A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

edream vyhledávač letenek

15.03.2012 16:28:47 | chocolate
chocolate
Dobrý den, ráda bych věděla zda jste již někdy někdo přes tento vyhledávač zarezervovali letenky a zda vše proběhlo v pořádku. Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
chocolate 16.03.2012 23:42
Re: edream vyhledávač letenek  

Děkuji to mě uklidnilo, neb já už vzhledem ke stoupajícím cenám letenek ty přes edream koupila tak snad to půjde vše jak má, trochu mě to děsí zůstat trčet na letišti a pak to tam řešit.....nicméně co to znamená nepřijali k přepravě to jako,že neletěli a prachy v čudu?

Neregistrovaný uživatel
16.03.2012 13:16 213.210.175.***
Re: edream vyhledávač letenek  

Zdravím, ja chtěl koupit letenky Katowice-Warsawa, měli dobrou cenu, jenže když sem se proklikal do finální fáze rezervace, cena se díky jejich poplatkům zdvojnásobila a vyšla o hodně dráhž, než kdybych si to koupil přes dopravce, leteckou společnost LOT. Ale celkově je prý spolehlivý, vím snad jen o dvou lidech z mnoha co měli problémy s tím, že koupily levnou letenku a pak je nepřijali k přepravě.

chocolate 15.03.2012 16:28
edream vyhledávač letenek  

Dobrý den, ráda bych věděla zda jste již někdy někdo přes tento vyhledávač zarezervovali letenky a zda vše proběhlo v pořádku. Děkuji

Zpět na všechny diskuze