A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Delegáti CK FIRO TOUR

03.12.2008 12:30:41 | Averka
Dobrý den,
Příští rok jedu s rodinou od CK Firo Tour do Turecka, a konkretně do Kemeru.Vzhledem k tomu, že s CK Firo jedu poprve a o delegátech se píše dost kritiky,ráda bych se dozvěděla něco o delegátech této CK.Máte někdo zkušenosti ?? a pokud ano budu vděčná za každou informací jelikož mám dvě dětí a služby delegáta jsou občas veice duležite.
Dík a hezké Vánoce všem cestovatelům.
Věrka
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
18.05.2013 23:54 77.104.240.***
Re: Delegáti CK FIRO TOUR  

Vloni jsme byli v kEMERU,HOTEL Kemer resort,absolutní nespokojenost s rodinným pokojem mesonetovétu ,typu,delegátka nepomohla,po návratu komunikace s CK akorát naštvala,Nic neodpovídalo katalogu,ale letos to snad z nabídky vyřadily.Horní pokoj neměl okno,natož balkon,neměl minibar,malou koupelnu jak pro trpaslíky bez vany,příšerné vedro neřešitelní klimatisací,prostě děs,zkažená dovolená,Jakýkoliv pokus o výměnu pokoje selhal.\jinak se nám v Kemeru líbilo,dcera měla normánlí dvoulůžák,a ten byl super.Zýkovi.

Alena
14.04.2013 22:52 93.170.85.***
Autobusové zájezdy  

Dobrý den mohu se zeptat jaké máte zkušenosti s autobusovým zájezdem do Španělska s touto ck? Myslím tím hlavně kvalitu a vybavrní autobusu...funkční wc, klimatizace , přestávky atd. Děkuji

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Jana
10.11.2012 15:52 93.185.0.***
Re: Delegáti CK FIRO TOUR  

Byla jsme tento rok s CK Firo v Turecku a musím říct, že delegáti, personál a hotel všechno v pořádku.
V Turecku jsem byla s rodinou prvně a dovolená se opravdu vydařila.
Delegátka paní Studená nám doporučila výlet na delfíní show ...což se dětem moc líbilo... V hotelu Kamelya všechny služby perfektní. Večerní program vždy jiný a zajímavý . Personál se stále usmíval a vždy jyem nechala uklízečkám 1-2 eura a udělal nám z ručníků labutě. Takže mohu jen doporučit. Delegát který nám pomáhal s odbavením rozdal na památku všem dětem takový turecký přívěšek na ruku. Takže já myslím, že se není čeho bát...Příští rok púojedeme zase s Firoturem

silvie faltova
16.07.2012 08:00 109.108.106.***
gastronomické zážitky  

Dobrý den, tím to bych chtěla pochválit ck firo tour a pani průvodkyni ing.Chylíkovou měli jsme ji na poznávacím zájezdě, který měl kdysi název Gastronomické zážitky, je velmi milá, má obrovský přehled a nic pro ni nebyl problém, vše měla perfektně zorganizované a pro Nás připravené.bylo to bezva.Díky Silvie Faltová ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
admin2 14.09.2010 15:44
admin  

Zdravim, souhlasim s prispevkem od Viky1 – vzdy je lepsi vse shrnout v jednom prispevku. Dalsim „prohreskem“ proti pravidlum je uzivani vice nicku (i neregistrovanym uzivatelem) z jedne IP adresy (JaF a Forstova jsou jedna a tatez osoba). Diky za pochpeni a preji hezky den!

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Vika1
13.09.2010 18:31 94.113.170.***
RE: RE: Delegáti CK FIRO TOUR  

Prosím vás, proč to píšete ve třech příspěvcích ? Myslíte že to tu čtou neandrtálci nebo proč ? Já naopak letos měla s Firotourem výbornou zkušenost - poznávací zájezd Grand tour Madeirou, vše naprosto v pořádku, průvodkyně skvělá, takže naopak můžu tuto CK vřele doporučit. Ovšem nebudu to psát 3x.

JaF
13.09.2010 17:01 90.181.72.***
RE: Delegáti CK FIRO TOUR  

Může se Vám stát,že delegát po příletu cestou z letiště vše změní-jako se stalo nám, tvrdí,že vve Vás prospěk,opak je však pravdou.Kancelář Vás předem 2x ujistí,že smlouva bude dodržena a ona nebude a reklmace je téměř nemožné vyřídit,naprosto nereagují na fakta vedou si svou že v případě kalamity mají možnost změny ale mění i když se nic neděje.

JaF
13.09.2010 16:59 90.181.72.***
RE: Turecko-Firo tour  

To jste měli štěstí, já bych s nimi již nejela

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
JaF
13.09.2010 16:58 90.181.72.***
RE: RE: RE: RE: Delegáti CK FIRO TOUR  

Plně souhlasím, mum podpbně špatnou zkušenost, navíc vyřízení reklamace je téměř nemožné

JaF
13.09.2010 16:57 90.181.72.***
Také špatná zkušenostDelegáti CK FIRO TOUR  

Zcela s vámi souhlasím, také velmi špatná zkušenost je moje navíc vyřízení reklamace téměř nemožné -popsala jsem to již jinde- nikomu tuto kancelář nemohu doporučit!

Zpět na všechny diskuze