A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Doporučte dovolenou

08.03.2008 17:22:00 | Michal 999
Prosím o doporučení pobytového zájezdu k moři.Mám dvě děti(8 a 1 rok).Nejlépe letecky z Ostravy,all inclusive a spolehlivá cestovka.Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
25.09.2012 12:00 94.113.4.***
CK Inex Zájezd 13 - 17. 9. 2012 do Svýcarska  

S touto CK už nepojedeme. . Místo lproponovaného luxusního autobusu, dodali starý rozvrzaný vrak z 80 let., bez bezpečnostních pásů. Ridiči, hrubá mluva, arogance , nesnášenlivost, panské totalitní manýry.Průvodkyně neschopná sjednat pořádek, Pozde dávala informace pro pobyt v horách, zbytečné ztráty casu, málo casu na pobyt na hezkých místech, ale prodlevy a cekání na jiných.. V autobuse se pri cestě zpět zprvu ani netopilo, mělo to poruchy, lidé museli prosit. byli serváni..
CK zklamala..

• Anonym (1)
pájja
26.08.2010 07:33 90.183.115.***
RE: INVIA NIKDY!!!!  

Invia není CK! Prodávají zájezdy pro 200 jiných cestovních kanceláří. Nejsem zaměstnanec ani nijak spřízněná duše s Invií. Mě u ní vadí, že nevím, kdo zájezd pořádá a pak se klienti občas diví. Takže se klidně stane, že někomu prodají zájezd oni a mezitím CK, která ho pořádá si ho prodá sama a v rezervačním systému to ještě není. A pak jsou komplikace. Lepší je nakupovat u konkrétní CK.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
balunka1 26.08.2010 03:26
INVIA NIKDY!!!!  

INVIA NIKDY!!!!
S touto cestovkou nikam nejezděte.My chtěli, prodali nám zájezd a za hodinu mně volali, že není, hlavně,že peníze chtěli okamžitě,sprostě si je uložili na svůj účet, ač v tu chvíli nebyli jejich a vrátili nám je až po 3 dnech kraválů.Opravdu s nimi NIKDY!!!!!Pokud chcete podrobnější info, napište na e-mail:

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
george55
15.11.2009 14:30 188.92.8.***
RE: RE: Neberte DETUR nyní SEDE  

selge beach mohu doporučit. Výborná dovolená. Jeli jsme ,ale od ck nacesty.cz, která prodává zájezdy německých ck. Odlet z Německa. Bez problémů. Zcela jiné ceny než v od českých ck.

• Anonym (1)
dagmar Chorvátová
10.01.2009 14:32 84.42.163.***
RE: Neberte DETUR nyní SEDE  

;-) Dobrý den,
prosím mohli byste nám sdělit podrobnosti o hotelu Selge Beach Resort a také o pláži,moři.Jsme starší a nemáme rádi hluk,velké vlny a vítr.Moc děkuji.

zajda9 26.05.2008 20:32
RE: RE: INVIA a jiné CK  

Já mám výborné zkušenosti s CK Ulysses Trust - je to sice pražská cestovka, ale jsem taky z Ostravy a vždy nám zařídila lety z Ostravy, tento rok už má přímo Ostravu v nabídce. Jednání naprosto solidní, jsou ochotní a jejich delegáti na místě jsou taky bezchyby. Jezdím už 6 roků do města Sousse v Tunisu. Mám děti 9 a 4, takže jsem jezdila i s malým prckem. Egypt bych s takhle malým mimčem asi nedala (ovšem je to každého věc), ale v Tunisu to bylo vždy bez problémů. Vyzkoušela jsem hotel.complex Marhaba a hotel Tour Khalef, ale poslední roky už jsme zůstala věrná hotel. komplexu Marhaba (v areálu je i Marhaba beach a Marhaba Club). V okolí je hodně možností pro dětské vyžití a bazény a vstup do moře i ideální pro malé děti. Takže já můžu Marhabu, Sousse a Tunis jen doporučit. :-D

Solara
23.05.2008 15:28 160.218.67.***
RE: INVIA a jiné CK  

proč si myslíš, že je to lepší?CK mají například zájezd vyprodaný a jako alternativu ti mohou nabídnout pouze něco z jejich nabídky, zatímco agentury mohou ihned najít třeba stejný hotel od někoho jiného...vzhledem k tomu, že ceny mají agentury stejné jako CK, nevidím žádný důvod zdžovat se obvoláváním cestovních kanceláří...

jabarimba 14.03.2008 08:23
to michal 999  

jukni na stránky www.eximtours.cz, létají i z ostravy a mají obrovský výběr. létám s nima docela často a nikdy mě tato cestovka nezklamala.asi bych s takhle malým dítětem do arabských států necestovala, spíš španělsko nebo řecko. výběr má ck ohromný. hezkou dovolenou

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Pavlin 13.03.2008 20:10

Pepčo, ty cestovní agentury typu Invia, Nettravel, a nebo třebas i Orbion vynaložily obrovské úsilí při vývoji a ladění svých systémů, plnění databází, budování týmů atd. Oproti cestovní kanceláři nabízejí přidanou hodnotu právě v té pestrosti výběru, možnosti srovnání, snadnému hledání a některé i v dalších službách - recenze, fotogalerie, lepší pojištění atd. Jedinou jejich odměnou (kromě reklamy na jejich webu) je právě to, že si ten zájezd u nich koupíte (v naprosté většině za stejnou cenu jako u CK) a ony získají provizi za prodaný zájezd. Já jsem si loni vyhledal zájezd přes Invii, našel jsem si i pořádající CK, a vůbec mě nenapadlo si to koupit u té CK a tím pádem vlastně tu Invii připravit o zaslouženou odměnu za to, že mi tak skvělý zájezd za skvělou cenu umožnila objevit. Jinak je tomu u zájezdů německých CK, kde většina těchto agentur přebírá engine od nacesty.cz a tím pádem je to nestojí žádnou námahu (až do chvíle, kdy s nimi zákazník začne komunikovat a získávat dodatečné informace). Takže můj názor: možná je to lepší, ale určitě ne korektní ;-)

admin 13.03.2008 16:55

Vyhledat dovolenou můžete také u nás na ORBION.CZ - http://zajezdy.orbion.cz/, jako jediný umožňujeme hledat podle cestovní kanceláře a název cestovní kanceláře nijak netajíme. U velkého množství zájezdů také zobrazujeme odkaz na recenze a fotky z daného hotelu a také odkaz na recenze dané cestovní kanceláře. Je také možné hledat zájezdy německých cestovních kanceláří - http://zajezdy.orbion.cz/zajezdy/.

Zdraví,

Admin

Zpět na všechny diskuze