A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Dovolená - okružní plavba

11.06.2009 12:04:54 | Gitule
Gitule
Ahoj všichni cestovatelé, chtěla bych se s Vámi podělit o nový druh dovolené. Nedávno jsem se vrátila z dovolenky na lodi. Jednalo se o týdenní plavbu po Středozemním moři. Lepší dovolenou jsem nezažila, plno nových zážitků, plno nových míst. Opravdu bych ji doporučila všem, co nechtějí jenom ležet na pláži, ale chtějí hlavně poznávat nová místa. Pokud se někdo takový najde, mrkněte na stránky namori.cz. Gita
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Dominika
20.03.2013 09:06 37.188.225.***
dotaz  

Prosím můžete mi někdo říct, jaké je počasí koncem května, pokud bychom se rozhodli na plavbu po středomoří. Vyjíždělo by se z Benátek a trasa vede kolem Řecka až do Turecka. Jde mi o to, zda se dá v těchto destinacích už koupat v moři. Předem děkuji.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Réza 2 25.01.2012 20:44
okružní plavba  

Tak jsem se po mnoha dovolených na plážích a poznávačkách rozhodla letos pro změnu - okružní plavbu Středomořím v květnu 8-)
Vrátili jste se někdo v poslední době z podobné plavby nebo se na plavbu chystáte?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
laila 14.09.2009 17:43
RE: RE: Oblek?  

Dobrý den,6.11.jsem objednala pro mého muže k 5O narozkám plavbu Karibikem,z Dominik.rep , Martinik, Santa Maarten,Tortola.... shodou okolností od cest.travelesprit.Moc ráda bych se s Vámi podělila o zážitky a rady na cestu, pokud je to možné napište prosím na můj email Váš kontakt.Děkuji Liběna

• Anonym (18)
Hana Marková
06.07.2009 23:35 90.180.46.***
RE: Oblek?  

oblek je potreba asi dvakrat na kapitanskou veceri..je to krasnej zazitek..uplne divadelni predstaveni s jidlem..hudba,zpev a pak foto s kapitanem... je pravda,ze na lodi se nehodi jit treba na veceri s dzinach..uvidite sami. My uz jedeme potreti a jsme naprosto spokojeni. S jakou ck jezdite? my s travelesprit.cz pry jsou v tom nejlepsi..mame tam pani Hrdinovou,skvela zenska,sama jezdi pravidelne,tak poradi skvele. Stastnou plavbu

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Hana Marková
06.07.2009 23:34 90.180.46.***
super dovolená  

Ahoj,musim rict, ze uz pravidelne jezdime na namorni plavby pres travelesprit.cz skvely servis,vsechno vysvetli do podrobna..treba i to,ze na kapitanskou veceri je nutny oblek..dovolena je to krasna.. jedeme ted potreti a opet s touto ck. tentokraqt karibik...martinik,st maarten atd..strasne se tesime..prislo nas to jen na 5O tisic ve trech lidech,neco neuveritelnyho...lidi zkuste plavbu a uz nikdy se nebudete chtit valet na palzi jako ja.))) :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Bambuska
29.06.2009 22:10 88.101.171.***
Oblek?  

Ahoj, za pár dní odjíždíme na okružní plavbu po Středomoří. Máme dilema - bude manžel potřebovat oblek, nebo to není nutné? Podle popisů nám není jasné, jestli jsou tzv. Gala večery formou večeře, nebo něco navíc. Nechce se mu na letní pohodovou dovolenou tahat tmavý oblek, kravatu, boty atd. Pokud bychom přišli jen o nějakou párty po večeři, určitě by nám to nevadilo, ale pokud je oblek nutný pro běžný "provoz", asi by nebylo zbytí.

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
fiona 14.06.2009 14:31
RE: Plavba Karibikem  

Nada: Slíbila jste na www.123exotika.cz, že po návratu napíšete jak bylo + nějaké fotky. Dočkáme se ?

• Anonym (2)
nada 14.06.2009 11:52
Plavba Karibikem  

Taky jsme absolvovali plavbu na lodi, a to letos v únoru, 11denní plavba Karibikem, letěli jsme z Prahy na Floridu, tam přespali v 4hvězd. hotelu na pláži a ráno odjezd do přístavu, kde jsme se nalodili a 11 dní užívali neuvěřitelnýho luxusu :-) Trasa byla Portoriko, St. Maarten, St. Lucia, Antigua, Tortola, Dominkánská republika a konec opět na Floridě a odlet do Phy.
Na některých ostrovech jsme si individuálně půjčili auto sami, jinde jsme využili nachystaných organizovaných výletů od lodní společnosti.
Můžu všem vřele doporučit, byla to parádní dovolená.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
jabarimba 13.06.2009 08:26
dovolená na moři  

reaguji na tento příspěvek protože i já jsem se zúčastnila jedné takové plavby a tyto dny strávené na lodi patřily k mým nejkrásnějším zážitkům vůbec. absolvovala jsem v únoru se španělskou ck pullmantur, která vlastní asi 5 lodí a která má v programu plavby karibikem i plavby po středozemním moři, atlantiku i baltském moři, jako jedna z mála rejdařství nabízí v all inclusiv i nápoje alko i nealko, což není u jiných běžné. pro velký úspěch letos v září s nima popluji z lisabonu po atlantiku. vřele doporučuji, poznáte kus světa s veškerým komfortem.

• Anonym (1)
  • Anonym (18)
Regibu 12.06.2009 16:42
RE: RE: RE: Dovolená - okružní plavba  

Ahoj Gito,
díky za odpovědi, vážně o tom uvažujeme, ještě si to všechno s taťkou prostudujeme :-) Na stránky jsme koukali včera večer, je tam toho hodně :-D Můžeš mi, prosím, napsat, s jakou jste pluli společností?
Ještě jednou díky a přeji pěkný víkend,
Regina

Zpět na všechny diskuze