A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Dovča v Thajsku

07.09.2015 21:12:11 | Marcela
Zdravím!Máme v plánu jet Thajsko na přelomu ledna/února 2016-můžu se zeptat zda jste byly s cestovkou nebo na vlastní pěst?My by jsme chtěly jet tou drouhou variantou,sehnat si sami letenky i ubytování,tak proto se ptám,ráda bych nějaké info,díky moc,super fotky! ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
19.11.2015 18:34 90.180.98.***
Thajsko - Český průvodce  

Ahoj Vám všem, mám prosbu v prosinci 2015 jedu sám Thajsko, na vlastní pěst cca 20 dní. Nemáte někdo kontakt na průvodce hovořícího česky, který by mi ukázal nějaké památky, výlety a podobně ? Nebo nechystá se někdo kolem 15.12. do Thajska ? Moc děkuji za informaci.
Jirka, můj e-mail
Jura1975@email.cz

Neregistrovaný uživatel
19.11.2015 18:33 90.180.98.***
Thajsko - Český průvodce  

Ahoj Vám všem, mám prosbu v prosinci 2015 jedu sám Thajsko, na vlastní pěst cca 20 dní. Nemáte někdo kontakt na průvodce hovořícího česky, který by mi ukázal nějaké památky, výlety a podobně ? Nebo nechystá se někdo kolem 15.12. do Thajska ? Moc děkuji za informaci.
Jirka

• Anonym (1)
Dniela 01.10.2015 16:18
Re: Dovča v Thajsku  

Ahoj, byli jsme na vlastní pěst, už takhle podruhé. Vyjde to tak na půlku než s cestovkou a ještě si procestujete co chcete. Letenky jsme sehnali za 14000,- s Aeroflotem na www.Skyscanner.cz (jsou tam nejlevnější), ubytování přes Booking.com, ale v červenci bylo všude volno, jen jsme nechtěli ztrácet čas hledáním ubytování na místě. Doma v klidu jsem to našla, přečetla recenze a nezávazně to zarezervovala. Ještě jsme někde i na místě usmlouvali slevu.
Doprava v Thajsku funguje výborně, všechno za Vás místní zařídí, i když pojedete třeba přes půl Thajska, všude Vás vyzvednou, dovezou, předají si Vás v přístavu a dopraví až na místo. Absolutně bez chyby.
Byli jsme ve třech, 14 dní v Thajsku + 2 dny cesta a kompletní náklady na dovolenou, tj. letenku, ubytování, jídlo v restauracích (na ulici vyjde mnohem levněji), cestování a doprava na místě, půjčení motorek, lodní výlet, masáž, nákupy oblečení a dárky domů, pojištění...na 1 osobu 25 000,- a to jsme nešetřili...Určitě doporučuji. Klidně se ptejte.. :-) Daniela

Marcela
07.09.2015 22:12 90.178.25.***
Dovča v Thajsku  

Zdravím!Máme v plánu jet Thajsko na přelomu ledna/února 2016-můžu se zeptat zda jste byly s cestovkou nebo na vlastní pěst?My by jsme chtěly jet tou drouhou variantou,sehnat si sami letenky i ubytování,tak proto se ptám,ráda bych nějaké info,díky moc,super fotky! ;-)

Zpět na všechny diskuze