A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Exotická dovolená pro mladší ročníky ?

13.08.2011 18:34:34 | mirk.da
mirk.da
Dobrý den, jsem tu nová, tak snad zakládám dotaz správně (jiné podobné téma jsem nenašla...).

Chtěla bych se zeptat nebo získat nějaký ověřený tip na dovolenou v exotické destinaci (termín listopad - březen), kde je ale více vyžití pro mladší, svobodné ročníky... :-) (slunce, pláže, lehká "poznávačka" přírodních krás a přírodních památek diskotéky, atd...)

Prošla jsem si zde několik témat 1) Maledivy - přijde mi to, jako sice nádherné ostrovy, ale leda tak pro novomanžele nebo pro ty co si na ně chtějí hrát ... ;-) Zkrátka, když nechcete ležet na pláží a v noci jít jen spát nebo nejste zapálený šnorchlař nebo extra nemilujete samotu tak po pár dnech trochu nuda...
2) JV Asie sice nočním životem kypí, ale olezlé destinace sex.turismu zase nehledám...
3) Kuba už (bohužel) přestává být "komunistickým" rájem a zúčastnit se tak závodů o dýžko za pitnou vodu s Kanaďany nehodlám...

Tak nevím, jestli třeba Rio de Janeiro?... Ty Maledivy se mi líbí krajinou asi nejvíc, ale kdyby na některém tom ostrůvku byla alespoň uprostřed nějaká diskotéka...( a nemám na mysli minidisco:-) ) ...nebyl by nějaký tip ?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@