A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

eso travel

07.07.2009 10:39:18 | -jana-
-jana-
Chystáme se na dovolenou s eso travel - nemáte někdo nějaké zkušenosti? Přeci jenom dovolené od nich nepatří mezi nejlevnější...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
05.12.2012 18:28 176.74.157.***
Re: eso travel  

:'(

• Anonym (1)
Globík 10.08.2012 14:09
Re: absolutní nespokojenost  

Slečna Buchtová si zcela nepochybně spletla vlákno, nejela totiž s vámi (Eso Travel), ale s Českou cestovkou :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Lucie Lakvová - ESO travel
09.08.2012 11:23 84.242.120.***
Re: absolutní nespokojenost  

Vážená slečno Buchtová,

jak již jsem Vám odpověděla na Vaši reklamaci, to že budete mít delegáta na telefonu a o odjezdu budete informováni v angličtině jsem konzultovala s panem Morávkem, který s Váma cestoval a on s tímto faktem neměl nejmenší problém. Pan Morávek byla jediná osoba, která se mnou komunikovala, proto jsem to konzultovala pouze s ním. To, že tato informace zůstala pouze u něj opravdu není moje pochybení.
Poslala jsem Vám několik nabídek (približně 10) v různých cenových hladinách. Jakou z nich budete realizovat bylo zcela na Vás. Nikdo Vás netlačil do sedmidenního zájezdu s All inclusive na Krétě.

Lucie Lakvová
ESO travel

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Vlastimil Homola
06.02.2012 12:16 213.220.242.***
Zanzibar  

Chtěl jsem moc poděkovat za super dovolenou na ZANZIBARU ! Byla to ma prvni dovolena s cestovni kancelari a nemuzu si to vynachvalit. Jen tak dal !!! (((clap)))

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Petra
22.01.2012 14:49 94.242.67.***
absolutní nespokojenost  

Byla jsem s touto cestovkou jednou a již bych to víckrát neudělala. Zakoupili jsme si zájezd na Krétu, na doporučení manažerky L. Lakvové. Již nikdy víc. Čtyřhvězdičkový hotel neměl ani dvě hvězdičky (sousedé v hotelu měli za "spolubydlící šváby";). Delegátka se nám ozvala pouze dopisem. Fyzicky snad ani neexistuje.
Dovoluji si říct, že 18.000 tisíc za sedm dnů na Krétě s AI je i tak docela dost. Pokud si však chcete užít luxusní dovolenou, v žádném případě nezvolte ESO Travel.
Po návratu jsem si dovolila zaslat email na tuto cestovní kancelář s tím, že zájezd neodpovídal. Dostala jsem velmi arogantní odpověď, že služby delegáta nebyly v ceně, že dopis k odjezdu, který přišel v angličtině (jeli jsme s Českou cestovkou!!!) si snad umíme přeložit a co bych čekala za již zmíněnou cenu zájezdu.
Pokud si chcete užít dovolenou, na které si odpočinete, necestujte s ESO Travel

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
yukon 12.11.2011 23:26
Okruh západní Kanadou s Eso Travel  

Máte někdo zkušenosti s tímto zjezdem ? Myslíte, že je vhodný pro 11-letého syna?Nebo mám počkat?
Ušlápne i 20 km, ale ne denně.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
pedroso_
05.07.2011 16:35 147.32.195.***
Re: eso travel  

Nic mi po tom neni. Ale nemelo by tohle vsechno resit spise cestovni pojisteni nez cestovka? Na vsechny tyhle veci se da pojistit.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Nováková Irena
17.10.2010 19:55 62.168.45.***
RE: RE: RE: RE: eso travel  

Pane řediteli Eso travel-lžete Vy-nikdo po Vás 500.000,-bez dokladu nepožadoval.Byl návrh,že tuto částku u Vás rodina procestuje.A Vám se zdá mimosoudní vyrovnání 500.000,-za trvalou invaliditu(rozdíl nemocenská-plat,rozdíl invalidní důchod-plat,odškodnění trvalých následků,stížené spol.uplatnění)jako vydírání?Mě né!Ale z Vaší strany,abych podepsala,že nebudu nic požadovat,když mě bude vrácena cena zájezdu,to za vydírání považuji já.To,že manžel pokračoval v započatém zájezdu se skupinkou nezraněných turistů,bylo jen a jen naše rozhodnutí a nikomu do toho nic není,zájezd měl řádně zaplacen.Dobrou cestovní kancelář nedělají tisíce turistů,ale jak se zachová,když se něco stane.A v tom Vaše cestovní kancelář,pane řediteli ESO travel,zklamala.Jinak Vám děkuji,že jste projevil po 11 letech lítost nad mým úrazem prostřednictvím ORBIONU.Nováková

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Tomáš Cikán
23.08.2010 16:04 62.245.81.***
RE: RE: RE: eso travel  

Pane beban (pan Novák), zanechte již toho napadání a podívejte se radši na své chování. Vaše žena ležela zraněná v nemocnici a Vy se rekreoval po Jihoafrické republice. Jste velký lhář a soudili jsme se jen proto, jelikož jste nás vydíral a požadoval 500.000,- korun bez dokladu jako "odpustné" za to, že nás nebudete kvůli autonehodě žalovat. Za 16 let jsme odvezli přes 50 tisíc klientů v cca 2.800 poznávacích zájezdech po celém světě, a toto byla díky bohu jediná nešťastná událost. Vaší ženy mi je líto kvůli zranění které utrpěla, ale autonehodu jsme předvídat opravdu nemohli. Tomáš Cikán, ředitel ESO travel.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Nomád 08.08.2010 22:53
Brazílie  

My jsme s cestovkou byli v Brazílii na poznávacím zájezdu a nemůžu si vůbec stěžovat. Asi záleží na destinaci a hlavně na průvodci. My jsme měli Karla Uhlíře, který byl profík ve svém oboru. Cesta byla super, dokonce pro nás zařídil i individuální výlet vrtulníkem nad vodopádama v Iguazu. Horší byla skladba spolucestujících, ale za to cestovka nemůže.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze