A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Dovolená dle vlastního výběru za 30000

30.07.2011 15:32:22 | zdenek.joey
zdenek.joey
Dobrý den, vyhrál jsem v soutěži www.letnizabery.cz voucher na 30000Kč od CA ProTrip - www.protrip.cz. Chtěl bych to prodat. Jestli máte někdo zájem, napište mi prosím na mail (zdenek.joey.barton@seznam.cz), určitě se domluvíme na ceně.

Díky moc
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.10.2015 09:41 197.210.224.***
Re: Dovolená dle vlastního výběru za 30000  

Nabídka Loan @ 2% Kontaktujte nás nyní,

Jméno:
Země:
částka:
Doba trvání:
Telefonní číslo:

napište nám na stoverfracnk@gmail.com

admin2 31.07.2011 13:34
admin  

Dobry den, diskuze zatim neni inzertni. Pripadne zajemce prosim, aby psali uzivateli na profil nebo uvedeny kontakt. Pana Zdenka.joey bych rada pozadala, aby se mi ozval v pripade, ze se mu podari poukaz prodat - diskuzi bych potom odstranila. Diky moc!

zdenek.joey 30.07.2011 16:32
Dovolená dle vlastního výběru za 30000  

Dobrý den, vyhrál jsem v soutěži www.letnizabery.cz voucher na 30000Kč od CA ProTrip - www.protrip.cz. Chtěl bych to prodat. Jestli máte někdo zájem, napište mi prosím na mail (zdenek.joey.barton@seznam.cz), určitě se domluvíme na ceně.

Díky moc

Zpět na všechny diskuze