A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

eso travel

07.07.2009 11:39:18 | -jana-
-jana-
Chystáme se na dovolenou s eso travel - nemáte někdo nějaké zkušenosti? Přeci jenom dovolené od nich nepatří mezi nejlevnější...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
beban 07.09.2009 22:11
RE: RE: eso travel  

Nám se stalo něco podobného jako paní Kopčilové.Zaplatili jsme si hotel s plnou penzí na Maledivách.Na letišti před odletem nám dal pan Cikán voucher na hotel ale s polopenzí.Na naše upozornění slíbil nápravu,že vše včas zařídí a budeme mít plnou penzi.Samozřejmě nic nezařídil.Po návratu nám ck sdělila že jsme dostali slevu.Kupovali jsme to na LAST ale pořád s plnou penzí.To by si k panu Gottovi určitě nedovolili.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
delfin_brb 07.09.2009 18:00
RE: RE: RE: eso travel  

Nemuzu mluvit za pani, ale Thajsko dle meho patri mezi zeme, ktera je bezproblemova po vlastni ose. Staci si hodne dopredu koupit letenky, venovat trosku casu planovani, co clovek chce videt a kam se dostat, objednat pres internet ... a vyrazit. Trosku narocnejsi je mistni autobusova doprava (pokud si clovek nepronajme auto ci motorku), ale vsechno jde, kdyz clovek chce.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
schnauzer 07.09.2009 17:42

T. Kopčilová: mě by také zajímalo ohledně čeho byla reklamace. A také, zda můžete poradit jak po vlastní ose? Díky.

menima 07.09.2009 14:08

dotaz byl pro T. Kopčilovou :-?

menima 07.09.2009 14:07

Můžete napsat,čeho se týkala vaše reklamace?

Kopčilová Taťána
07.09.2009 11:22 89.24.132.***
RE: eso travel  

Dobrý den, s CK ESO jsem byla letos v únoru na poznávacím zájezdě Thajsku - velký okruh jižním Thajskem. Reklamační řízení, kdy mi reklamace byla uznána, bylo nakonec po velkých tahanicích vyřešena slevou, kterou jsem si již, dle názoru CK, vybrala, když jsem dostala slevu za včasný nákup. Zdá se Vám to jako legrace? Bohužel je to pravda! S CK ESO už nikdy. Pokud chcete informace, jak se tam dostat po vlastní ose, tak Vám ráda poradím, ostatně jako všem svým známým. Ušetříte, čas, peníze a nervy.
Zdraví Kopčilová

beban 22.07.2009 15:10

V našem případě se právní názor= selský rozum,což ck věděla od začátku ale přiznala to až po dlouhé době.Co se týče pojištění tak si myslím že bylo z naší strany nadstandartní protože měsíční pobyt s operacemi na soukromé klinice kam za zraněnými mohli přijet i rodinný příslušníci a transport v leže 1.třídou samozřejmě i s českým doktorem,který pro ně přiletěl taky něco stálo.Kéž by to s těmi pruvodci tak bylo i v praxi.

delfin_brb 22.07.2009 12:50
RE: RE: RE: RE: eso travel  

Pravni pohled muze byt uplne jiny (a vetsinou ucelove), nez by kolikrat clovek cekal podle selskeho rozumu. Neznam okolnosti a tak se k tomu nemuzu vyjadrovat, ikdyz me to prekvapuje. Soucasti nabidky od CK byva i cestovni pojisteni, atd. Slysel jsem o pripadu, kdy doslo k havarii a byli tam 4 mrtvi (z toho usuzuji, ze to asi neni ten Vas pripad). ESO z toho melo doslova velky pruser. Ridic-> pruvodce nemel totiz certifikaci k pruvodcostvi v dane zemi (jde o zkousky nejen z historie, ale v te zemi maji kazdy rok pruvodci povinne prezkouseni treba i z pravidel silnicniho provozu). Proste v te zemi delali zajezdy lidove receno "nacerno". Dneska uz je v te zemi vse, tak jak ma -> poucili se. Neobhajuji je, jen tvrdim, ze se v prubehu let zmenili smerem k lepsimu a ja se s nimi nebojim.

• Anonym (1)
beban 22.07.2009 11:36

Solidní ck se pozná jak umí řešít problémy a né tvrdit ,že jsme s nimi nebyli na zájezdě, pouze jsme od nich měli letenku a to byl začátek tahanic co si tahle ck dovolila.My jsme dopadli relativně dobře,žijeme ale byl tam i mrtví.Tahanice skončili vloni na podzim a lidé v ck jsou stále stejní.

delfin_brb 22.07.2009 08:29

Ja myslim, ze to bude fajn. Jsem zvedavy, jestli Vas nechaji trosku vic courat prirodou. Zajezdy ale maji organizovane dobre. Tak trochu zalezi na pruvodci, ale co jsem mluvil s jednim pruvodcem, tak v tomhle se od dob, kdy s nima jel beban, dost radikalne zlepsilo. Akorat clovek musi umet byt trochu "samostatny" :). Kdysi jsem sel na letisti kolem stanku eximu, kde se tak 50 lety pan zacal hrozne rozcilovat, ze dostal od nich nejaky papiry a ze na neho dal kaslou, ze jsou nesolidni a ze je to skandal. Proste chtel, aby pani zavrela stanek, vzala ho za rucicku a odvedla tam, kde ma odevzdat kufry, provedla ho pres celnici k nastupu do letadla ...

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze