A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Exotika - Březen/Duben

20.09.2015 17:14:45 | michaels7
michaels7
Dobrý den, Ahoj cestovatelé :) Hodláme s rodičema odcestovat mezi březnem a dubnem 2016 a mělo by se jednat o nějakou exotiku. Zatím vypadá nejlépe Dominikánská republika, ale pokud máte jiná doporučení, tak budu za ně velice rád.
Naše poždavky:
Cena: do 45 000/osoba
Jídlo: All Inclusive
Odlet: Praha nebo Drážďany
Délka min. 11 nocí

Děkuji za doporučení a postřehy a přeji hezký den.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
04.03.2016 15:32 185.47.220.***

ještě bych upozornil, že byť dominikánci jsou tvorové ochotní a obchodně otravní, je třeba si uvědomit že DR není řecko ani itálie a mohou se najít lokality kde nemusí být zrivna ideálně bezpečno, byť mě se nic nestalo a to jsem lezl opravdu všude.nebudte taky zklamaný z bordelu co se tam všude válí, karibik má obecně problém s odpadem

Neregistrovaný uživatel
04.03.2016 15:28 185.47.220.***
Re:  

ahoj, já se právě vrátil z DR, byl jsem na 3 týdny projel jsem samanou, santo domingo, juan dolio, boca chicu, bayahibe a puntacana....osobně si myslím, že velmi pěkné je juan dolio ale je to jen resort byť se supr pláží asi nej v okolí (přiměřené vlny, písek a škeble) a bayahibe zas jen minivesnice s krásným okolím a mořem. boca chica je výborný výchozí bod pro cestování - do santo dominga, na samanou, do bayahibe, na pláže okolo....záleží co chceš...nejvíc času jsem paradoxně strávil právě v boca chica (malé špinavé městečko - jako všechna ta ostatní) a právě na all inclusive protože jsem to měl jako jistotu a na cestách se živil humrama a kokosem. Mohu rovněž doporučit odlet z drážďan používají airbusy a330 nebo boeingy 737 upravené na dálku, české ck používají běžnou 737ku a zé ti upadne zadek po 2 hodinách

Neregistrovaný uživatel
23.02.2016 09:37 5.79.68.***
Re:  

Tak normální cena to je těžké, záleží na jak dlouho, kdy, strava, bez stravy, atd atd...mnoho faktoru cenu ovlivnuje přece ;)
Ale co můžu poradit hlídej nabídky na limestravel.cz. to je cestovní agentura, kde máš všechny nabídky ck pokupě, takže nemusíš někde listovat stále.. a mají tam fakt dobré, když na to přijde..pár last minute jsem tam už koupil

Neregistrovaný uživatel
20.02.2016 12:57 213.129.149.***

Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o vyplnění krátkého dotazníku, který Vám zabere opravdu jen pár minutek. Velice mi tím pomůžete. Cílem tohoto výzkumu je zjististit, zda čeští turisté preferují při výběru zájezdu české nebo německé cestovní kanceláře.
https://do-dominikanske-republiky-s.vyplnto.cz/
(((clap)))

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
17.02.2016 12:00 194.213.41.***
Re: Exotika - Březen/Duben  

Hodně b.bej názor:-(

Neregistrovaný uživatel
17.02.2016 10:20 83.240.86.***

:-\ Do Dominikánské republiky se podívat je taky můj sen. KDe a za kolik jste tam dovču koupili? Jaká je normální cena?

Neregistrovaný uživatel
29.09.2015 13:05 141.189.207.***

Dominikána je určitě skvělá volba, je to přesně to, co požadujete, parádní odpočinek na bílé pláži s výborným koktejlem z třinového rumu v ruce a s očekáváním každé návštěvy restaurace ve stylu " co bude dnes dobrého". A ty "panoramata" - prostě kýč jak z pohlednice... Při výběru dovolené si dejte pozor na výběr CK a jimi sjednanou leteckou společnost. České CK létají s malým letadlem s 1 - 2 mezipřistáními, a to vám dovolenou otráví hned ze startu. Takže výběr vám doporučuji z Německa.

michaels7 28.09.2015 17:00

Děkuju Karle :) Jelikož se má jednat o vyjimečnou rodinnou dovolenou, která bude nejspíše již poslední společná a měl by to být jakýsi vrchol, tak hledáme spíš pohodu než každodenní poznávání a přesouvání :) Nakonec je předvybrána Dominikána :)

Karel IV 26.09.2015 18:27

Tak to jste Michaelsovi pomohl :'(
On ne každý kdo cestuje do exotiky je současně cestovatelem v pravém slova smyslu. Někdo třeba rád popíjí míchaný drinky na hotelové pláži ve stínu kokosové palmy. Může se vám a nebo mě to nelíbit, ale je zbytečné to kritizovat. Každý jsme jiný a každý máme jiné představy o dovolené v exotice.
Je fakt, že Dominikána, Kuba ( Varadero ), Mexiko , Keňa ( Diani beach ) či třeba Maledivy budou pro Michaelese to pravé. Naopak Thajsko, Srí Lanka, Bali a podobný destinace v Asii pro něj zrovna vhodné nebudou.Tam se fakt jezdí hlavně poznávat.

Neregistrovaný uživatel
25.09.2015 21:03 93.91.154.***

Velky rozpor - exotika a aIinclusive - pokud chcete servis tak jedte kamkoli do kvalitního hotelu - třeba do prahy- proc do exotiky ???

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze