A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

eso travel

07.07.2009 10:39:18 | -jana-
-jana-
Chystáme se na dovolenou s eso travel - nemáte někdo nějaké zkušenosti? Přeci jenom dovolené od nich nepatří mezi nejlevnější...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
29.08.2016 21:27 88.103.95.***
Re: Cina - Perly rise stredu  

Absolovala jsem tento zájezd ted 12.8.2016 -24.8.2016. Průvodkyně paní Strompová. Průvodkyně úžasná. Ochotná, krásný výklad.....hodnotím 5 hvězdiček.
Malinko pokulhávala strava - ale jsem hodně zmlsaná a potrpím si na maso a pikantní jidlo. Jinak ubytování, program....super. Nádherně jsem si odpočinula. Doporučuji. H. CH.

Neregistrovaný uživatel
11.11.2015 10:26 193.150.24.***
Sleva  

Dobrý den,
vyhráli jsme poukaz na slevu v hodnotě 10.000 Kč za zájezd se společností ESO travel, který ale nestihneme využít. Poukaz platí do konce tohoto roku a nevztahuje se na first a last minute. Pokud by měl někdo zájem a třeba pod stromeček kupoval zájezd, tak jej za 5.000 Kč odprodám.
Kontakt: 731 468 329

Blanka
26.01.2015 19:34 90.182.221.***
Re: Jája  

Prosím, Jájo, nemáš kontakt na tu delegátku v Bangkoku? Díky Blanka

Neregistrovaný uživatel
15.10.2014 09:37 85.71.98.***
Jája  

Zdravím a nedá mi to abych se nepodělila se svými zkušenostmi s CK ESO travel . Naše poslední cesta se uskutečnila do Thajska v březnu t.r. Po skvělých zkušenostech se zmíněnou CK při cestě na Kubu jsme měli o další větší cestě jasno. Jedině s ESO a byla to opět dobrá volba. Zájezd Bankok-Phuket-Koh Samui byl bez problémů.Hotely i požadované výlety byly ze strany CK zajištěny. V Bankoku velice profesionální delegátka, na Phuketu byl zastupující delegát a ne celý pobyt, ale vše co bylo třeba zařídil. Velkým zpestřením byla delegátka Věra na Koh Samui .Nejenže výlety s ní byly pohodové, ale svým přístupem dokázala vždy navodit skvělou náladu a ve vzpomínkách nám zůstane jistě dlouho.Ještě musím pochválit pracovníky CK kteří trpělivě zodpovídali nezvykle mnoho našich dotazů před odjezdem. Nejsme jazykově vybaveni a měli jsme velké obavy ze samostatné přepravy společností Emirates a následně pak místními leteckými společnostmi .Ovšem nic nebylo problém a určitě díky jejich radám jsme vše zvládli a již jako důchodci vše vychutnali. Pokud bychom opět měli možnost vycestovat do vzdálenějších destinací ,pak určitě s ESO travelem . Prostě nás nezklamal a mezi cestovkami je pro nás špička. Určitě doporučuji !!!

jali 18.08.2014 08:01
Re: poznávací zájezd-ESO TRAVEL  

prosím moc Dášu,jestli toto bude číst,aby mi napsala na emai
jahodovalibuse@email.cz.Chtěla bych se zeptat něco víc ohledně Činy.Jelikož Dáša není zaregistrována,tak jí nemůžu poslat SZ,díky moc

dáša
17.08.2014 16:13 217.115.252.***
poznávací zájezd-ESO TRAVEL  

Cestovala jsem s touto kanceláří již dvakrát. Minulý rok jsem byla Města a příroda západu USA a nyní jsem se vrátila z Číny ze zájezdu Perly říše středu. Nemohu nic vytknout, spíše pochválit. Organizace byla výborná, průvodce profesionálové, ubytování v souladu s cenou zájezdu. Vřele doporučuji, skvělé zážitky.

Ingrid Mydlová
10.06.2014 09:19 85.248.250.***
Re: eso travel  

želám príjemný deň,
nedá mi sa nezaspojiť do hodnoternia ponúknutého zájazdu zakúpeného cez CK Acossa Reiseshop Praha.
Cestovnej kancelárii Acossa Reiseshop Praha a ESO travel a.s.,som po príchode z Izraelu napísala:
Určite ste si neboli overiť, kam posielate svojich klientov. Pretože, ak by ste to vedeli, určite by ste, ako spoľahlivá CK, nás na to upozornili s možnosťou poskytnutia zľavy. Pretože pýtať si za to, čo sme zažili plnú cenu zájazdu 43 590,- ČK je slušne povedané neprofesionálny prístup.

V destinácii Ein Bokek, hotel Tsell Harim, kde sme boli spolu so sestrou ubytované, prebiehala rekonštrukcia ako izieb, okolia tak aj samotnej pláže , ktorá podľa informačnej tabule bude trvať do augusta 2014 (srpen 2014). Okrem tejto skúsenosti priamo na pláži nám v hotely nebola poskytnutá informácia o transfery z hotela Tsell Harim do Jeruzalema. Na tel.č., ktoré sme mali uvedené nám nik počas dvoch dní nedvíhal a ani po zanechaní odkazu na tel záznamníku sa nám nik neozval. Museli sme teda využiť náš mobil a volať z Izraela do Čiech na tel.číslo uvedené v pokynoch – použiť v prípade núdze.
Až by ste mali záujem vidieť fotografie z prostredia kam Vás CK posiela za nemalé peniaze a potom Vám na Vašu sťažnosť odpíše, že jej je to ľúto a máte čakať na vybavenie 30 dní, tak ďakujem pekne. Považujem si za povinnosť informovať zákazníkov tešiacich sa na oddych, relax, kľud, more, že nie je to tak ako si to predstavujeme a už vôbec nie za toľko peňazí.
Kôli fotkám môžete písať na adresu lodina85@gmail.com
Ingrid

Globík 21.12.2013 13:53

Jaké zkušenosti? Jakých nesnází? Jak bezohledně? Umíte to nějak podrobně rozvést?

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
21.12.2013 09:32 92.243.205.***

Zkušenosti je n Ty nejhorší a v případě Vašich možných nesnází se budete divit. Chovají se naprosto bezohledně.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Globík 20.12.2013 14:09

Co tak hrůzného provedli?

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze