A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

First nebo last minute?

10.05.2007 16:28:54 | Kid
Kupujete na first na last minute nebo za běžnou cenu? :-) Pište, s čím máte lepší zkušenosti.

Jde na first minute ušetřit víc? Hlavně asi jde o slevy na dítě, které na last minute asi moc nebývají, že?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
pájjä
05.10.2010 13:58 90.183.115.***
RE: RE: RE: First/Last minute  

Rozhodně first. Lasty už nejsou to, co bývaly před pár lety. U firstu je - sleva a hlavně neomezený výněr. Vyplatí se nakupovat v prvních měsících roku. Např. Alexandria má občas šťastné dny na netu, to je -10% k aktuální slevě, nebo mají týdny bez palivových příplatků.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
suny
04.10.2010 17:32 90.178.124.***
RE: RE: First/Last minute  

Myslím, že záleží na více věcech. Jako je pevné datum, kdy potřebuji jet. Přesné místo kam chci jet. Taky počet osob. Letos jsem sháněla last pro šest lidí a nic jsme nesehnali. Docela dobrou nabídku first minute má Alexandria dokonce tam mají i nějakou garanci nejnižších cen sezony bo co. Ale jak říkám záleží na každym.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
jasmine 13.10.2007 09:58
First nebo last  

First kupuji zásadně od Tomi touru to se vypĺatí,jinak ale mám dobré zkušenosti s Firo tourem na lasty dle nabídek je levnější nežli Čedok či Exim,obojí má své výhody.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Kirscha
12.10.2007 14:04 62.209.229.***
RE: RE: RE: RE: RE: First nebo last minute?  

Jsem nervák, tkaže zásadně FM. Má to několik výhod: pokud hledáte, narazíte na skutečně dobrou cenu ( letím do SAE za 24 tisíc, skutečná cena 36 tisíc), máte hafo času na víza, nové pasy atp. a já osobně¨navíc půlroční těšení, lítání po nětu a lovení informací. Takže když přijde den D, jsem v pohodě, všechno vím a mám pocit, že jsem na všechno řpipravená. :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
nada 09.09.2007 13:45
RE: Taky jen last  

Teda ne rok, ale roky - za poslední 4 roky to bylo 12 zájezdů.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
nada 09.09.2007 13:44
Taky jen last  

Taky už rok jezdíme pouze na lasty, kupováno většinou 2 týdny až 10 dní před odletem, vždy jsme dostali hotel, který jsme si vytipovali z katalogu, většinou i poslední pokoj a po našem zaknihování zájezd z nabídky stáhli. Takto jsme se za 14.070 Kč dostali na 8denní pobyt do 3hvězdového hotelu na pláži, s polopenzí, komplet poplatky (palivový a let. a bezp. poplatky) na Kypr do Aipa Napa :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
adrijaneta 07.09.2007 15:47
Last  

Já má s lastem velice dobré zkušenosti hlavně co se týká dětské ceny loni dítě zdarma letos za 2900 a vše jsme zařizovali čtrnáct dní před odletem. Je to o štěstí a taky sledovanosti lastů, pokud má člověk na to čas je to výhodnější.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Ema 02.09.2007 10:51
First/Last minute  

Jedno i druhé má výhody i nevýhody.First minute nikdy není tak levné jako last m.,nicméně pokud obezřetně vybereš cestovku,dostaneš se do hotelu,který sis zaplatil.Dovolené na last minute jsou určitě levnější,ale výběr hotelů je velice omezený a volné hotely téměř nikdy nejsou ty,které jsou obecně považovány z toho či onoho důvodu za nejoblíbenější.Dokonce letos jsme byly na first minute v Tunisku a cenově to poprvé vyšlo stejně jako potom lástíky.Bylo to i v televizi.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
danuška.z
20.08.2007 14:37 82.142.109.***
RE: First minute a lá Fischer  

Ano, s tímto názorem souhlasím.Toto je podvod a CK FIscher má stejně předražené ceny, takže vše k ničemu.
Já letěla s novým Fischerem a naše sleva byla 30 %, skutečně 30 % a dvě děti Zadarmo.
Já myslím, že to záleží na tom, jak se dohodnou s hotely a to VF zřejmě umí nejlépe. Samozřejmě jsem se v hotelu vyptávala ostatních od Tomi , kolik platili a moje cena s 30 % slevou byla skutečně nejnižší.
A myslím, že to obdobně dělají i další ck.
Určitě Čedok, s tím mám stejně dobrou zkušenost, jen slevy jsou nižší a tak teď jezdíme s TOMI. Už máme koupenou zimu na Gran Canaria - za stejných podmínek, tedy zase sleva 30 %, menší dítě zcela zdarma a za druhé jen připlácíme 2 tisíce. A ještě jsme dostali tašku od Aidas, pár cédéček ( mohli by si vymyslet něco jiného, Špinarky už mám čtyři a tu tlustou operní pěvkyni má celé naše příbuzenstvo)ale poukázku na ticku ke konzumaci ve Fischer Café v Praze nebo v Brně ( my v Brně) jsme přivítali s radostí.
Takže milý PIP příště lépe vybírejte !!!
D.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Kathy
05.08.2007 22:56 85.92.63.***
Prosím o radu  

Nemáte někdo tip na zájezd tak do 7 tisic (nejlepe letecky) a ne do Bulharska? Treba Itálie či Řecko...předem děkuji za tipy ;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze