A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Dotaz na cestovku...CK Permon

21.03.2009 10:59:15 | Noemi1
Dobrý den,

plánujeme s kámoškou turistickou poznávačku :-) do Rakouských Alp s cestovkou Permon (www.ckpermon.com) z Prahy. Máte s ní někdo zkušenosti?...nerady bychom dopadly bledě, to si raději něco zorganizujeme samy. Děkujeme za reakce.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
jana
02.12.2013 16:48 31.186.186.***
Re: Dotaz na cestovku...CK Permon  

naše reklamace ck Permon z 2/12

Tak už nám přišla odpověď, přišlo toto:

a v zákonné lhůtě vám zašleme naše vyjádření.
Je to srozumitelné????????

Co tomu říkáte? Já jsem z toho smutná, říkám si, slušná firma začíná obvykle: Mrzí nás, že jste byla nespokojená, záležitost v nejbližší době prošetříme, firma kterou nezajímá klientela napíše v zákonné lhůtě se vyjádříme. Vidíte ten rozdíl? A co ty otazníky? Tomu říkám způsob vyjadřování.
Takže myslím, že tato cestovka napíše, že vše bylo v pořádku:-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jana Králová
02.12.2013 15:34 31.186.186.***
adventní zájezd do Berchtesgadenu a Salcburku 2013 s CK Permon víkend 30/11-1/12  

Bohužel jsem byla zklamaná. Místo zaplaceného 3 hvězdičkového hotelu v Badu Reichenhallu jsme skončili v penzionu uprostřed lesa v pokojíčku bez příslušenství. Došlo k tomu tak, že nestačila kapacita slibovaného hotelu a bylo vybráno průvodkyní 8 lidí, kteří se přihlásili na zájezd nejpozději a ty šoupli mimo město. Takže ani slibovaný vánoční trh ve městě ani koupání v lázních se pro nás 8 nemohlo uskutečnit. Další den měla být v programu degustace v nejstarší německé palírně, avšak průvodkyně se na mně osopila, co by jsme tam v neděli dělali, když mají zavřeno. Takže nesplní vše co mají v programu. Jsem z toho smutná, jak zacházejí s klienty. Nyní reklamuji a jsem zvědavá na výsledek, ovšem výlet to pokazilo. Čtu tady rezenze lidí, hodně je chválí. My jsem s nimi byli loni jinde s jiným průvodcem a také bych chválila. Ale za letošek nemůžu. Napíšu později jak jsme dopadli s reklamací.
Jana

• Anonym (4)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
26.11.2013 01:19 89.102.59.***

Byli jsme s CK Permon v Salzburku na 3 dny.Program zájezdu byl velice pěkný a večeře na zámku s historickými kostými byal úžasnátřešnička na dortu.Zakončeno 3 hodinami v termálních lázních. Cena zájezdu a služby,které CK poskytla daleko předčili očekávání.

• Anonym (1)
Balážová
10.10.2013 09:04 85.71.45.***

Již párkrát jsme byli s CK Permon a jsme velice spokojeni,takže znova jenom s ní.Proto nás uráží takové házení špíny na ni.Je to solidní CK. Balážová Ludmila s rodinou

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Lenka
26.01.2013 17:06 89.176.207.***
CK Permon-poděkování  

Dodatečný dík za pěkný adventní zájezd Mozartovy vánoce. Vše perfektní jak pruvodce, ubytování,informace a též díky řidičum /jízda ve sněhovém nadělení/. Pojedem určitě i letos.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Bilkovi
16.01.2013 14:03 85.207.45.***
Pochvala  

S touto ck jsme byli na adventu v prosinci 2012 v Passau.Ubytování,průvodce ,program,na jedničkuVelmi jsme byli spokojeni po všech stránkách.Určitě pojedeme zase .

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
10.01.2013 14:30 90.178.167.***

Dobrý tyto zájezdy na mých stránkách jsou od partnerské cestovky a připravovala je míla nováková, což je špička v organizaci turistických zájezdů, kde se chodí, ale kde se nedělají jištěné cesty.Tedy v kategorii standardních tůr v horách. Výhodou je dokonalá příprava tras, skvělé hotey s wellness , ale i to, že nepotřebujete auto nemusíte se vracet do stejného výchozího místa. Poud preferujete sólo ježdění, samozřejmě bez problmů do rakouských hor vyrazíte. Bude to dražší, ale zase bude mít volnější program dle svého. Je to na vás. ing. Radek Kredba

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
10.01.2013 14:26 90.178.167.***

Dobrý den, děkuji všem za kladné ohlasy. Velice mě mrzí, že po odjetí adventu, který děláme 20 let a na ten letošní máme cca 80 děkovných písemných mailů, jsem nucen se ohrazovbat proti útoku duševně nemocné dámy, která tentokrát napadla nás, V minulosti pak řadu našich kolegů z jiných kanceláří. Notoricky známá osoba v cestovním ruchu, která se zapomněla podepsat (ono se anonymmě snadno uráží a volá, že je třeba někde bomba...), se jmenuje Jana Beránková (mail:JBLamb@seznam.cz). Opravdu jsem jí v zájmu našich klientů, z nichž 80 % tvoří stálá klientela, a v zájmu práce průvodce
nevzal na zájezd. Opravdu jsem na ní upozornil řadu dalších cestovních kanceláří a agentur a opravdu má, tam kde jí znají, zavřené dveře. Pokud budete chtít vědět podrobnosti z mé korespondence s paní Beránkovou , stačí napsat. Ona totiž kromě svého jména, vynechala i řadu podstatných vět a vše upravila, aby to vypadalo, že my jsme pochybná CK, což tedy s prominutím, nejsme. Krásný den všem cestovatelům a duševně zdravým lidem. ing. Radek Kredba - napadený
P.S. Příští týden mimochodem podáváme na paní Janu Beránkovou žalobu o omluvu za pošpinění našeho dobrého obchodního jména, které 20 let budujeme a pro náhradu ušlého zisku ve výši 165.000 Kč, který jsme vypočítali na základě reakcí některých stálých klientů na základě této špíny. NIkdo nemá právo lhaním ničit cizí jméno, a to i v tak morálně zdevastované zemi, jakou nám k výročí, dal pan prezident.Striktně dbám celý život na slušnost, ale s agresivními magory nemám soucítění. Tato zlá paní Beránková je u mé opravdu husa. Zvířátka husy prominou. :)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Milen
01.01.2013 22:29 80.188.210.***

Cestovku lze jen doporučit, v minulosti jsme mnohokrát s touto cestovkou zařizovali skupinové zájezdy a vždy vše klapalo na jedničku, lze s touto cestovkou bez obav vycestovat

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
03.12.2012 09:08 89.177.86.***
SPOKOJENOST  

Byli jsme s touto CK 2x a pokaždé moc spokojeni. Na jaře na soutěskách a vodopádech v Rakousku+Orlí hnízdo, Konigsee v Německu a opravdu nádhera. A teď na Čertech z Karibiku a taky plně spokojeni. Vše bylo dobře zorganizované, ubytování perfektní, doprava taky, vše odpovídající ceně, opravdu jsme si to užili :-) A určitě si píště vybereme nějakou poznávačku zase

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze