A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

delegáti

26.06.2010 00:20:12 | bobr
bobr
Ahoj,
s CK Fischer jezdíme již 14 let,dle mého názoru je to asi nejlepší CK co se služeb týká.V loni Turecko Alara,delegátka a zároveň animátorka Bára fantastická ,zařídila ,poradila.Letos Turecko Bodrum delegát Václav za 10 dní 1x a při odjezdu zmatená informace,to samé na letišti,měl by s turisty jezdit a postarat se o ně do odletu.My jsme ho nepotřebovali,ale byla tam celá řada starších lidí,Tak Václave práce by měla být v tomto oboru koníčkem.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.07.2012 23:56 109.80.4.***
Re: delegáti  

Fascinuje me, kolik lidi si mysli, ze delegat si rozepisuje svuj pracovni rozvrh sam a zalezi na nem kolikrat se do hotelu dostavi. A transfer na letiste, podle ceskych turistu, asi taky jezdi jenom kdyz se mu chce.
To je jako kdyby jste chteli po listonosce, aby se u vas doma zastavila dvakrat nebo trikrat za den, kdyz vas na poprve nezastihne. :-\

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
pe.ka 19.08.2010 13:45
RE: delegáti  

No, já jsem pana Václava Potůčka při letošní dovolené v červnu skutečně oslovil a to formou sms (dotaz ohledně rozsahu AI v hotelu) a pan Václav (hotelový delegát) mi - též formou sms - poradil, ať se optám na recepci, že mi určitě rádi poradí. :-P Tož tak (ubytování v hotelu jsme si, zaplaťpánbůh, s recepcí vyřešeli maily již dopředu)

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Supertravel
18.08.2010 23:01 78.189.191.***
delegáti  

Tak je fajn, že jste delegáta nepotřebovali. Když je potřeba, tak věřím, že je na telefonu. Asi mu nebudete volat, když je je vše ok. Není to dovolená s Andělem. :-)
Já jsem byl letos v Bodrumu taky s CK Fischer. A když jsem si přečetl vešchny informace v obálce, tak jsem neměl potřebu chodit na schůzku, kdybych si nechtěl koupit výlety, které měl také dobře popsané. Tak podle jiných destinací, které jsem navštívil věřím, že ho to baví.

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
ddaa
28.06.2010 22:57 78.163.175.***
RE: delegáti  

myslím si, že kdyby jste Václava potřebovali, tak by se Vám určitě ozval a dojel by za Vámi :))

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
bobr 26.06.2010 00:20
delegáti  

Ahoj,
s CK Fischer jezdíme již 14 let,dle mého názoru je to asi nejlepší CK co se služeb týká.V loni Turecko Alara,delegátka a zároveň animátorka Bára fantastická ,zařídila ,poradila.Letos Turecko Bodrum delegát Václav za 10 dní 1x a při odjezdu zmatená informace,to samé na letišti,měl by s turisty jezdit a postarat se o ně do odletu.My jsme ho nepotřebovali,ale byla tam celá řada starších lidí,Tak Václave práce by měla být v tomto oboru koníčkem.

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze