A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Flydubai - letecká společnost

20.04.2015 12:27:14 | Macatova
Macatova
Dobrý den,
chceme letět na podzim na Srí Lanku a jako letecká společnost se uvádí Flydubai. Máte někdo zkušenost s touto leteckou společností? Je jídlo a pití v ceně letenky nebo je potřeba si toto doplatit? Díky za každou radu.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
jumbore 03.05.2016 08:24:18
Re: let s flydubai  

neregistrovaný - Kdyby jste si přečetl celý dotaz, tak by jste si všiml, že letíme s dětmi. 6 hodin letu je dost a tak mě zajímá, co všechno vzít. Do Dubaje jsme už několikrát letěli, ale ne s touhle společností. Mám ráda konstruktivní komentáře a ne něco, co pro další dělá dotaz k "nepřečtení", protože je zahlcen zbytečnými poznámkami jako od Vás. Nebyl jste? Neletěl jste? Tak co o tom víte? Proč to komentujete? Proč jste neregistrovaný?

• Macatova
  • kimona
  • Anonym (5)
iris1 02.05.2016 10:06:55

V únoru jsme letěli na Mauricius s Emirates.Jídlo bylo nevídané,letěli jsme poprvé a jen jsme kulili oči.Doslova malé obžerství,ani takové nevyžadujeme.
Myslím si,že pokud člověk letí několik hodin a dá za letenku třeba 20-25 000 kč,by si aspoň za ty peníze nějaké malé občerstvení a obyčejnou vodu zasloužil a nikdo určitě nebude požadovat jídla a pití jako v restauraci.
Stejně tak,když jsme letěli z Paříže z Air France bylo tolik jídla,že jsme ho ani nesnědli.Tak proč to někde jde takhle a jinde nedají třeba ani bagetu a vodu?
Vždyť oni na těch letenkách vydělají i tak dost.
Můj názor,po nikom nechci aby souhlasil.

• kulatyctverec
  • Macatova
Neregistrovaný uživatel
02.05.2016 09:30:39 194.213.41.***

Vy se chodíte do letadla najíst jako do restaurace, když Vás to jídlo a pití tak eminentně zajímá?:-(

• Macatova
  • kimona
  • Anonym (2)
  • Anonym (2)
admin2 29.04.2016 18:37:33
admin - sloučení  

Dobrý den,

slučujeme sem novou diskuzi.

Zdraví Zuzka

• Anonym (1)
jumbore 29.04.2016 10:47:04
let s flydubai  

Letíme do Dubaje s flydubai. Zajímá mě jídlo na palubě a pití. Nějaké další zajímavé zkušenosti nebo rady s letem? Pokud jste letěli s malým dítětem, dostal něco v letadle od letušek? Děkuji

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
30.11.2015 19:41:39 93.91.154.***
Re: Flydubai - letecká společnost  

Macatova - tak to jste objevila ameriku :-D

• Macatova
  • Anonym (6)
Macatova 30.11.2015 18:23:26

Tak jsme absolvovali let s touto leteckou společností na trase Praha - Dubaj a Dubaj - Colombo.Celkem jsme v letadle strávili 10 hodin. Máme vyzkoušeno hodně leteckých společností, ale tohle bylo jedním slovem - tragédie. Letadla byla malá. Jídlo pouze na trase Praha - Dubaj. K pití 2 dc vody, pak možnost dokoupit pití.Na 5 hodinovém letu do Colomba už nepodávali vůbec nic a pití se muselo dokupovat. No, a když jsme si pití chtěli koupit za dolary, tak nám chtěli vrátit pouze v arabské měně, protože dolary na vrácení neměli. Což nikdo z nás pochopitelně nechtěl.Myslím, že na tak dlouhých letech by měla být podávána alespoň zdarma voda. Za mě: vyhněte se této letecké společnosti velkým obloukem a nenechte se nalákat výhodou akcí. Je lepší si připlatit a letět s Emirates nebo Qatarem. No nic, na druhou stranu je to pro nás dobrá zkušenost, že na velké dálky nebudeme kupovat nic od nízkonákladovek. :-(

• kulatyctverec
  • Anonym (5)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
05.11.2015 14:58:49 217.197.152.***

Nebrat a vyhnout se velkým obloukem.
Dne 26.10.2015 v 14 hod jsem si zarezervoval u FlyDubai 2ks letenek. Zaplatil kartou. Částka byla stržena. Na můj email nebylo zasláno žádné potvrzení ze strany FlyDubai. V on line jsem si raději vytiskl podklady. Snažil jsem se doplnit čísla pasů a vybrat jídlo – systém to vyžadoval. Nešlo to, systém nepsacoval dobře, sekal se. Pak jsem odešel za prací ke svému klientovi. PC jsem nevypínal. Po cca 3 hodinách když jsem přišel k PC, byla tam informace, že má rezervace byla zrušena. V 14:08 rezervace letenky, v 14:20 rezervace zrušena, ale to již jsem patrně nebyl doma.........Když jsem si letenky rezervoval, na můj let byla již poslední 3 místa. Takže jsem to bral tak, že mě někdo předběhl a že má rezervace bylka již zrušena. Kontroloval jsem to a opravdu tomu tak bylo. Mnou požadovaný let už tam nebyl. Následně večer došel samovolně po 20 hod email s novou nabídkou na jiný let. Proč to nevím , ale hlavně nevím, kdo ho poslal. Sám jsem si ho poslat z FlyDubai nemohl, přesto přišel, ale asi mohl stejně tak, jak jsem si zrušil rezervaci.......Zajímavé je, že nedošlo žádné info o letence a zrušení a podobně, ale nová nabídka ano.

