A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Emirates A 380 Praha - Dubaj

28.07.2017 17:38:43 | sicca
sicca
Máte někdo aktuální zkušenost s letem airbusem Emirates z Prahy do Dubaje?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
schnauzer 28.11.2017 03:49

Letěli jsme na zacatku listopadu A380 Praha_Dubai-Bangkok.Vse v pohode,zpozdeni 20 minut,ale dohnali.V Praze jen prevazili prirucni zavazadlo.Melo 8 kg,alepovolenych sedm kg nikdo neresil.

Neregistrovaný uživatel
27.11.2017 16:24 175.157.195.***
EMIRATES DISKRIMINUJE INVALIDY  

Pro boháče luxus a těžce zdravotně postižené pasažéry DISKRIMINUJÍ. Jsem invalidní a potřebují speciální pomůcky pro běžný život ( stomické). Emirates odmítlo zdarma přepravu těchto pomůcek a chtěli naúčtoval 540 euro za 10 kg nadváhy. Neschválil to po třech urgencích jednatel společnosti pro Českou republiku pan Trejbal. Způsobil mi tím velké problémy jak materiální, tak psychické. Nejlepší letecké společnosti na světě se takto chová k těžce tělesně postiženým. Snad je to jen pochybení jednotlivce, který sedí na špatném místě. Hledám pomoc, aby se to již neopakovalo. Rád bych kontaktoval vedení v Dubaji, ale nemohu získat kontakt. Předem děkuji.

libich 30.07.2017 13:38
Re: Emirates A 380 Praha - Dubaj  

Letěli jsme cca před měsíce, vše naprosto bez problémů. Letadla téměř obsazená, služby na palubě odpovídající :-).

Neregistrovaný uživatel
29.07.2017 15:58 194.213.47.***
Re: Emirates A 380 Praha - Dubaj  

letěla jsem loni, bez problémů

sicca 28.07.2017 18:39
Emirates A 380 Praha - Dubaj  

Máte někdo aktuální zkušenost s letem airbusem Emirates z Prahy do Dubaje?

Zpět na všechny diskuze