A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Dominikánská republika, Praha-Paříž-Punta Cana s Fischerem

02.11.2017 20:51:59 | Reva
Reva
Dobrý den,
prosím, neabsolvovali jste někdo trasu Praha-Paříž-Punta Cana přes Fischera?
Ráda bych věděla, jakým typem letadla se z Paříže do Dominikánské republiky letí...
(Podle smlouvy máme letět jak z Prahy, tak z Paříže s Air France).
Díky za případné info.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jitka 07.11.2017 21:23
Re: Dominikánská republika, Praha-Paříž-Punta Cana s Fischerem  

Pokud se cestuje s leteckou společností a máte někde přestup, pokaždé to neznamená, že musíte vystoupit a nastoupit do jiného letadla. Někdy vás nechají sedět v letadle, někdo vystoupí, někdo přistoupí a letí se dál. Tady se dá předpokládat, že letadlo vymění. Po Evropě svážejí do Paříže cestující menšími letadly a přes oceán se pokračuje velkým letadlem. Typ mi je šumák, hlavně když nerachtá v motoru.

Spíš než čím bych se na vašem místě ptala odkud a kam poletíte z Paříže do Punta Cany a jestli 2 hodiny na přestup nejsou v Paříži málo. My jsme letěli přes Paříž do Havany a úplně brnkačka to nebyla, čerstvé zkušenosti jsem tehdy napsala na diskuzi na Kubě, můžete si to dohledat.

Berte cestu jako součást dovolené a nemusíte se vůbec nijak psychicky připravovat. V rámci možností se pohodlně usaďte, dejte si drink a relaxujte.

• Reva
Reva 07.11.2017 07:13

Haji, děkuji moc. Jak jsem už psala, od cestovky máme ve smlouvě odlet z Paříže uvedený jiný, ale podle mě nám nakonec stejně v pokynech přijde, že letíme ve 12.10, tak jak to vidím právě na té Letušce. Ale určitě díky za informaci o letadlech i o přestupu... Něco takového - o typu letadla - jsem našla včera večer, takže jsem ráda, že to ted mam “potvrzeno”, ale o přestupu jsem se jen domnivala. U zpáteční cesty máme ve smlouvě vyloženě napsáno: 1x přestup, což je jasné, ale při cestě tam je “MEZIPŘISTANÍ” a to mě hodně zmátlo. Jako nějaké 2 hodiny čekání v Paříži ano, ale pochopila jsem, že budeme asi sedět v letadle a čekat na odlet do PUJ. Člověk se tak nějak musí na cestu psychicky připravit

Haji 07.11.2017 01:42

V Paříži budete určitě přestupovat na jiné letadlo! Praha-Paříž se lítá většinou menším letadlem A319-321 a Paříž-Punta Cana velkým B777-300ER. Přesné časy najdete na "letušce", jak napsala Jitka. Nejlepší bude, když zde uvedete vaše datum odletu z Prahy i zpět z Punta Cana.

Reva 06.11.2017 21:58

Pak bych se Vás tedy ale ráda zeptala, ve kterém roce to bylo? Kdyby loni, nebo letos, moc by mě zajímalo, jestli jste v Paříži přistupovali na jiné letadlo. Díky...

Reva 06.11.2017 21:55

Díky za reakci... No jo, to jsem tak nějak zkoušela, vybíhá mně let s odletem ve 12.10 hodin, ale my bychom podle plánu měli letět v 11.45. Takže jsem z toho celá zmatená :-[.

Neregistrovaný uživatel
04.11.2017 12:59 89.103.105.***

letěla jsem a nevím čím :-), nějak to neřeším....

Jitka 04.11.2017 09:14

Běžte třeba na www.letuska.cz, zadejte si parametry vašeho letu a hned víte, s čím plánuje Air France letět na tomto spoji. Dle zkušeností - není to 100 %, můžou vám to změnit, aniž by vám dali vědět.

Reva 02.11.2017 20:51
Dominikánská republika, Praha-Paříž-Punta Cana s Fischerem  

Dobrý den,
prosím, neabsolvovali jste někdo trasu Praha-Paříž-Punta Cana přes Fischera?
Ráda bych věděla, jakým typem letadla se z Paříže do Dominikánské republiky letí...
(Podle smlouvy máme letět jak z Prahy, tak z Paříže s Air France).
Díky za případné info.

Zpět na všechny diskuze