A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

etikety od balených a minerálních vod

20.04.2015 16:28:06 | LiborPanos
LiborPanos
Dobrý den Vážení cestovatelé. Chtěl bych Vás co nejsrdečněji pozdravit z Plzně a požádat, jestli by bylo možné přivézt mi z Vašich cest etikety od balených a minerálních neochucených vod. Jsem jediný sběratel v Česku a mám 2. největší sbírku na světě, čítá kolem 5000 ks ze 137 zemí světa. Jde především o nálepky z klasických PET lahví, které jde velmi lehce sejmout a vložit do obálky. Pokud by byl někdo ochotný nějaké dovézt, zašlu samozřejmě ofrankovanou obálku na odpověď. Měl-li by někdo zájem, posílám odkaz na své stránky: http://www.water-labels.estranky.cz/
Předem velice děkuji a zdravím.
MUDr. Libor Panoš, Blatenská 27, 32600 Plzeň.
Email: waterlabels@seznam.cz
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Ivan Behoun 29.04.2015 10:11
Re: etikety od balených a minerálních vod  

Velice zajímavý koníček :)

LiborPanos 20.04.2015 17:28
etikety od balených a minerálních vod  

Dobrý den Vážení cestovatelé. Chtěl bych Vás co nejsrdečněji pozdravit z Plzně a požádat, jestli by bylo možné přivézt mi z Vašich cest etikety od balených a minerálních neochucených vod. Jsem jediný sběratel v Česku a mám 2. největší sbírku na světě, čítá kolem 5000 ks ze 137 zemí světa. Jde především o nálepky z klasických PET lahví, které jde velmi lehce sejmout a vložit do obálky. Pokud by byl někdo ochotný nějaké dovézt, zašlu samozřejmě ofrankovanou obálku na odpověď. Měl-li by někdo zájem, posílám odkaz na své stránky: http://www.water-labels.estranky.cz/
Předem velice děkuji a zdravím.
MUDr. Libor Panoš, Blatenská 27, 32600 Plzeň.
Email: waterlabels@seznam.cz

Zpět na všechny diskuze