A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Dovolená na lodi v Holandsku

09.05.2009 21:33:17 | Radka P.
Radka P.
Právě jsem se vrátila ze suprové dovolené na motorové lodi v Holandsku a vzhledem k tomu, že v nabídce zemí Holandsko není, nabízím pro případné zájemce informace v tomto fóru. Dovolenou zajišťovala CK Dutch Masters, vše bylo na 1 a mohu jen vřele doporučit!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jirka P.
15.10.2010 18:06 90.179.79.***
RE: RE: Plavba holandskými kanálmi  

Já zase jezdím pravidelně s SP Praha www.dovolenaslodi.cz Letos to byla Itálie, rok předtím Vltava na jejich vlastních lodích, taky super, trasy jsme také dostali včetně příručky kapitána, dývko jako bonus a vše klapalo jak hodinky :-P

• Anonym (2)
  • Anonym (8)
Radka P. 29.08.2010 20:46
Plavba Holandskem  

Tak jsme opět zpátky :-( z naší další dovolené v Holandsku.
Tentokrát jsme pro plavbu zvolili (na doporučení majitele naší CK) severní Holandsko a byli jsme nadšeni :-D
Krásná příroda, zajímavá městečka, vstřícní lidé.
Mohu zase jenom vřele doporučit, pokud chcete zažít něco jiného než klasickou dovolenou.
Zároveň děkuji CK Dutch Masters za bezchybnou organizaci, kterou oproti loňskému roku ještě vylepšila (např. o vypracování vhodných tras v plavebních oblastech s podrobným popisem, potřebnými informacemi, zajímavostmi a plánkem. I manuál stále zdokonalují a velmi pomáhá.
Navíc se snaží plnit i Vaše další požadavky a přání, která se "objeví", ale řešit by je nemuseli. Díky :-)

• Anonym (1)
Jaso 13.08.2010 20:35
RE: Plavba holandskými kanálmi  

Ešte by som doplnil.
Loď si riadiš sám, žiadne skúšky nepotrebuješ, absolvuješ akurát cca 10 min zaškolenie v angličtine. V prístave odkiaľ vypláveš dostaneš materiál, plán cesty, dopravné značky a ide sa.
Doprava v dedinkách a mestečkách zastavuje, zdvíhajú mosty len pre Tvoju loď.
Treba to skúsiť a zažiť.
Nám všetko vybavila pražská CK S.E.N. Boli sme veľmi spokojní.
Cena za prenájom lode pri objednaní v CK S.E.N. alebo v prístave je rovnaká.

8-)

• Anonym (5)
  • Anonym (3)
Jaso 13.08.2010 11:42
Plavba holandskými kanálmi  

Absolovoval som týždňovú dovolenku na lodi - plavba kanálmi s 3 dňovým pobytom v Amsterdame. Kotvili sme priamo v cetre mesta.
Zaujimavé, veľa vidíte zo života Holanďanov.

8-)

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Radka P. 04.07.2010 18:33
RE: komari  

Jaké je počasí v Holandsku nyní, netuším, my byli loni na začátku května. S komáry jsme problém neměli, ale je pravda, že žádné teplo nebylo ;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Radka P. 04.07.2010 18:30
RE: Také se tam chystám  

Dobrý den.
Pokud již nemáte po dovče a potřebujete ještě nějaké info, napište mi soukromou zprávu (kliknete na jméno a najdete SZ, ale možná se budete muset registrovat), ráda Vám odpovím :-) nebo písněte dotazy sem.

• Anonym (5)
  • Anonym (5)
zeno
04.07.2010 10:35 77.48.125.***
komari  

ahoj, prosim, jak je to s pocasim (jedeme za tyden) a
s komary?

• Anonym (4)
  • Anonym (7)
Pokorný
17.05.2010 07:52 83.240.29.***
Také se tam chystám  

Ahoj,
chystám se také poprvé do Holandska na loď.Mám z toho trochu obavy. Mohla bys prosím poslat kontakt na sebe??? Potřeboval bych se na spoistu věcí zeptat.
Pokud ne,tak se nic neděje,chápu že v dnešní době se nemá nikomu věřit ;-) .
Jestli by to šlo,tak kontakt na mě je dafikk*seznam.cz DÍKY!!!

• Anonym (4)
  • Anonym (14)
admin2 10.05.2009 10:32
admin  

Zdravim, nejake nove zeme se pripravuji. Hezky den!

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Radka P. 09.05.2009 21:33
Dovolená na lodi v Holandsku  

Právě jsem se vrátila ze suprové dovolené na motorové lodi v Holandsku a vzhledem k tomu, že v nabídce zemí Holandsko není, nabízím pro případné zájemce informace v tomto fóru. Dovolenou zajišťovala CK Dutch Masters, vše bylo na 1 a mohu jen vřele doporučit!

• Anonym (6)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze