A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Flydubai - letecká společnost

20.04.2015 12:27:14 | Macatova
Macatova
Dobrý den,
chceme letět na podzim na Srí Lanku a jako letecká společnost se uvádí Flydubai. Máte někdo zkušenost s touto leteckou společností? Je jídlo a pití v ceně letenky nebo je potřeba si toto doplatit? Díky za každou radu.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
30.01.2017 09:29 89.103.156.***

Já letěl na Maledivy,zaplatil jsem si hned to první sedadlo s více místy na nohy a byl to stejně hohor,jelikož jsem nemohl zvednout opěrátko,bylo napevno díky jídelnímu stolku v něm,takže místo na nohy jakž takž,ale sedadlo asi o 5 cm užší díky těm stolkům v opěrátcích.Jídlo Praha -Dubai ušlo byl i džus a voda,Dubai-Male nic jen za dolary.Ovšem v Dubai lze na palubu vzít i hamburger z KFC i rozpitou lahev takže žádný problém.Víc mě naštvalo zdržení o cca 1,5 hodiny při odletu a nikoho qani nenapadlo se zmínit nějakou omluvou či to vysvětlti nic.Tady jsme a budte rádi,že letíte.Takže příště ani omylem.

Neregistrovaný uživatel
01.11.2016 14:30 90.182.172.***
flydubai  

letěli jsme v říjnu z PRG - DXB, občerstvení v ceně, teplé jídlo + dostanete i balíček se sladkým a slaným což je super, je toho hodně, tím mají nad TVS navrch , ale na 6h letu pouze 100ml vody je opravdu mááááálo ! ještě jsem se koukal na množství zda mě zrak neklame.
Vše ostatní se musí dokoupit v AED, nebo USD nebo kartou.
Na zpáteční cestě už bylo 200ml džusu.
Jinak vše ok, letadla moderní, obrazovka zabudovaná v každém sedadle, místa více jak na domácích TVS letadlech

• kimona
Blue.blue 27.10.2016 12:13
zpoždění - lety s flydubai  

ahoj všem,

flydubai nám nakonec obnovila letenky, lety na Goa opět operují. Ovšem se 4-5 hodinovým zpožděním (Dubai-Goa). Velmi reálně nám tedy hrozí problémy cestou zpět-

Prosím, jaké máte zkušenosti s tím, že nestihnete návazný spoj v Dubají do Prahy, a ten den flydubai nemá další let? Máte s tím někdo zkušenosti?

Díky za jakokoliv radu, Hanka 8-)

Blue.blue 17.09.2016 17:46
zrušení ? letu s Flydubai  

:-X prosím o radu, v 07/2016 jsme koupili letenky na webu Flydubai na Goa/Indie ...a dnes nám došli maily o zrušení letů (pokud tomu správně rozumím, jedná se zatím o lety Dubaj-Goa a zpět).

Nemá někdo nyní stejný problém? Neporadíte, jak postupovat? Nejdříve v týdnu lety přečíslily a byly drobné změny, to by nebyl problém....ale teď sice stále lety vidíme, rezervacích (je nás celkem 6, 3 rezervace vždy pro 2 osoby) ...ale v mailech máme zrušení.

Díky za každou radu, info...

Hanka

jumbore 29.04.2016 10:47
let s flydubai  

Letíme do Dubaje s flydubai. Zajímá mě jídlo na palubě a pití. Nějaké další zajímavé zkušenosti nebo rady s letem? Pokud jste letěli s malým dítětem, dostal něco v letadle od letušek? Děkuji

• Anonym (2)
Macatova 20.04.2015 13:27
Flydubai - letecká společnost  

Dobrý den,
chceme letět na podzim na Srí Lanku a jako letecká společnost se uvádí Flydubai. Máte někdo zkušenost s touto leteckou společností? Je jídlo a pití v ceně letenky nebo je potřeba si toto doplatit? Díky za každou radu.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze