A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Dotaz

12.09.2008 18:44:48 | CASO
CASO
Zdravím všechny, mám dotaz, koupil jsem přes net zájezd do Tunisu, zaplatil jsem s tím, že info o odletu mi příjdou do cca týdne na mail. Termín je 18-25.09 ale o co jde...odlet je 18.9 v 16.30 a zpět 25.9 13.00hod má to být na 8 dní, ale když se podívám na časy odletů, tak mám pocit, že jsem si zaplatil dovču na 6 dní.Přiletíme tam kolem osmé, do hotelu je to z letiště 90 km, odlet zpět, ráno probudím a jedu na letiště :-( Je to běžná praxe, nebo podvod na zákazníka ??
Dík za názory.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Zuzka123 25.09.2008 09:45
Podvod?  

Nechcem sa zastávať CK, majú veľa nedostatkov, ktoré by mali riešiť ale bohužial neriešia, ale v jednej veci sa ich musím zastať - a to odlety lietadiel CK neovplyvnia.
Do letovísk odlietajú denne desiatky lietadiel z rôznych štátov sveta - VŠETCI!!! chcú odletieť zo svojej krajiny ráno a z dovolenky sa vrátiť poobede, aby večer boli doma, ale FYZICKY TO NIE JE MOŽNÉ!!! A tak všetko je to o postavení na svetovom trhu, nie na našom malom slovenskom či českom. Preto, ak nechcete mať pokazenú dovolenku, že mámte skrátený pobyt - obráťte sa na nemecké CK, ktoré majú úplne iné postavenie vo svete, ako naše. Ja posledné 2 roky lietam z nemeckými CK s 0 vedomosťami z nemčiny a s minimálnymi vedomosťami z angličtiny a každá moja dovolenka bola zatiaľ veľmi vydarená. Mnoho mojich ciest do zahraničia je individuálnych bez CK a zatiaľ vždy bez problémov.
Keď si objednávam dovolenku cez nemeckú CK, hneď pri rezervácii viem presné časy odletov a príletov. Nemecké CK uvádzajú nie počet dní, ale počet nocí pobytu.

• Anonym (36)
  • Anonym (37)
onaaan
24.09.2008 23:03 85.161.68.***
RE: RE: RE: Dotaz  

vzeni dovolenkari, doporucuji Vamsi poradneprecist smlouvy, nez je podepisete,atse zbytecnenerozcilujete, kdyz uz je pozde. U KAZDE CK mate ve smlouve osetreno, ze 1. a posledni den dovolene je vyhrazen na cestu! Zvlastni je, ze na dovolene, kam se jezdi autobusy s tim vsichni pocitaji...

• Anonym (23)
  • Anonym (26)
lucy13
23.09.2008 13:55 78.45.53.***
odlety  

No budes se s tím muset smířit...možná je vzdycky lepsí do tý agentury nebo CK jít osobně protože odlety říkáme...osobně jsem přes leto pracovala v CA a tenhle postup je uplne normální.. opravdu je to tak že první a poslední den pobytu je vyhrazen k přepravě..a to u každý CK.
Já za leto schytala tolik nadávek na odlety..jenže lidi si často neuvědommí, že prodejce tohle neovliní..a že je to dáno hlavne let. společností..jaký čas odletu bude mít....
Myslím si ale že je to zbytečné se předem zatvrdit proti dovolený.. i blue style má dobrý zájezdy:)

• Anonym (37)
  • Anonym (36)
Luko
23.09.2008 13:47 194.228.18.***
RE: Dotaz  

Tak to je jednoznačně podvod. PAVL

• Anonym (28)
  • Anonym (21)
Luko
23.09.2008 13:46 194.228.18.***
RE: RE: Dotaz  

Tak tato informace je nesmyslná. Na cestování tam je určena polovina dne a na cestu zpět také polovina dne, tj. celkem je na cestování vyhrazen 1 den. Máte-li tedy zakoupen např. pobyt na 11 dní, jedná se o 10 dní a o 1 den na cestě. Ve všech ostatních případech se jedná o porušení smlouvy ze strany CK! Takhle snad nemůže reagovat klient, ale někdo kdo kryje neseriozní cestovku, a doslova oblbuje lidi. (doufám, že to zase není nějaký nepovedený herec ze sdružení Sunny Days ...) PAVL

• Anonym (22)
  • Anonym (26)
CASO 13.09.2008 09:41
RE: RE: RE: RE: Dotaz  

Jedná se o CK Blue Style, na netu mají moc fajn recenze :-( jenže se na netu prodávají zájezdy jako E Travel....
Každopádně se na dovču ani netěším a ani si jí neužiju.....
Nebo to budu brát tak, že jsem takovej haur, že si 6dní za 30 můžu dovolit 8-)
Pokud pojedu příště na dovolenou, tak žádnej net, půjdu osobně do CK a než jim dám peníze, tak budu chtít vědět, kdy se odlétá..ikdyž to můžou stejně změnit, takže se člověk stejně neubrání :-(

• Anonym (20)
  • Anonym (19)
Vika
12.09.2008 21:24 85.13.73.***
RE: RE: RE: Dotaz  

No to teda budete mít snad i zlaté kohoutky v koupelně, ne ? O jakou CK se vlastně jedná ?

• Anonym (20)
  • Anonym (22)
CASO 12.09.2008 19:03
RE: RE: Dotaz  

Ano to vím, tím se kryji, ale myslím že seriozní ck se takhle nechová...škoda že jsem si dřív nepřečetl recenze na tuto ck...6 dní za 30tis, mnoo...

• Anonym (19)
  • Anonym (21)
Vika
12.09.2008 18:51 85.13.73.***
RE: Dotaz  

Když si přečtete podmínky jakékoliv CK tak zjistíte, že první a poslední den dovolené je vždy vyhrazen na cestování, takže s tím musíte vždy počítat. My například měli sraz na letišti 23.50 hod. a tento den, přestože odlet byl až následující den v 02.00 hod. byl již počítán jako den dovolené. Musíte holt číst všechno.

• Anonym (23)
  • Anonym (20)
CASO 12.09.2008 18:44
Dotaz  

Zdravím všechny, mám dotaz, koupil jsem přes net zájezd do Tunisu, zaplatil jsem s tím, že info o odletu mi příjdou do cca týdne na mail. Termín je 18-25.09 ale o co jde...odlet je 18.9 v 16.30 a zpět 25.9 13.00hod má to být na 8 dní, ale když se podívám na časy odletů, tak mám pocit, že jsem si zaplatil dovču na 6 dní.Přiletíme tam kolem osmé, do hotelu je to z letiště 90 km, odlet zpět, ráno probudím a jedu na letiště :-( Je to běžná praxe, nebo podvod na zákazníka ??
Dík za názory.

• Anonym (35)
  • Anonym (36)
Zpět na všechny diskuze