A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Dominikánská republika.

24.02.2013 10:49:48 | Bohča
Bohča
Tak vidíš, já jsem ani nemusela jet do takové dálky a na vašich fotečkách jsem si to hezky užila.Jako kdybych tam byla.Fotky jsou hezké, jedině co mi v albu schází, jsou kytičky.Joana vždy k vůli mě jich pár nafotí.Přeji vám abyste si užívali dokud jste mladí. (((clap))) O:-) @};--
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
onika 02.07.2013 18:46

Moc pěkné (((clap)))

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Denisa09 07.03.2013 18:10

Moje krevní skupina ;-) Nádherná místa, fotky a tichá závist ;-) <3 (((clap)))

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Hanyyk 04.03.2013 14:35

Ráj na zemi...

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
Lidožrout 24.02.2013 11:47

Moc děkuji :-) ! Ono tam toho bylo tolik , že jsem nevěděla co dřív fotit , ale hlavně se vůbec vynadívat ! Úplná botanická zahrada ! Na pár fotkách by měli být banány :-D !

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
Bohča 24.02.2013 10:49
Dominikánská republika.  

Tak vidíš, já jsem ani nemusela jet do takové dálky a na vašich fotečkách jsem si to hezky užila.Jako kdybych tam byla.Fotky jsou hezké, jedině co mi v albu schází, jsou kytičky.Joana vždy k vůli mě jich pár nafotí.Přeji vám abyste si užívali dokud jste mladí. (((clap))) O:-) @};--

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze