A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

EUROVIA AIR

16.01.2010 21:32:24 | KamilaN
Mám prosbu, zaplatili jsme si zájezd "first minute" a teď jsme zjistili, že máme letět se společnosti EUROVIA AIR. Co jsem se tak dozvěděla z internetu, tak společnost sice právně existuje /je zapsaná v OR/, ale prý snad ještě nemá ještě letadla, nemá ani své internetové stránky a cestovní kanceláře jí už uvádějí jako svého smluvního dopravce. Mám teď obavy, aby jsem vůbec někam odletěli, když jsem zaplatili za něco, co vlastně sice možná existuje, ale nefunguje. Nevíte někdo o této společnosti něco více a zda se dá na to "spolehnout", že bude vůbec létat. Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Libour 22.05.2010 12:50
RE: RE: RE: central charter airlines  

První komerční let Central Charter Airlines z Ostravy do Chanie
http://www.planes.cz/cs/photo/1077091/b737-31s-ok-cca-central-charter-airlines-jbr-3b-ostrava-osr-lkmt/

• Anonym (1)
KamilaN
18.05.2010 07:11 194.213.41.***
RE: RE: central charter airlines  

Jedná se o CK Pradok, zájezd mám doplatit za 14 dní a teď se mi do toho moc nechce.

• Anonym (1)
Libour 17.05.2010 20:35
RE: central charter airlines  

KamilaN
Můžete napsat o kterou CK se jedná ?
A ještě k EA citace z Airways.cz
"V Respektu je zmínka o Eurovia Air: údajně se o ni vážně zajímá společnost Viktoriagruppe, která je považována za bílého koně nastrčeného ropným koncernem Lukoil....."

• Anonym (1)
KamilaN
17.05.2010 11:00 194.213.41.***
RE: RE: RE: RE: central charter airlines  

Díky za info, já pořád naivně věřila, že ten projekt dobře dopadne, hlavně kvůli sobě. Nemám zájezd zatím doplacený, takže uvažuji, že pokud mi CK jasně nepotvrdí, jestli má vyřešenou leteckou dopravu, tak zájezd radši doplácet nebudu a odstoupím od smlouvy. Je fakt, že v letovém řádu, jsem žádné odlety také nenašla, a to už by měli začít létat za 14 dní :-(

Libour 16.05.2010 23:48

KamilaN:
Planes.cz 16.05.2010 23:35 Projekt nové české letecké společnosti EA Transport (Eurovia Air) nespěje k zahájení letních charterů. Žádné české letiště nemá hlášeny lety tohoto dopravce, firma nemá žádné letadlo a ani cestovní kanceláře nepotvrzují, že bude jejich zákazníky přepravovat právě Eurovia Air. Ve svých katalozích slibují přepravu části svých klientů s Eurovia Air například Kovotour, Honza, Bulgariatour, Dakol, Daniela Travel, Partner Alivia nebo Vítkovice Tours. Na českém charterovém trhu budou v létě pravidelně působit české letecké společnosti Travel Service, ČSA a Central Charter Airlines. Na zahraniční dopravce letos zbývá nejmenší podíl za poslední léta, české turisty chtějí vozit pouze Air Cairo, Bulgarian Air Charter, Cyprus Airways, Nouvelair, Sky Airlines, SunExpress a Tunisair.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
KamilaN
13.05.2010 12:34 194.213.41.***

Nemáte tak zcela pravdu, podívejte se do sbírky listin uvedené společnosti EA Transport, kde je notářský zápis z valné hromady na které bylo rozhodnuto o rozšíření předmětu podnikání a to o "obchodní letecká doprava".

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Libour 10.05.2010 22:16

Ještě pro KamilaN
Vytvořit si stránky na internetu může každý,jakékoli a napsat tam cokoli. Rozhodující je předmět podnikání této firmy "EA Transport a.s." a to je "Předmět činnosti: - pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor - a to má k letadlům sakra daleko !!!

podívejte se na http://www.justice.cz

• Anonym (1)
Libour 10.05.2010 21:11

Pro KamilaN:
Váš názor Vám neberu, ale CK které avizovaly v katalozích lety s Eurovia Air se přeměnily na smlouvy s CCA - Marted,Akvila,Nikolas Tours,Vítkovice Tours,BOŠ atd ... A navíc projekt Eurovia Air měl jako vizi v úmyslu p.Daneš Zátorský spolumajitel Job Air/CCA, tak co k tomu dodat. Ale EA Transit Vám brát nikdo nechce, možná s nimi poletíte na vyhlídkový let nad Prahou.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
KamilaN
10.05.2010 12:24 90.180.12.***

Není to CCA, společnost Eurovia Air změnila obchodní firmu na EA Transit a má zapsaný v obchodním rejstříku záměr navýšit základní kapitál na 10 mil., změila i sídlo, sídlí už na letišti Ruzyně, Terminál 3, má už i své stránky eat.eurovia-air.com/index.html a létat má začít od června. Tak doufám, že to všechno klapne.

• Anonym (1)
Libour 09.05.2010 22:23

Tak už ho máme v Mošnově-to je vlastně místo v katalozích avizované Eurovie Air.

http://www.planes.cz/cs/photo/1076176/b737-31s-ok-cca-central-charter-airlines-ostrava-osr-lkmt/

Zpět na všechny diskuze