A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Dovolená v Chorvatsku,Pakoštane

28.01.2015 11:54:36 | Viera386
Viera386
Ponúkam k prenájmu môj klimatizovaný karavan počas nevyužitia mojou rodinkou.Karavan je umiestnený v kludnom kempe ,70 m od pláže.10 minút od centara mestečka.Karavan je vybavený na pohodlné prežitie dovolenky,s plne vybavenou kuchynkou a s posedením v altánku.V prípady potreby viem zabezpečiť dva karavany.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Viera386 12.04.2015 11:48
Re: Dovolená v Chorvatsku,Pakoštane  

Ospravedlňujem sa za neskorú reakciu,ak by bol z Vašej strany ešte záujem , v plnej sezóne 40€/noc na mieste sa už k ubytovaniu a parkovaniu nedopláca nič,len pobytová taxa 1€/noc dosp.osoba,deti 0,50 €
voľné termíny,foto na www.podnajadran.webnode.sk
Ďakujem

Jana
30.01.2015 09:26 95.103.205.***
Re: Dovolená v Chorvatsku,Pakoštane  

Ahoj Vierka.Pre koľko osôb je karavan a koľko stoji 12 dni v sezone.

Viera386 28.01.2015 11:50
Dovolená v Chorvatsku,Pakoštane  

Ponúkam k prenájmu môj klimatizovaný karavan počas nevyužitia mojou rodinkou.Karavan je umiestnený v kludnom kempe ,70 m od pláže.10 minút od centara mestečka.Karavan je vybavený na pohodlné prežitie dovolenky,s plne vybavenou kuchynkou a s posedením v altánku.V prípady potreby viem zabezpečiť dva karavany.

Zpět na všechny diskuze