A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Dovolená Vánoce - Silvestr - za kolik se dá pořídit?

17.06.2012 09:59:37 | muertel
muertel
Zdravím,
zvažuji prvně letět na období mezi Vánocemi a Novým rokem za teplem. Nejpravděpodobněji se mi jeví Kanárské ostrovy. Vůbec nemám zkušenost za kolik by se dala pořídit (samozřejmě umím vyhledávat např. na invia atd, ale zajímalo by mě, zda třeba i v zimě ty ceny klesnou). Prosím, kdo má zkušenost, zda by mi dal tip kam jet a případně i za kolik jste pořídili.
Děkuju!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
muertel 27.09.2013 15:29

Obnovuji toto téma. Prosím, nemá někdo zkušenosti? ted všude píšou, jak jsou do konce září slevy FIrst minute na zájezdy, je lepší koupit ted nebo čekat a bude i výhodný Last minute? Loni se nám nepodařilo vycestovat, ale letos už by to mělo vyjít. Za kolik jste Kanáry pořídili pro období Vánoce-Nový rok?

• Anonym (4)
  • Anonym (6)
Honza130 08.10.2012 12:39
kam v zime za teplem  

resim stejny problem :). Kam v zime do tepla.. Kanary vychazi cenove hezky, ale na koupani v oceanu to asi moc nebude..

co jineho?

rozpocet do 70tis za dve osoby...

diky za nazory :)

• Anonym (6)
Michal
07.10.2012 22:55 213.220.219.***
Re: Dovolená Vánoce - Silvestr - za kolik se dá pořídit?  

Dobrý den, já se se svými cestovatelskými požadavky vždy obracím na slečnu Lucku z CA Čambitour, poskytuje totiž zdarma k prodeji zájezdů i konzultační služby.
Určitě vám poradí, je do své práce hrozně zapálená :-) Na Kanárech byla několikrát, připravovala mi letos v létě dovolenou na Fuerteventuře - vše proběhlo na jedničku.
Držím palce a závidím Vánoce v teple!

• Anonym (4)
  • Anonym (5)
muertel 17.06.2012 10:59
Dovolená Vánoce - Silvestr - za kolik se dá pořídit?  

Zdravím,
zvažuji prvně letět na období mezi Vánocemi a Novým rokem za teplem. Nejpravděpodobněji se mi jeví Kanárské ostrovy. Vůbec nemám zkušenost za kolik by se dala pořídit (samozřejmě umím vyhledávat např. na invia atd, ale zajímalo by mě, zda třeba i v zimě ty ceny klesnou). Prosím, kdo má zkušenost, zda by mi dal tip kam jet a případně i za kolik jste pořídili.
Děkuju!

• Anonym (6)
  • Anonym (6)
Zpět na všechny diskuze