A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Delegati Exim tours

17.06.2007 00:04:37 | hanicka.m
Myslim,ze nejde jenom o CK, se kterou jedete,ale jde predevsim o to,na ktere delegaty narazite !!!
Exim Tours ma 2 super delegatky, o kterych se hodne v diskusi pise : Karin Ayad a Sarka Bartu = Ty holky jsou bezva.
A co jini delegati??? Jake mate zkusenosti!!!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
10.11.2015 23:00 80.78.146.***
Re: Karolína  

Mám podobný názor jako vy, navíc při odletu jsme zapoměli poslat pohled. Poprosili jsme jí na letišti, aby nám jej odeslala, a ona mile souhlasila. Nyní je to více jak měsíc po našem příletu a nepřišlo nic. :-!

Neregistrovaný uživatel
18.09.2015 15:46 109.81.209.***
Poděkování delegátce Petře Kopecké  

V neděli 13.9.2015 jsme se vrátili z týdenní dovolené na Sicílii - pobyt v hotelu Club Eloro byl příjemný, dostatečný výběr z menu, jen trochu hlučnější jídelna - což bylo způsobeno mentalitou italských klientů. V hotelu čisto, moře čisté a teplé. Výlety , zajištěné CK EXIM TOURS byly dobře organizované a to také velkou zásluhou delegátky Petry Kopecké, která byla neskutečně vstřícná ke všem klientům CK EXIM TOURS. Byla neobyčejně ochotná pomoci radou i přímo v dané situaci. Na dovolených v zahraničí jsme byli s manželem již několikrát, ale s tak vřelou delegátkou jsme se ještě nesetkali. Chtěli bychom ji ještě jednou poděkovat za její velkou ochotu a vstřícnost. Petra Kopecká je delegátkou, s jakou se určitě každý klient jakékoliv CK na dovolené přeje setkat. Manželé Svobodovi.

Luciášekk 10.12.2014 21:31
Re: Delegati Exim tours  

Exim tours : pozor na změny hotelů...

Na INVII.CZ jsme si objednali Coral beach Rotanu Resort pro své krásné dlouhé pláže, možnost šnorchlování, přízemní budovy, velkou zahradu a v srpnu 2014 ihned po příletu do Hurghady nám delegát sdělil, že Rotana je plná a že jedeme na jiný hotel. Ačkoliv jsem nesouhlasila a byla jsem sama s malým dítětem, nezbylo mi po pár dohadování jet na údajně jediný volný hotel Albatros Beach (opak Rotany) - bez šnorchlování, mini pláž, mini hotel, ubytování v patrech a velmi staré, to co jsme nechtěli. Jeli jsme do Egypta za šnorchlováním a hotel jsme si vybrali pečlivě, tak abysme byli spokojeni. Takže začaly telefonáty opět delegátovi a ten nechtěl nic řešit tak poté do Prahy a v tomto duchu byla celá dovolená. 3x jsme se za náš pobyt stěhovali, na Hilton Long Beach- tam nebyla od 12h odpoledne vůbec voda v moř- ani po kolena, nedalo se ani v moři plavat, a až 7 den po mých telefonátech nás přestěhovali kam měli tedy na Rotanu. Celá dovolená zkažená, ve stresu, na reklamaci odpověděli, dostali jsme 4 hvězdu za 4 hvězdu a tedy žádná náhrada. Takže na původně objednané Rotaně jsme byli 3 dny z 10 dnů a to proto že jsem neustálě volali svůj nesouhlas do Prahy( o účtu za telefon ani nemluvím). Opravdu zkažená dovolená a cestovka dává od toho ruce pryč.

Nicméně od jiných cestovek před i po nás na tento hotel přijeli jiní češi a tento problém neměli, tak zde byla asi jiná chyba, než že hotel byl plný.

Dejte si na to pozor. Jelikož cestuji opravdu často, tohle se mi zatím nikdy nestalo ani mým blízkým.
Zprostředkovatel zájezdu byl EXIM TOURS A OBJEDNÁNO NA INVII.CZ

Místo krásné pláže a šnorchlování jsme měli opravdu super pláž.

Bylo mi sděleno, že se tohle stává poměrně u Eximu často ! Delegát mi řekl, že pokud chci jistotu, že mám jezdit s Eximem od ledna do dubna...

Irena
15.12.2013 11:31 78.45.128.***
zkušenosti  

Vše je o lidech,v Emirátech báječné delégátky-dříve Markéta a Míša a nyní Zuzka,vždy úsměv a žádný dotaz neobtěžoval.Zato loni v Saidii delegátka Katka,když po dotazu proč je jídlo vlažné řekla ´´zohriat si ho možetě v mikrovlnke´´ a to je síla a ještě v 5x hotelu,letos Margita v Agadiru taky dobrá @};--

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
svetlana 13.09.2013 09:36
Delegáti EXIMu  

Až na jednu výjimku -v r. 2012 v Kušadasi - hotel Kosdere - jsmevždycky byli s elegáty Eximu spokojeni. perfektně plnili úkoly, vyřídili i mimořádky a byli informováni o všem, co účastník chtěl.
Ovšem dva z nich se nám nesmazatelně vryli do paměti - kroěm perfektního plnění úkolů byli i mimořádně přátelští, usměvaví, se smyslem pro humor - prostě výjimeční. Člověk z nich mě pocit, že je pro ně ten nejdůležitější na světě a že se narodili snad jen proto, aby nám odečítali přání z očí. Byli to Filip Blažek na Zakyntu a Martin Severa v Turecku.
Naopak slečně Pavle Štědré bych doporučila, aby kromě perfektního plnění úkol§ů (což bezesporu dělala) se občas i usmála a promluvila s turisty jinak, než o věcných záležitostech.

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Franziska
26.06.2013 09:48 84.42.226.***
Delegáti Turecko  

Musím pochválit všechny delegáty z Turecka. V životě jsem neviděla při pobytu u moře tolik českých delegátů. Buď jsme žádného česky hovořícího delegáta neměli vůbec a nebo jsme ho viděli pouze v autobuse při odjezdu nebo jednou na schůzce. Letos od Eximu jsme jich viděli asi 6. Byli úžasní a vše dokázali řešit. Byli s námi při ubytování v hotelu i při odbavování zavazadel na letišti Antalya, což hodnotím hodně kladně. My sice neměli žádný problém, ale pani před náma byla těhotná a nechtěli jí turci pustit do letadla, protože neměla potvrzení od lékaře. Hned to řešili asi 3 delegátky. Výborný přístup. :-) (((clap))) (((clap)))

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Sarka
17.02.2013 17:25 77.48.84.***

Hezký den
Prosím o vyplnění dotazníku k BP: http://umbrela.mendelu.cz/vyzkumy/vyzkum?id=299
Týká se preferencí studentů VŠ při výběru letní dovolené.
Mockrát děkuji. :)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
kimona 17.02.2013 15:14
Re: Karolína  

pro Karol 1-určitě vás nepřekvapí,že s vámi nesouhlasím >:) .Nevím,co nazýváte přeslazeným,ale chování delegátky Petry bylo velice milé a přátelské.Pokud se jedná o informace,ty nám poskytla hned druhý den po příjezdu a byly velmi rozsáhlé.Při výletu byla schopná nejen informovat,ale byla vstřícná odpovídat i na dotazy klientů a to po celý den. :-) Jinak během našeho pobytu měla hodiny na hotelu,byla tam vždy a včas.Neznám vaše nároky :-D,možná byste si představovala,že delegát je tam jen pro vás a to tedy opravdu není ;-) .Pokud byste se dostavila na informativní schůzku,pak byste nemusela psát s takovou hořkostí nebo asi potřebujete drsnější zacházení než ostatní klienti :-D.Při našem pobytu v lednu 2013 byli všichni spokojeni (((clap)))

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Yanina 01.10.2012 20:15

Super info, ze je v Tabe stale Renata Ponczova, zazili jsme ji dvakrat a ona ma presne ten spravny mix znalosti, organizacnich schopnosti a trochu nutne riznosti pri jednani s klienty. Nezapomenutelny byl rovnez Lukas v Salvadoru, vyborna jazykova vybavenost, perfektni mistni znalosti pri poznavaci casti dovolene a skvely doplnkovy spolecensky program na balkone v Copanu.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Ivuchah
01.10.2012 17:41 89.177.58.***

Velká pochvala pro delegátku Janu na Kosu, moc milá a příjemná, dozvěděli jsme se vše co jsme potřebovali. Tigaki Beach 9-16.9. děkujeme!!!!

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze