A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

eso travel

07.07.2009 11:39:18 | -jana-
-jana-
Chystáme se na dovolenou s eso travel - nemáte někdo nějaké zkušenosti? Přeci jenom dovolené od nich nepatří mezi nejlevnější...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
pedroso_
05.07.2011 16:35 147.32.195.***
Re: eso travel  

Nic mi po tom neni. Ale nemelo by tohle vsechno resit spise cestovni pojisteni nez cestovka? Na vsechny tyhle veci se da pojistit.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Nováková Irena
17.10.2010 19:55 62.168.45.***
RE: RE: RE: RE: eso travel  

Pane řediteli Eso travel-lžete Vy-nikdo po Vás 500.000,-bez dokladu nepožadoval.Byl návrh,že tuto částku u Vás rodina procestuje.A Vám se zdá mimosoudní vyrovnání 500.000,-za trvalou invaliditu(rozdíl nemocenská-plat,rozdíl invalidní důchod-plat,odškodnění trvalých následků,stížené spol.uplatnění)jako vydírání?Mě né!Ale z Vaší strany,abych podepsala,že nebudu nic požadovat,když mě bude vrácena cena zájezdu,to za vydírání považuji já.To,že manžel pokračoval v započatém zájezdu se skupinkou nezraněných turistů,bylo jen a jen naše rozhodnutí a nikomu do toho nic není,zájezd měl řádně zaplacen.Dobrou cestovní kancelář nedělají tisíce turistů,ale jak se zachová,když se něco stane.A v tom Vaše cestovní kancelář,pane řediteli ESO travel,zklamala.Jinak Vám děkuji,že jste projevil po 11 letech lítost nad mým úrazem prostřednictvím ORBIONU.Nováková

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Tomáš Cikán
23.08.2010 16:04 62.245.81.***
RE: RE: RE: eso travel  

Pane beban (pan Novák), zanechte již toho napadání a podívejte se radši na své chování. Vaše žena ležela zraněná v nemocnici a Vy se rekreoval po Jihoafrické republice. Jste velký lhář a soudili jsme se jen proto, jelikož jste nás vydíral a požadoval 500.000,- korun bez dokladu jako "odpustné" za to, že nás nebudete kvůli autonehodě žalovat. Za 16 let jsme odvezli přes 50 tisíc klientů v cca 2.800 poznávacích zájezdech po celém světě, a toto byla díky bohu jediná nešťastná událost. Vaší ženy mi je líto kvůli zranění které utrpěla, ale autonehodu jsme předvídat opravdu nemohli. Tomáš Cikán, ředitel ESO travel.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Nomád 08.08.2010 22:53
Brazílie  

My jsme s cestovkou byli v Brazílii na poznávacím zájezdu a nemůžu si vůbec stěžovat. Asi záleží na destinaci a hlavně na průvodci. My jsme měli Karla Uhlíře, který byl profík ve svém oboru. Cesta byla super, dokonce pro nás zařídil i individuální výlet vrtulníkem nad vodopádama v Iguazu. Horší byla skladba spolucestujících, ale za to cestovka nemůže.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
beban 07.09.2009 22:11
RE: RE: eso travel  

Nám se stalo něco podobného jako paní Kopčilové.Zaplatili jsme si hotel s plnou penzí na Maledivách.Na letišti před odletem nám dal pan Cikán voucher na hotel ale s polopenzí.Na naše upozornění slíbil nápravu,že vše včas zařídí a budeme mít plnou penzi.Samozřejmě nic nezařídil.Po návratu nám ck sdělila že jsme dostali slevu.Kupovali jsme to na LAST ale pořád s plnou penzí.To by si k panu Gottovi určitě nedovolili.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
delfin_brb 07.09.2009 18:00

Nemuzu mluvit za pani, ale Thajsko dle meho patri mezi zeme, ktera je bezproblemova po vlastni ose. Staci si hodne dopredu koupit letenky, venovat trosku casu planovani, co clovek chce videt a kam se dostat, objednat pres internet ... a vyrazit. Trosku narocnejsi je mistni autobusova doprava (pokud si clovek nepronajme auto ci motorku), ale vsechno jde, kdyz clovek chce.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
schnauzer 07.09.2009 17:42

T. Kopčilová: mě by také zajímalo ohledně čeho byla reklamace. A také, zda můžete poradit jak po vlastní ose? Díky.

menima 07.09.2009 14:08

dotaz byl pro T. Kopčilovou :-?

menima 07.09.2009 14:07

Můžete napsat,čeho se týkala vaše reklamace?

Kopčilová Taťána
07.09.2009 11:22 89.24.132.***
RE: eso travel  

Dobrý den, s CK ESO jsem byla letos v únoru na poznávacím zájezdě Thajsku - velký okruh jižním Thajskem. Reklamační řízení, kdy mi reklamace byla uznána, bylo nakonec po velkých tahanicích vyřešena slevou, kterou jsem si již, dle názoru CK, vybrala, když jsem dostala slevu za včasný nákup. Zdá se Vám to jako legrace? Bohužel je to pravda! S CK ESO už nikdy. Pokud chcete informace, jak se tam dostat po vlastní ose, tak Vám ráda poradím, ostatně jako všem svým známým. Ušetříte, čas, peníze a nervy.
Zdraví Kopčilová

Zpět na všechny diskuze