A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Co mít v peněžence při cestě (nejen) do Egypta

21.12.2011 21:55:17 | jena19
jena19
Osobní zkušenost: při výletu z Taby do Betléma před dvěma roky po mě místní obchodníci chtěli při placení dolary raději eura, která zahlédli v mé peněžence. Docela by mě zajímalo, co preferují dnes...... aneb diskuse pro ty, které zajímá, co vše ovlivňuje důvěru v měnu.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
jena19 06.07.2014 22:08
zkouška spojení  

Tak se mi konečně podařilo přihlásit na novou podobu Orbionu - ne bez problémů.
Dějí se nám ve financích "hezké" věci - bude hodně "veselo". Všude.

Elvíra 26.03.2014 12:07
Re:  

:-) Někdo je překvapený? ;-)

jena19 26.03.2014 10:52
Re:  

Le Pennová vyhrála komunální volby ve Francii - to jsme tu předpovídali před rokem :-)

gilbert10 09.01.2014 17:40
Re:  

Elviro .. ty ti myslim jeste prinesou hodne radosti .. jen nechat lezet a cekat ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Elvíra 09.01.2014 13:19
Re:  

:-) Gilberte, mně se osvědčily malosériové zlaté a stříbrné mince ;-) a docela se mi zhodnocují

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
gilbert10 08.01.2014 21:22
Re:  

Tady jsem nasel ten clanek co jsem psal o zlate :-)
"Siroke vrstvy nakupuji kdyz je kurs a euforie uz pomalu bezmezna a profesionalove tyto vysoke kurzy naopak vyuzivaji k prodeji aby mohli po korekci nakoupit levneji. Takze muj tip zni, dokupovat v momente ,kdy media zacnou psat a mluvit o “splasknuti bubliny se zlatem” ;-)

Lidi se ale neponauci nikdy :-) Do zlata by ted sel malokdo ale do akcii , ktery jsou ted na historickych maximech se lidi hrnou a proc? No protoze to prece pisou v novinach , ze akcie jsou ted super a zlato prodelecny .. to da rozum ne? \o/ Dokud budou lidi verit podobnym clankum , budou rizeni jenom strachem ze strat na jedne strane a chamtivosti na strane druhy a nebudou sami premyslet a kupovat vzdycky to , co zrovna nikdo nechce , tak nemaji proti "finacni slechte" tu nejmensi sanci ...

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Elvíra 02.01.2014 17:32
Re:  

Zlato na spekulace může přinést i ztrátu, ale jako dlouhodobá investice a uložení peněz, se vyplatí :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
13.12.2013 08:03 89.103.221.***
jena19 14.10.2013 15:39
Zhroucení trhů?  

O přepálenosti akcií jsme tu před pár měsíci taky diskutovali, Buffet nás asi čte ;-)

http://www.novinky.cz/ekonomika/315925-miliardari-vetri-drtive-zhrouceni-trhu-a-zbavuji-se-akcii.html

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
jena19 23.09.2013 19:48
Re: a další povzbudivá zpráva  

Myslím si to stejné, proto jsem to nijak nekomentovala; ať si každý udělá obrázek sám. Podobných konspiračních teorií existuje spousta, začátek dává smysl (bublina je ve více oborech ve spoustě světových ekonomik). Ovšem jak začne "seriózně" vést nitky do Vatikánu a nově i k jezuitům, tak to už je hodně přitažené za vlasy.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze