A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

ETIHAD AIRLINES

02.07.2012 17:20:51 | Utinka
Utinka
Ahojda v dubnu příštího roku letíme s Etihad do Thajska s přestupem v Abu Dhabi. Je to ještě za dlouho, ale přesto se ptám zda má někdo s touto společností zkušenosti. Předem díky za odpověď.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Utinka 27.04.2013 13:36
Re: Dotaz na víza  

Tak jsme zpět z Thajska a let s Etihad byl fajn. Pohodlná letadla, dobrý servis. :-[ Jen při cestě zpět jsme měli problém. V Abu Dhabí jsme nastoupili do letadla směr Mnichov a po 1,5 h čekání nám pilot oznámil že je technická závada a musíme změnit letadlo. Takže z toho nakonec bylo 5 h zpoždění. :-(No ale lepší závada na zemi nežli ve vzduchu. Takže nakonec jsme v pořádku doletěli. <:-)

Neregistrovaný uživatel
24.03.2013 11:57 82.145.211.***

výza.naučte se nejdřív cesky

iveta
20.10.2012 19:01 89.29.80.***
Re: ETIHAD AIRLINES  

Ahoj ted letel muj manzel pres CSA Praha - Abu Dhabi a tam mel prestup Etihad a super, krasne nove a velke letadlo byl naprosto spokojeny, takze asi tak.... Iveta 603 252 019 Ostrava)
Jezdime do Thajska uz dlouho mame tam dum a jsme tam naprosto spokojeni......

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
petr
07.10.2012 01:31 124.171.62.***

S touto společností jsem naprosto spokojen. Cena solidní jednání a komfort jak je již psáno.Doporučuji. Letěl jsem s nimy s Abu Dhabi do Sydney a spokojenost..
Pozítři letím zpět a už se těším.

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
schnauzer 03.10.2012 18:32

Kufry se dají odbavit až do Bkk. Navíc při odbavení v Mnichově dostanete dvojí palubní lístky, protože se v Abu Dhabí mění letadla. Vše v pohodě. V Mnichově jsou velice vstřícní a -)

Utinka 03.10.2012 14:44

K těm kufrům-ty vám stoprocentně odbaví až do cílového letiště. A při odbavení se vás na to určitě zeptají. A Němci pracující v cestovním ruchu umí anglicky, předpokládám že ty také, takže nebude žádný problém. \o/

Monika
02.10.2012 15:29 78.108.106.***
Dotaz na víza  

Dobrý večer,

když jsem letěla před dvěma lety s Emirates tak jsme měli přestup 23 hodin a společnost nám zdarma vyřídila výza a transfer z a na letiště. Chtěla jsem se zeptat zda Etihad neposkytuje podobnou službu protože máme přestup 14 hodin. Na jejich webu jsem to nenašla + bych si ráda zařídila jejich kartu na míle a též nevím jak na to. Předem děkuji všem za odpovědi

P.S. Letíme z Mnichova, musíme si v Abu vyzvednout kufry nebo se o ně nemusíme starat? Nevím, zda bych se na toto dokázala zeptat německy :-) Děkuji

• Anonym (1)
Renda
01.10.2012 10:15 90.178.68.***

Let do Bangkoku s přestupem v Abu Dhabi jsem se společností Etihad absolvoval dvakrát. Moje zkušenost je jednoznačně pozitivní. Velmi vysoký komfort a služby na vysoké úrovni. Stejně tak krátká pauza po šesti hodinách letu v Abu Dhabi přijde vhod. Hlavně kuřákům :-)) Společnost Etihad jednoznačně doporučuji !

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
schnauzer 26.07.2012 21:29

Přeji jen skvělé zážitky nejen z letu, ale i z pobytu v zemi thasjké zaslíbené. My jsme si dali na jaře let do Bkk se Swiss a v říjnu letíme opět na měsíc, ale z Vídně. ;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Utinka 26.07.2012 21:03

Schnauzer díky. My letíme z Mnichova a už se těšíme. Letěli jsme už s Oman Air,Singapore Ai., a Katar Air a všude to bylo podobné a skvělý servis. S Katar s námi letěla letuška Češka, takže taky fajn. <3

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze