A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

dotaz

17.07.2014 09:44:48 | Zuzana tománková
KRÁÁÁSA !!!

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat kde přesně jste byli a jaké je v červenci počasí.

V Thajsku jsme byli před 3 lety v listopadu a chtěli bychom zkusit také někdy do budoucna prázdniny aby se nemusely děti uvolňovat ze školy.

Ale každý straší, že není sezóna a že bude období dešťů ...atd.

Popř. poraďte kde je krásné moře zda je něco pod hladinou k vidění a dá se šnorchlovat. Děkuji moc
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Katka
04.09.2014 11:52 88.103.120.***
Ko Tao  

Dobrý den, fotky jsou krásné :) mohla bych vědět v jakém hotelu jste bydleli na Ko Tao ?

Jitka 26.07.2014 10:23

Díky za pokoukání a připomenutí známých míst.

libich 25.07.2014 22:58
Re:  

Evelína,
moc děkuji, chyba je zřejmě na Orbionu, jelikož popisky jsou u každé fotky...

Evelína 25.07.2014 21:58
Re:  

Krásný fotečky, já bych se akorát přimlouvala, jestli by nebylo možné přidat popisky, kde je to focené :-)

Zuzana Tománková
21.07.2014 12:14 194.228.20.***

Děkuji za informaci :-)
Mysleli jsme asi ten Ko Samui ale začnu se i zajímat jak se dostat na Ko Tao :-))
Jediné co mě štve, že jsem koukala, že letenky v létě jsou mnohem dražší než-li třeba na podzim.
Držte nám palce. Každopádně toužíme Thajsko ještě někdy navštívit. Je to krásná země plná spousty vlídných pohodových lidí.
Děkuji moc ;-)

jali 18.07.2014 08:34

je vidět,že jste si to pěkně užili,krásné fotky,díky :-)

libich 17.07.2014 22:30
Re: pozor!!!  

Tinko, moc děkuji, vždyť i díky vašim příspěvkům jsem sbíral zkušenosti :-)

libich 17.07.2014 22:28
Re: dotaz  

Dobrý den Zuzko,
díky, mi řešili stejný problém - prázdniny. A pokud do Thajska tak nejlepší možnost - Thajský záliv (ostrovy Ko Samui, Ko Tao a Ko Phangan) Zde je v létě ideální počasí. Občas také sprchlo, ale to spíš navečer a velice krátce. Poradit si netroufám, každému se líbí něco jiného, ale z těchto ostrovů je asi největší vyžití na Ko Samui a k vidění pod hladinou jednoznačně Ko Tao.

• Anonym (1)
Tina21 17.07.2014 19:21
Re: pozor!!!  

libich - super fotky, vidieť že vám to vyšlo - teším sa na popisky :-)
a vyzerá to tak, už sa z Teba stane poradca pre ostatných ;-)

Mimochodom - ste krásna rodinka :-)

Lucie
17.07.2014 18:25 61.7.183.***
pozor!!!  

Hlavne nejezdete s cestovni kancelari www.thajskoonline.cz ... Nejhorsi zkusekost!!!

Zpět na všechny diskuze