A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Dotaz na hotel

04.08.2008 08:09:07 | Ifa
Dobrý den. Ctěla jsem se zeptat, zda nebyl někdo v Egyptě v hotelu TRITON EMPIR BEACH? Chci tam letos vyrazit a mám ráda když je hotel co nejblíže centra. Mohl by mi někdo dát zprávu jak o hotelu, tak o okolí? Podle popisu v katalogu se toho moc nedovím. Děkuji. Ivana
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Sylvie 04.08.2008 13:35
RE: Dotaz na hotel  

Zadejte si vpravo nahoře do vyhledávače výraz "Triton Empire Beach" a web Vám nabídne vše, co se tohoto hotelu týká (je toho dost) ;-) Já osobně jsem tam byla před 4 lety a byla to paráda! :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Ifa
04.08.2008 08:09 89.31.42.***
Dotaz na hotel  

Dobrý den. Ctěla jsem se zeptat, zda nebyl někdo v Egyptě v hotelu TRITON EMPIR BEACH? Chci tam letos vyrazit a mám ráda když je hotel co nejblíže centra. Mohl by mi někdo dát zprávu jak o hotelu, tak o okolí? Podle popisu v katalogu se toho moc nedovím. Děkuji. Ivana

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze