A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

eso travel

07.07.2009 11:39:18 | -jana-
-jana-
Chystáme se na dovolenou s eso travel - nemáte někdo nějaké zkušenosti? Přeci jenom dovolené od nich nepatří mezi nejlevnější...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Globík 21.12.2013 13:53
Re: eso travel  

Jaké zkušenosti? Jakých nesnází? Jak bezohledně? Umíte to nějak podrobně rozvést?

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
21.12.2013 09:32 92.243.205.***

Zkušenosti je n Ty nejhorší a v případě Vašich možných nesnází se budete divit. Chovají se naprosto bezohledně.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Globík 20.12.2013 14:09

Co tak hrůzného provedli?

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
20.12.2013 10:15 92.243.205.***

Vyhněte se této cestovce,je to hrůza.

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Vladimír
06.03.2013 23:07 90.176.161.***
Re: Cina - Perly rise stredu  

Absolvoval jsem zájezd v r 2010, průvodce Dr. Václav Pěsta.Skvělý program zájezdu, vše perfektně zorganizováno, naprosto úžasný, pohodový, ochotný a nesmírně příjemný provodce. Určitě bude průvodcovat řadu zájezdů i letos.Zkušenosti s pobytem v Číně, s Eso Travel i průvodcem jen ty nejlepší. Doporučuji.

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
Alfred
13.02.2013 23:06 147.32.195.***
Re: Thajsko - národní parky  

Marcela> pokud vim (respektive, co mam zkusenost), tak eso na pozadani zaridi cestu beznou linkou, kde si clovek muze vybrat cestovni tridu dle libosti (ci penezenky). Vyjde to draz, ale rozhodne to je alternativa. Doporucuji uz pri prvnim kontaktu se ptat, zda je ten zajezd s TS. Pokud se nejedna o masovou destinaci, kam leta exim nebo cedok, tak muzete byt vcelku v klidu :). Situace se zlepsi za 2-3 roky, az budou mit 787.

ales> Ja jsem zazil hodne a chce to mit nadhled. Kolik je mezipristani a jak probiha let na Kubu s TS se tu omila uz nekolk let. Vedi to dobre cestovky i cestovni kancelare, ktere to preprodavaji. Spolehat se na informace v (z) katalogu je zcestne.
Kazdy hotel ma nejake zakladni pokoje, ktere vetsinou za moc nestoji, ty lepsi sice vic stoji, ale zazitek je nesrovnatelny. Jak sam pisete, tlacite na cenu (pilu), honite cenu a pak se divite, co na Vas v LM zbylo.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
iris1 13.02.2013 11:49
Re: Thajsko - národní parky  

No jo,ale když Eso lítá jenom s Travelservisem?A pro Aleše níže:chce to před odletem sbírat zkušenosti,číst recenze kde se jen dá.Já bych osobně nikdy v životě nejela na Kubu do 3*hotelu.Pokud jste tak zvolili,měli jste počítat s tím,že bude nějak tak,jak to bylo.Sice jsem na Kubě nebyla,byl tam můj syn a hodně kamarádek a všichni se shodli na tom,že i 4*není žádný zázrak,ale na přespání to stačí.Natož 3*.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Marcela
19.01.2013 14:56 78.102.219.***
Thajsko - národní parky  

S CK Eso travel naprosto úžasná záležitost s famozním průvodcem Hynkem.
Jedinou, ale zato ohromnou chybou je smlouva s Travelservisem. Zpáteční cesta jen v letadle 17 hodin. Jejich malá letélka musí pořád tankovat. Sardinky s nálevem velmi nepříjemného personálu. K tomu asi špatné smlouvy s bezvýznamnými letišti, která v mezipřistáních nenechají kolikrát cestující ani vystoupit. A palubní personál nedovolí ani postát v uličce a nedejbože použít toalety. Takže rádi kamkoli znovu s Esem, ale již nikdy ne s Travelservisem

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
aleš
11.01.2013 23:10 83.208.92.***
Kuba UŽ NIKDY s ESO TRAVEL a s TRAVEL SERVIS  

NIKDY NIC HORŠÍHO JSEM NEZAŽIL!!!!!!Zájezd jsem si koupil u nechvalné cestovní kanceláře LASTMINUTE-CENTRUM v Brně.Ta zřejmě není zcela viníkem všech negativ,které zde aspoň v omezené míře sdělím.Při koupi zájezdu nám bylo sděleno,že letadlo má jedno mezipřistání,to ale ovšem nebyla pravda.Let na Kubu nám trval 24 HODIN!!!!!!!!!a měli jsme dvě mezipřistání.To jedno neplánované bylo v sousední Domin.republice.Lživý pilot nám do mikrofonů řekl,že zde budeme vysazovat cestující,bohužel,NIKDO ZDE NEVYSTOUPIL.Takže po 24 hodinovém letu půlka letadla onemocněla a měli po dovolené.......Hotel jsme měli se 3 hvězdami,bohužel pliseň na pokojích,pach na pokojích,nechutná špína v nich i kolem nich byla více než patrná.Tekoucí voda byla,bohužel ne teplá.Tento hotel by v čr neměl ani název UBYTOVNA!!!!!Také se zde opakovala opět a stejná píseň-čechy dáme do chlívků a kdo si řekne a bude si stěžovat,toho dáme do lepšího (ale ne o moc).Jídlo nebylo špatné,ale neustále nebylo čím ho jíst-nebyly příbory,nebyla ani pitná voda-musel jste si chodit s malým kelímkem do baru,kde vám 2dcl neradi dali a nebo si sehnat 1,5l plastovou lahev a do ni si nechávat nalít z´miňovanou vodu.Delegáta zajímalo pouze to,jak vám vnutit zajezd ze kterého má provizi,než řešit váš eventuální problém.atd,atd,atd,atd,Hotel se jmenoval KAWAMA a lživá letecká společnost TRAVEL SERVIS.

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
Martin
02.01.2013 13:51 82.13.200.***
Cina - Perly rise stredu  

Ahoj..mam v plane ist s Eso travel na poznavaci zajazd do Ciny - perly stredu rise. Ma niekto s tymto zajazdom neake skusenosti, ci uz dobre alebo zle ?

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze