A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Zablodil Brno !!!pozor na podvodné praktiky !!!

05.03.2010 23:29:58 | xillix
Mám velmi negativní zkušenost z CA Zablodil Brno, IČO: 269 33 438, DIČ: CZ26933438. Tato malinká cestovka prodává dárkové poukazy na různé extrémní sporty. Říká tomu "Bedna plná zážitků". Jsem nevěděl, jak je to přesné i když ve směru, který jsem rozhodně nečekal. My jsme jednu takovou Bednu plnou zážitků dostali ke svatbě loni v srpnu v hodnotě celých 10000,- (deset tisíc). A nikde nebyla vyznačená platnost. Tak jsme letos v únoru přišli do jejich malinké prodejničky a že si za to něco vybereme. A teď začaly zážitky. Paní za přepážkou se zatvářila jako když právě snědla pavouka a velmi neomaleně nám oznámila, že je krásné že máme poukaz, ale že je už propadnutý. Ptám se jak je to možné, vždyť se kupoval před 6-ti měsíci. A ona že se stala asi chyba, páč to vystavila paní co tam už nepracuje a že se běžně vydávají s platností na rok. Tak sem řek tak jo, tak si to opravte v PC a něco vybereme. A ona že ne, že to máme propadlé. Na mé vytřeštěné oči reagovala tím, že mi dala kontakt na majitele, Libora Zabloudila, ať si to vyřídím s ním. Tak mu píšu mail. Odpověď za 2 dny a že prej je to propadlý a že se s tím nedá nic dělat. Píšu další mail p. Zabloudilovy, že jak to může být propadlý když tam žádná platnost není psaná. A pan Zabloudil začal něco blekotat o podmínkách na webu a že jsme si je měli přečíst. Ale p. Zabloudil nedodal PROČ si je máme číst, když nikde na poukazu platnost není omezená. LIDI, NEKUPUJTE OD NICH ŽÁDNÝ POUKAZY, JE TO BANDA ZLODĚJŮ. 10.000,- mají v kapse a nic ale vůbec nic za to nedali. Jsou to špinavý podvodníci. Zvažuji podání trestního oznámení. Jo a ještě jedna perlička: firma p. Zabloudila nevydala na tuto Bednu plnou zážitků daňový doklad. Již je podáno oznámení na FU. Ať si kluk zlodějská trochu užije. Co by jste mi ještě poradili, jak postupovat proti takovým špinavým grázlům? Napadla mě TV, ale tam to chci poslat až jako poslední instance, až budu mít něco z FU a od Policie. Co by jste mi navrhli udělat?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.01.2016 14:09 92.194.159.***
Propadly poukaz,  

Nemyslite nahodou jestli Vam ten poukaz jen proto nekdo daroval, protoze vedel, ze je propadly a aby byl nekdo okradeny , musi byt dva, jeden, ktery se chce nechat okrast a druhy , ktery ho chce okrast..
Co je zde trochu divne , proc Vam darovali poukaz a ne penize, nebo sek.
Mozne, ze se chteli zbavit neceho, co sami nepotrebovali, mozna take to koupili pro sebe a casove to nemohli sami pouzit a tak Vam to darovali.
Zamyslel jste se nad tim, ze nejakou firmu pomlouvat verejne, muze znamenat zkrachovani teto firmy a tim ztratu pracovnich mist nevinych zamestnancu.
Spokojena zakaznice pana Zabloudila Rostislava. Trettenbach

Neregistrovaný uživatel
26.10.2015 11:46 78.45.120.***
Re: CK Zablodil Brno !!!pozor na podvodné praktiky !!!  

Zabloudil je velký podvodník. Nikdy a nic u něj nekupujte.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
29.09.2015 10:16 90.182.58.***
CK Zabloudil  

Pokud si vybíráte cestovku, nedoporučuji CK Zabloudil. Třikrát mi změnili cenu mojí cesty do Milána na expo, samozřejmě směrem výš. Provize i z ceny vstupenek. Katastrofa :(

• Anonym (3)
Martin
16.05.2014 01:33 78.45.120.***

Jak to tady čtu, jsou to pěkní parchanti u Zabloudila.

• Anonym (1)
Iriska 23.01.2011 09:04
Zabloudil Brno  

Minulý týden v sobotu jsme se šli podívat na veletrh cestovního ruchu GO a cestovka Zabloudil tam měla vlastní prezentaci včetně doprovodného programu. Vše vypadalo profesionálně.. Kde je realita, nevím...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
g3
22.01.2011 14:37 93.185.62.***
ZABLODIL BRNO  

TROCHU ŠIKOVNÝ CHLAPÍK SI NATISKNE PÁR POUKAZŮ A KDYŽ JSOU DAROVANÝ CO DODAT...

• Anonym (2)
JAM
22.01.2011 13:19 83.208.28.***
RE: Zabloudil  

Panu xillixovi moc nevěřím, dle agresivního stylu vyjadřování je velmi rozrušen a vyjadřuje se subjektivně. Prostě udělal chybu (promeškal termín) za kterou mnusí zaplatit. Co naplat? Za chyby se platí. Ale nemusel by takto nadávat a škodit jiným. Navíc by si měl zopakovat učivo čestiny ze základní školy a naučit se správně používat "i" a "y".
O lidech, kteří posílají udání kam jen mohou a navíc neumí česky, si myslím své.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
užnikdy
16.07.2010 13:09 78.102.108.***
pro xillix  

Mám na Vás dotaz. Podal jste to trestní oznámení? Jaký byl výsledek. Stalo se mi něco podobného s jiným dárkovým balíčkem

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Vyskočil
15.07.2010 13:32 94.112.111.***
RE: RE: RE: Fígle CK Zabloudil  

Ani po měsíci pan Zabloudil neodpověděl na moje dotazy ani tady ani na dva maily zaslané přímo jemu. Ptal jsem se jen na jednoduchou otázku, zda-li s jeho finanční situací je vše v pořádku a zda-li nemám mít strah s ním cestovat. Podle jeho zarytého mlčení usuzuji, že informace zde uváděné jsou správné a pan Zabloudil nebude až tak finančně zdráv, jak bych si jako budoucí klient jeho cestovky CA Zabloudil přál. Také to svědčí o jeho (ne)úctě k zákazníkům.

Takže zájezd jsem radši zakoupil u jiné cestovní agentury, která mi vyšla vstříc. Mimochodem na pana Zabloudila jsem se ptal u jiné cestovky a v branži je poměrně negativně známou figurkou. Spíše bych tedy doporučil pro klidně prožitý zájezd zakoupit výlet u jiné cestovky. Pokud budete přeci jen muset zakoupit zájezd u CA Zabloudil doporučuji maximální obezřetnost a řádně vše uzavřít písemně (i když zde čtu, že ani to jiným jejich zákazníkům nepomohlo).

Přání nakonec: nechť zkrachují podvodníci jak je psáno výše a ať se daří těm poctivým, kterým pánové Zabloudil a spol kazí dobré jméno. Vyskočil

Vyskočil
07.06.2010 12:20 94.112.111.***
RE: RE: Fígle CK Zabloudil  

Pane Zabloudile. Chci si u Vás koupit zájezd pro mne a mou rodinu ale po té co tady čtu mám strach z Vaší finanční situace a z toho, že se nevrátíme domů. Můžete mi prosím říct jestli máte platné pojištění proti úpadku a jestli jste již vyrovnal své dluhy, o kterých tady jiní uživatelé píší? Děkuji, Vyskočil

Zpět na všechny diskuze