Dnes jsem hovořil s pracovnicí FlyDubai – ČR. Hovor mám zaznamenán. Byl jsem ujišťován, že jsem si rezervaci sám zrušil přestože jsem ji zaplatil. Dost jsem si připadal jako blbec. Neustále jsem se ji snažil vysvětlit, že nejsem *****. Také jsem jí sdělil, že jsem si koupil letenku u jiné společnosti a že to nebyl z mé strany nějaký manýr.

Dále zjistěním na stránkách FlyDubai je tato skutečnost: Zrušení rezervace není prováděno implicitním příkazem, to znamená dvojím potvrzením. Je to divné u takovéto společnosti. Každý malý podnikatel to má.
Dnes jsem oslovil správce sítě a níže to již dává smysl.

Služba: Obecné
Celé jméno:
Kontaktní Email:
Váš dotaz: Dobrý den, mohu poprosit nahlédnout na datum 26. -28.10.2015 do mého emailu na příchozí zprávy konkrétně od FlyDubai.
Staff: Radovan

15:00 Váš dotaz: Dobrý den, mohu poprosit nahlédnout na datum 26. -28.10.2015 do mého emailu na příchozí zprávy konkrétně od FlyDubai.
15:00 Prosím čekejte na přihlášení operátora.
15:02 Váš požadavek je pro nás důležitý. Prosím vyčkejte, operátor se s vámi brzo spojí.
15:03 Radovan : Dobrý den, jak Vám mohu pomoci?
15:03 Nyní mluvíte s Radovan - Obecné
15:03 Jiří : Dobrý den, mohu poprosit nahlédnout na datum 26. -28.10.2015 do mého emailu na příchozí zprávy konkrétně od FlyDubai.
15:03 Radovan Mohu prověřit doručení, znáte odesílací adresu?
15:03 Jiří : Měla mě emailem dojít údajně letenka
15:04 Jiří : FlyDubai.com
15:05 Jiří : asi , sám nevím vím jen, že byl zaslán email 26.10. cca v 20 hod
15:05 Radovan Zadal jsem doruceni za celé dny od 26 do 28.10
15:06 Jiří : Děkuji
15:06 Radovan Není zač. Nyní je třeba chvilku vyčkat, než obdržím výsledky.
15:06 Jiří : ano
15:11 Radovan : Co bylo nalezeno, tak v odpoledních hodinách 26.10 byl proveden pokus o doruceni několika zpráv, které byly zdrženy antispamovým systémem s vysokým podezřením a byly zahozeny. Poté přišla ještě jedna zpráva a to 20:19 a ta byla doručena v pořádku do schránky.
15:11 Jiří : Děkuji
15:12 Radovan : Nic jiného pak již nepřišlo do konce dne 28.10
15:12 Radovan: Nemáte zač.
15:12 Jiří : Ještě jednou děkuji
15:12 Radovan : Není zač. Přeji Vám pěkný den.
15:13 Jiří : I já Vám. nashledanou
15:13 Radovan : Děkuji. Nashledanou
15:13 Jiří : Málý dotaz, nedoručení pošty zajistil antispam centum.cz?
15:15 Radovan : Ano, nedoručení bylo zajištěno antispamem, který je vužíván pro naše schránky.
15:15 Jiří Tedy centrum.cz který slouží jako ochrana klientů.
15:18 Radovan : Antispam systém slouží proti doručení nebezpečných zpráv do našich schránek a je využíván každým provozovatelem emailových schránek. .
15:18 Jiří To je vše

Nabídka dojde, ale to co je ve smluvních podmínkách, tak to ne.

Pokud jsem říkal, že se něco dělo na stránkách FlyDubai, pak je to pravda. Antispam by jiste nevyhodil poštu kdyby FlyDubai měla vše v pořádku. To potvrzuje to, že jejich systém se nechová profesionálně a bude zavirován tak,
že si dělá samovolně co chce. Snad nemají i v takovém stavu letadla.

Závěr a shrnutí:
měl mě být zaslán i voucher na email. Kdyby vše bylo ze strany FlyDubai vpořádku a email by došel, jistě bych reagoval a sdělil, že jsem se nic ...ale k tomu by měl být implicitní potvrzovací souhlas. Takže když se systém seká, může k tomu asi dojít ??? Ale za vše můžu tedy já.
Na základě vnitřních předpisů mělo mě být vše písemně zasláno. A myslíte že bylo? Dokonce paní mě do telefonu sdělila, že ví o problémech s emailovou komunikací a tedy neřešíto. Připadá mě to jako záměr. Do dnešního dne nemám nic písemně a jen mě okradly o 33500,- Kč. Žádné vouchery - nic. Takže se jim vyhněte velkým obloukem a raději to řekněte těm, kteří cestují ať jnedopadnou jako já s FlyDubai velkým. Za tři dny co jsem to zjistil jsem si bez problémů uhradil letenky u Tuceských aerolinek jak má být. Emaily obratem, krásně se dopasla čísla pasů, volba sedadel.
Na netu je na FlyDubai mnoho negativních recenzí.

• Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
20.04.2015 23:33:51 93.91.154.***

Praha – Dubaj zadne jidlo není - musite vse kupovat - mozna tak když koupite predrazeny zajezd od cestovky kde mate jidlo od cestovky zaplacene - zde katalog s cenou
http://basic.ibrochure-instant.com/13360flydubaiMenu/ib/index.php

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
20.04.2015 21:24:47 92.52.49.***

Flydubai vám na linkách Praha – Dubaj a Bratislava – Dubaj ponúka na palube lietadla teplé jedlo, ktoré je zahrnuté v cene letenky. Na nadväzujúcich letoch z Dubaja bude cestujúcim ponúknutý na palube lietadla studený bufet a občerstvenie, ktoré bude za poplatok.

zdroj:
http://www.nadosah.sk/letenky-flydubai

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze