A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

eso travel

07.07.2009 11:39:18 | -jana-
-jana-
Chystáme se na dovolenou s eso travel - nemáte někdo nějaké zkušenosti? Přeci jenom dovolené od nich nepatří mezi nejlevnější...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
18.08.2017 20:34 178.22.112.***
Velký okruh Čínou  

V srpnu 2017 jsme s CK Eso travel absolvovali zájezd Velký okruh Čínou s průvodcem Václavem Pěstou. Průvodce byl skvělý, měl bohatè znalosti, byl ochotný, příjemný a vtipný. Ukázal nám i mnoho věcí navíc mimo program. Hlavně díky němu byl tento zájezd vynikající.
Ivánkovi

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
03.05.2017 19:56 85.237.234.***
Antigua  

Boli sme na Antigue apríl 2017. Všetko perfektne zorganizované.Let v poriadku aj s prestupmi, ubytovanie na St. Maartene v Hoteli Sonesta Maho Beach nadherné. Presun na ostrov Antigua chartovým letom - maličkým lietadlom len pre nasu skupinu- zážitok! Ubytovanie na Antigue vo Verahdah resorte-all incl. Jedalný lístok pestrý,kokteily od výmyslu sveta.Izba cista. Akurat chladnicka prazdna,ale 3 den uz ani nechýbala. V areali hotela klud. Spokojná s perfektnej dovolenky!!!

Neregistrovaný uživatel
11.11.2015 10:26 193.150.24.***
Sleva  

Dobrý den,
vyhráli jsme poukaz na slevu v hodnotě 10.000 Kč za zájezd se společností ESO travel, který ale nestihneme využít. Poukaz platí do konce tohoto roku a nevztahuje se na first a last minute. Pokud by měl někdo zájem a třeba pod stromeček kupoval zájezd, tak jej za 5.000 Kč odprodám.
Kontakt: 731 468 329

Neregistrovaný uživatel
15.10.2014 09:37 85.71.98.***
Jája  

Zdravím a nedá mi to abych se nepodělila se svými zkušenostmi s CK ESO travel . Naše poslední cesta se uskutečnila do Thajska v březnu t.r. Po skvělých zkušenostech se zmíněnou CK při cestě na Kubu jsme měli o další větší cestě jasno. Jedině s ESO a byla to opět dobrá volba. Zájezd Bankok-Phuket-Koh Samui byl bez problémů.Hotely i požadované výlety byly ze strany CK zajištěny. V Bankoku velice profesionální delegátka, na Phuketu byl zastupující delegát a ne celý pobyt, ale vše co bylo třeba zařídil. Velkým zpestřením byla delegátka Věra na Koh Samui .Nejenže výlety s ní byly pohodové, ale svým přístupem dokázala vždy navodit skvělou náladu a ve vzpomínkách nám zůstane jistě dlouho.Ještě musím pochválit pracovníky CK kteří trpělivě zodpovídali nezvykle mnoho našich dotazů před odjezdem. Nejsme jazykově vybaveni a měli jsme velké obavy ze samostatné přepravy společností Emirates a následně pak místními leteckými společnostmi .Ovšem nic nebylo problém a určitě díky jejich radám jsme vše zvládli a již jako důchodci vše vychutnali. Pokud bychom opět měli možnost vycestovat do vzdálenějších destinací ,pak určitě s ESO travelem . Prostě nás nezklamal a mezi cestovkami je pro nás špička. Určitě doporučuji !!!

dáša
17.08.2014 16:13 217.115.252.***
poznávací zájezd-ESO TRAVEL  

Cestovala jsem s touto kanceláří již dvakrát. Minulý rok jsem byla Města a příroda západu USA a nyní jsem se vrátila z Číny ze zájezdu Perly říše středu. Nemohu nic vytknout, spíše pochválit. Organizace byla výborná, průvodce profesionálové, ubytování v souladu s cenou zájezdu. Vřele doporučuji, skvělé zážitky.

Marcela
19.01.2013 14:56 78.102.219.***
Thajsko - národní parky  

S CK Eso travel naprosto úžasná záležitost s famozním průvodcem Hynkem.
Jedinou, ale zato ohromnou chybou je smlouva s Travelservisem. Zpáteční cesta jen v letadle 17 hodin. Jejich malá letélka musí pořád tankovat. Sardinky s nálevem velmi nepříjemného personálu. K tomu asi špatné smlouvy s bezvýznamnými letišti, která v mezipřistáních nenechají kolikrát cestující ani vystoupit. A palubní personál nedovolí ani postát v uličce a nedejbože použít toalety. Takže rádi kamkoli znovu s Esem, ale již nikdy ne s Travelservisem

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
aleš
11.01.2013 23:10 83.208.92.***
Kuba UŽ NIKDY s ESO TRAVEL a s TRAVEL SERVIS  

NIKDY NIC HORŠÍHO JSEM NEZAŽIL!!!!!!Zájezd jsem si koupil u nechvalné cestovní kanceláře LASTMINUTE-CENTRUM v Brně.Ta zřejmě není zcela viníkem všech negativ,které zde aspoň v omezené míře sdělím.Při koupi zájezdu nám bylo sděleno,že letadlo má jedno mezipřistání,to ale ovšem nebyla pravda.Let na Kubu nám trval 24 HODIN!!!!!!!!!a měli jsme dvě mezipřistání.To jedno neplánované bylo v sousední Domin.republice.Lživý pilot nám do mikrofonů řekl,že zde budeme vysazovat cestující,bohužel,NIKDO ZDE NEVYSTOUPIL.Takže po 24 hodinovém letu půlka letadla onemocněla a měli po dovolené.......Hotel jsme měli se 3 hvězdami,bohužel pliseň na pokojích,pach na pokojích,nechutná špína v nich i kolem nich byla více než patrná.Tekoucí voda byla,bohužel ne teplá.Tento hotel by v čr neměl ani název UBYTOVNA!!!!!Také se zde opakovala opět a stejná píseň-čechy dáme do chlívků a kdo si řekne a bude si stěžovat,toho dáme do lepšího (ale ne o moc).Jídlo nebylo špatné,ale neustále nebylo čím ho jíst-nebyly příbory,nebyla ani pitná voda-musel jste si chodit s malým kelímkem do baru,kde vám 2dcl neradi dali a nebo si sehnat 1,5l plastovou lahev a do ni si nechávat nalít z´miňovanou vodu.Delegáta zajímalo pouze to,jak vám vnutit zajezd ze kterého má provizi,než řešit váš eventuální problém.atd,atd,atd,atd,Hotel se jmenoval KAWAMA a lživá letecká společnost TRAVEL SERVIS.

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
Martin
02.01.2013 13:51 82.13.200.***
Cina - Perly rise stredu  

Ahoj..mam v plane ist s Eso travel na poznavaci zajazd do Ciny - perly stredu rise. Ma niekto s tymto zajazdom neake skusenosti, ci uz dobre alebo zle ?

• Anonym (1)
Vlastimil Homola
06.02.2012 12:16 213.220.242.***
Zanzibar  

Chtěl jsem moc poděkovat za super dovolenou na ZANZIBARU ! Byla to ma prvni dovolena s cestovni kancelari a nemuzu si to vynachvalit. Jen tak dal !!! (((clap)))

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Petra
22.01.2012 14:49 94.242.67.***
absolutní nespokojenost  

Byla jsem s touto cestovkou jednou a již bych to víckrát neudělala. Zakoupili jsme si zájezd na Krétu, na doporučení manažerky L. Lakvové. Již nikdy víc. Čtyřhvězdičkový hotel neměl ani dvě hvězdičky (sousedé v hotelu měli za "spolubydlící šváby";). Delegátka se nám ozvala pouze dopisem. Fyzicky snad ani neexistuje.
Dovoluji si říct, že 18.000 tisíc za sedm dnů na Krétě s AI je i tak docela dost. Pokud si však chcete užít luxusní dovolenou, v žádném případě nezvolte ESO Travel.
Po návratu jsem si dovolila zaslat email na tuto cestovní kancelář s tím, že zájezd neodpovídal. Dostala jsem velmi arogantní odpověď, že služby delegáta nebyly v ceně, že dopis k odjezdu, který přišel v angličtině (jeli jsme s Českou cestovkou!!!) si snad umíme přeložit a co bych čekala za již zmíněnou cenu zájezdu.
Pokud si chcete užít dovolenou, na které si odpočinete, necestujte s ESO Travel

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze