A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK White grant

30.09.2009 19:59:39 | q
q
Dobrý večer,
má někdo zkušenost s CK White grant z Prahy, která zastupuje německou cestovku Dertour v ČR? Díky za informace. Alena
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Karolina Jasná
17.11.2009 15:29 84.42.169.***
CK White Grant  

Cestuji hodně a vyzkoušela jsem řadu CK. Musím však říci, že jsem služeb White Grant v letošním roce využila dvakrát a opravdu jsou dobří. Cením si individuálního přístupu, nejsem jedna z tisíce. :-) .
Mohu doporučit !

Michálek Libor
12.11.2009 16:21 90.178.32.***
Nemějte strach  

S touto cestovkou jsme jeli již 3x a vždy naprosto v pořádku. Oceňuji jejich osobní přístup. Pomohou Vám, i když se vyskytne na cestě problém. Co se týče cen, ty byly vždy skvělé. Doporučuji

koba
06.10.2009 13:42 195.47.24.***
RE: CK White grant  

Nemusíte mít obavy, v oblasti cestovního ruchu nejsou žádní nováčci. Jimi zajišťovaná dovolená proběhla vždy v pořádku (naposledy zima Mexiko - ubytování přes Dertour). nejsou známí, protože se nezaměřují na masovou turistiku, ale spíše na zájezdy na míru.

Petricek
01.10.2009 15:29 82.209.51.***
Nevim, asi bych mel strach  

Tu cestovku zastupuji i www.Zajezdyonline.cz se kterou doporucuji jednat spise nez s uplne neznamou CK. Minimalne u nich budete platit primo na ucet cestovky, takze neriskujete, ze prijdete o sve penize. Osobne jsem s jednanim zajezdyonline.cz byl velice spokojeny,takze je s klidnym svedomim doporucuju!

q 30.09.2009 19:59
CK White grant  

Dobrý večer,
má někdo zkušenost s CK White grant z Prahy, která zastupuje německou cestovku Dertour v ČR? Díky za informace. Alena

Zpět na všechny diskuze