A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Dotaz k vízům

12.10.2015 20:56:10 |
Ahojky, moc děkuji za úžasný návod, dost mi pomohl v ujištění, že to nějak zvládnu vyplnit, akorát mě dost zarazila ta adresa na Srí Lance, mám v plánu to tam dost procestovat a řešit ubytování spíš až na místě, co tam mám teda napsat, něco si vymyslet, nebo si alespoň to první ubytování rychle vyřídit a pak víza vyplnit? Předem moc děkuji za radu.
S pozdravem Nikol, nikol.sladkova@seznam.cz
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.10.2015 20:23 195.113.148.***
Re. Dotaz k vízům  

Ahojky, ano ano udělali jsme to tak nakonec :-) děkuji děkuji :-)

Neregistrovaný uživatel
13.10.2015 14:55 85.71.191.***
Re: Dotaz k vízům  

Ahoj, to jsem rád, že to k něčemu bylo :-)
My jsme tam vyplnili pouze první ubytování, které jsme měli rezervované přes booking v Negombu na první noc, abychom si mohli v klidu odpočinout po cestě (doporučuji). Nikdo to ale nekontroloval a tak si myslím, že tam stačí napsat cokoli...najdi si nějaký existující hotel a napiš jeho název.
Hezkou cestu !
Roman

Neregistrovaný uživatel
12.10.2015 21:56 128.0.188.***
Dotaz k vízům  

Ahojky, moc děkuji za úžasný návod, dost mi pomohl v ujištění, že to nějak zvládnu vyplnit, akorát mě dost zarazila ta adresa na Srí Lance, mám v plánu to tam dost procestovat a řešit ubytování spíš až na místě, co tam mám teda napsat, něco si vymyslet, nebo si alespoň to první ubytování rychle vyřídit a pak víza vyplnit? Předem moc děkuji za radu.
S pozdravem Nikol, nikol.sladkova@seznam.cz

Zpět na všechny diskuze