A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

eso travel

07.07.2009 10:39:18 | -jana-
-jana-
Chystáme se na dovolenou s eso travel - nemáte někdo nějaké zkušenosti? Přeci jenom dovolené od nich nepatří mezi nejlevnější...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
-jana- 07.07.2009 10:39
eso travel  

Chystáme se na dovolenou s eso travel - nemáte někdo nějaké zkušenosti? Přeci jenom dovolené od nich nepatří mezi nejlevnější...

• Anonym (1)
delfin_brb 08.07.2009 07:33
RE: eso travel  

Byl jsem s nimi letos v JAR a zkusenost je velmi pozitivni. Urcite bych se nebal jet s nima znovu.

menima 20.07.2009 15:03
eso travel  

Co se týká exotiky a především "poznávaček",myslím si,že Eso patří k nejlepším!
Při poznávačkách mají skvělé delegáty,jezdí se v malých skupinách,nelze nic vytknout.
Byla jsem s nima 2x a chystám se opět.
Napiš kam jedeš a je-li to pobytovka či poznávačka.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
delfin_brb 20.07.2009 15:37

ze patri k nejlepsim se pozna i tak, ze si na tuhle cestovku tady nikdo nestezuje :)

beban 20.07.2009 15:56
RE: RE: eso travel  

Když ptáčka chytají pěkně mu zpívají.Soudili jsme se 10 let,ale peníze nejsou vše,když jste po jejich zájezdu v invalidním duchodě.díky už ne

delfin_brb 20.07.2009 16:15
RE: RE: RE: eso travel  

Deset let je dlouha doba. Nevim, jake to s nima byla pred deseti lety, jen jake to je ted.

schnauzer 20.07.2009 17:48
Eso  

S Esem jsme absolvovali tři zájezdy do Thajska /naposledy letos v březnu/ a naprostá spokojenost. Patří sice k dražším cestovkám, ale vše bylo vždy v pořádku.

• Anonym (1)
-jana- 22.07.2009 07:43

Chtěli bysme s nima zkusit Aljašku, máme rádi sever a divokou přírodu... ;-)

delfin_brb 22.07.2009 08:29
RE: RE: eso travel  

Ja myslim, ze to bude fajn. Jsem zvedavy, jestli Vas nechaji trosku vic courat prirodou. Zajezdy ale maji organizovane dobre. Tak trochu zalezi na pruvodci, ale co jsem mluvil s jednim pruvodcem, tak v tomhle se od dob, kdy s nima jel beban, dost radikalne zlepsilo. Akorat clovek musi umet byt trochu "samostatny" :). Kdysi jsem sel na letisti kolem stanku eximu, kde se tak 50 lety pan zacal hrozne rozcilovat, ze dostal od nich nejaky papiry a ze na neho dal kaslou, ze jsou nesolidni a ze je to skandal. Proste chtel, aby pani zavrela stanek, vzala ho za rucicku a odvedla tam, kde ma odevzdat kufry, provedla ho pres celnici k nastupu do letadla ...

• Anonym (1)
beban 22.07.2009 11:36
RE: RE: RE: eso travel  

Solidní ck se pozná jak umí řešít problémy a né tvrdit ,že jsme s nimi nebyli na zájezdě, pouze jsme od nich měli letenku a to byl začátek tahanic co si tahle ck dovolila.My jsme dopadli relativně dobře,žijeme ale byl tam i mrtví.Tahanice skončili vloni na podzim a lidé v ck jsou stále stejní.

Zpět na všechny diskuze