A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

drag

15.01.2012 07:32:54 | iveta.s
iveta.s
nešlo by přidat ještě víc spolešných fotek, objímání, líbání a třeba i sexu, je to velice podnětné a vše vypovídající o Tunisku, opravdu kvalitní fotodokumentace, hned vím, kam vyrazit :'( :-|
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
tecka19 05.02.2012 23:25
Re: drag  

Vazena pani Iveto,
skutecne me mrzi, ze jsem nenaplnila Vasi predstavu o kvalite sveho fotoalba. Mozna jste si spletla trochu jeho primarni ucel. Nejsem zastupkyne cestovni kancelare, zastupuji zde svuj osobni profil a ma fotoalba (o Tunisku tu nemam jen to jedine, ke kteremu jste se mi tak "podnetne" vyjadrila) koresponduji s tim, co povazuji na svych cestach do Tuniska za pro me nejdulezitejsi...tedy pocity, vztahy vseobecne, dobre jidlo... fotit stale dokola more a ty same pamatky me nijak nenaplnuje pocitem stesti jako zachycovat jedinecne okamziky s lidmi, ktere ve mne zpetne vyvolavaji emoce spojene s danym okamzikem. To povazuji za skutecne podnetne ja a je mi lito, ze jsem se tim netrefila do Vaseho vkusu...kdyz tak o tom premyslim, myslim, ze jste plna zasti a horkosti, kdyz Vam stalo za to tu jedovatou slinu nespolknout a naopak ji zde ventilovat timto zpusobem...ale jelikoz jsem natolik spokojena osoba, nemam chut Vam oplacet stejnou minci, tim bych se snizila na Vasi uroven a to skutecne neni v mem zajmu. Pevne verim, ze v sobe najdete take vnitrni spokojenost, aby se Vas pristi takova fotoalba (a verte, ze jich tu je habadej) osobne nedotkla a neurazela Vas moralni kredit. A pokud opravdu tak dychtite prahnete po kvalitni fotodokumentaci kras Tuniska bez primesi osobnich emoci lidi, ktere ani neznate a uz si troufate je soudit, doporucuju investovat cca 400-500,--Kc do pruvodce (osobne jich mam nekolik a investici nelituji :-) ) Krasny vecer Vam preje Tereza

admin2 15.01.2012 17:18
admin  

Mila iveto.s, i toto k cestovani patri, zvlaste kdyz u nas primo mame sekco o laskach. Prosim, pokud vas podobne fotky nezajimaji, neni nic snazsiho nez fotky neprohlizet:) Mejte se!

iveta.s 15.01.2012 07:32
drag  

nešlo by přidat ještě víc spolešných fotek, objímání, líbání a třeba i sexu, je to velice podnětné a vše vypovídající o Tunisku, opravdu kvalitní fotodokumentace, hned vím, kam vyrazit :'( :-|

Zpět na všechny diskuze