A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

doplnění

18.07.2011 15:54:40 | komarkoz
komarkoz
Což hotel, ten ušel, ale Djerba celkově je katastrofa největší.. Na 10 dní letět na Djerbu, to pro nás bylo jak uzavřít nás do vězení! Nedalo se tam dělat nic, všude hnus, špína, otravní prodejci, vedro, horký a opravdu nechutně špinavý moře plný výkalů od velbloudů apod. Žádná promenáda, žádné romantické západy slunce. Jediné, co jsme při procházkách viděli byly hladové kočky, vychrtlé na kost nebo vyschlej pes.. Opravdu odpočinkovou dovolenou si představuji úplně jinak!

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
harrley1 22.06.2014 14:16

Zrovna v tomhle hotelu se na Djerbě pokaždé ubytovávám. pravda žádný luxus to není ale mi to stačí, a kuchyni mají dobrou.
Na ostrově samotném je toho k vidění dost, když se člověk umí dívat a nečeká že bude mít všecko u vchodu do hotelu.
Záleží co kdo hledá a očekává, vy jste možná očekávali Mauricius, to jste si ale měli připlatit a zaletět si rovnou na Mauricius.

Jitule58 25.07.2012 11:15
Djerba  

Já jsem byla na Djerbě letos 22.6. jsme přiletěli . Hotel Sun club. neměl chybu. Ubytování sice nebylo luxusnáí, ale čisté, každý den nám uklidil ( slušný Tunisan) obden převlékl postele a každý den osuška a ručník.
Moře a pláž byla sice přes ulici, ale projelo tam tak jedno auto za hodinu. Nebyla sice luxusní, ale čistá, moře po bouřce bylo s trochou řas, ale to brzo přešlo. Jen nedostatek lehátek a slunečníků trochu dovolenou kazil. U bazénu čisto, ale v 19.00 bazén musel každý opustit, čistil se.n Také málo lehátek a slunečníků.
Jídlo šlo, dostatek ovoce, zákusků a každý večer se grilovalo maso nebo ryby.
na výletě jsme byli na Pirátské lodi, okružmí jízda po ostrově a návščtěva památek.
A na krokodýlí farmě při krmení krokodýlů. je tam iu expozice staré berberské vesnice, kde ukazují tkaní koberců, mletí obilí a velbloudi tahali vodu ze studny.
Celkový dojem z dovolené dobrý. Za rok letím zase. A nakonec animátoři se snaží mluvit česky a je tam legrace. :-) :-) :-)

• Anonym (18)
  • Anonym (24)
Michaela
19.07.2012 19:29 80.250.8.***
Djerba - Miramar Hotel Petit Palace - krásná dovolená  

Musíte být extra vybíravý a nároční. Já byla s rodinou na Djerbě před několika lety. Hotel Miramar Petit Palace je podle mého názoru zcela ideální, pravdou je že v něm nezažijete nějaký obrovský luxus ale na příjemnou dovolenou postačí. Kuchyně tohoto holetu je výtečná, prostředí a bazén hotelu také. K moři je to jen kousek. Nevím, kdy jste tam byly vy. My tam byli koncem dubna. Počasí bylo krásné, moře teplé, žádně přeplněné pláze. Pravdou je, že moře bylo taky hnědé, ale to jen díky tomu že před naším příjezdem ostrov postila bouře, takže moře tak trochu plné chaluh, jinak žádné výtky nemám. Djerba je opravdu malý ostrůvek, který toho k vidění moc nenabízí. Ale pro pohodovou a odpočinkovou dovolenou zcela bez problémů postačí. A jsou zde možné i výlety na pevninu i Saharu. A ještě k tomu letišti. Letiště, když jsme na Djerbě byli, bylo nové, čisté a vše šlo rychle.
Mě se na Djerbě líbilo moc a ráda bych se tam vrátila, dokonce i klidně do stejného hotelu. Všem tento ostrov doporučuji.

• Anonym (27)
  • Anonym (17)
Neregistrovaný uživatel
25.06.2012 18:55 80.188.190.***

Tak jsme vrátili z tý "špíny" jak tady bylo psáno, no a musím říct, že ani jeden den jsme neměli čas se nudit, prostě skvělá dovolená plná sluníčka a moře, výletů, nevím jestli jsme byli na stejném místě, které je zde popisováno ;-)

• Anonym (23)
  • Anonym (21)
Neregistrovaný uživatel
14.06.2012 16:12 178.40.207.***
Re: doplnění  

Djerba nie je katastrofa..............ale ludia si to robia sami, som zvedavá čo ste čakali za to čo ste zaplatili-černocha na pláži čo vás bude ešte aj ovievať!
otravní prodejci-bohužiaĺ je to ich práca -živia sa tým ,keby si tam bývala tiež využiješ šancu zarobiť si ked sa dá! vedro,horko- na dovolenke má byť teplo ....a ten romantický západ slnka ma naozaj pobavil... :-) :-) :-) na Djerbe je asi iné slnko ako u nás,že??!!!! no to som rada že ste boli len na Djerbe,pretože keby ste boli v inej exotickej krajine ,tak by ste tam boli ako burani ......a myslím si že kto sa nudí na dovolenke a nevie sám zo sebou vyjsť mal by ostať radšej doma na záhrade.

• Anonym (10)
  • Anonym (13)
irinka 04.06.2012 19:56

Tak já nevím, než někam jedu, kouknu na recenze a polohu hotelu a okolí a pak si nestěžuju. My na Djerbu odjíždíme v úterý na 11 dní, je nás parta a já se těším na něco jiného, než jsme v Tunisku zvklí... a hodláme si to užít.

• Anonym (25)
  • Anonym (25)
andy87
27.03.2012 14:38 31.192.72.***

Dobrý den, myslím, že se zde přehání, a není to objektivní, mrzí mě , že věština lidí kvůli špatné zkušenosti hned zanevře nad např. Djerbou. Já na Djerbe byla, bylo to aso 6km od Midounu, kde se pořádali trhy, dalo se zajít na výborný kebab, projít si městečko... na výletě jsme byli na krokodýlí farmě a v muzeu...to byl úžasný zážitek, a další výlety byli ještě v nabídce.Pláž byla písčítá, a moře jsme měli nádherně, průhledné a čisté!! Nespokojena jsem byla s hotelem a stravou.Ono si chce nejprve trošku pročíst jaké jsou zde možnosti, a pročíst si výlety at víte, co od toho očekávat.

• Anonym (24)
  • Anonym (30)
..Marsííínek.. 12.03.2012 23:31
Jistě  

Možná by nebylo od věci si nejdřív zjistit jak to kde vypadá a pak se tam vydat. ;-)A myslím si, že trochu přeháníte.Djerba je krásná. :-* :-) ;-)

• Anonym (18)
  • Anonym (26)
zebra21 18.10.2011 21:40
Re: doplnění  

Djerbu nepovažuji za nejkrásnější místo v Tunisku, je to vlastně již skoro Sahara, ale ten popis moře....plné výkalů od velbloudů..... :-D....dalo by se to vydat jako komiks.... :-))

• Anonym (13)
  • Anonym (18)
:D
28.07.2011 13:52 87.197.127.***
:D  

Mali ste ist na Maledivy, kde by ste mali priezracne more, ktore v Tunise skutocne je, len to by Vam pred cestou nemohla doktorka predpisat probiotika, ale dioptrie, jedli jedenast dni to iste co v Tunise a prechadzali sa po ostrove, ktory by ste presla za 10 minut. Gratulujem za vyber dovolenky.

• Anonym (24)
  • Anonym (29)
Zpět na všechny diskuze