A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK West Holiday

20.08.2009 17:52:23 | eva ml.
Máte ještě někdo zkušenost s poznávacími zájezdy od CK West Holiday? Ty negativní už jsem přečetla a protože se chystám v září na poznávací zájezd do Turecka, trochu jsem znervózněla. Kvalitu jídla v hotelích a jiné drobnosti včetně úrovně delegátů neřeším, spíš mě zajímá spolehlivost organizace dopravy a ubytování.
Díky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
karamelka
08.11.2011 21:05 193.202.255.***
west holiday  

Musím se s vámi podělit o velmi negativní zkušenost s cestovní kanceláří West Holiday.Zakoupila jsem eurovíkend v Istanbulu. Po příletu nám bylo delegátkou p.Fousovou oznámeno, že hotel , který jsme si zaplatili ,bohužel není k dispozici, že budeme ubytováni jinde. To by ani nebyl takový problém...Cestou z letiště nám byli nabídnuty fakultativní výlety. Vybrali jsme si výlet : Lodní výlet po Bosporu a nejen to!...Zaplatili jsme 41 euro na osobu a těšili se na pondělí , kdy si vychutnáme plavbu.
Výlet měl zahrnovat návštěvu Sulejmanovi mešity,Eyupovu mešitu a hrobku,vyplouvat jsme měli z jedné z vesniček lemujicích půvabné pobřeží a na závěr jsme měli navštívit manufakturu na výrobu ručně vázaných koberců.
V pondělí v 8:40 nás vyzvednul autobus s delegátkou Fousovou a výlet začal...
Hned zpočátku změna programu!
Vyrážíme kamsi na vyhlídkové místo,odkud je prý krásný pohled na Istanbul, v programu tento kopec nebyl.
.Když se delegátky ptáme v jaké časti Istanbulu se nacházíme , sama neví a tvrdí , že jsme na té EVROPSKÉ..přitom stojíme ASIJSKÉ.
Dále pokračujeme navštěvou prodejny koberců! Upozorňuji , PRODEJNY, žádná manufaktura se nekoná, dveře za námi zavřou a nabízejí se koberce ke koupi.
Nyní měla následovat konečně plavba...avšak..opět změna plánu, jede se na oběd do předem domluvené restaurace, kde zřejmě má delegatka nějaký profit , když tam přivede lidi.
Následuje konečně první správný bod výletu a to je Sulejmanova mešita. Upozorňuji, že to už je 13:00.
Ve 14:00 odjíždíme směr...a ejhle , ...jde se do prodejni s kůží!
V tu chvíli se také dozvídáme ,že kvůli svátkům se nepojede do Eyupovi mešity a hrobky, že by to nebylo vhodné, že ta bude moc veřících...
Takže opět další dvě hodiny tvrdneme v autobuse...někdo tedy v shopu s koženýma bundama!
Ve čtyři hodiny odpoledne přijíždíme teprve do přístavu odkud máme vyplout..(s malebnou vesničkou to nemá nic společného).Jelikož je listopad , je už poměrně chladno a brzo se stmívá...Skupina šla na loď , z hodinu a půl dlouhé plaby viděla půlku, jelikož byla už tma...Osobně jsem už plavbu neabsolvovala a do budoucna jsem poučená, že s takovou NO-NAME cestovkou už nikdy nejedu!

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
andrea
18.09.2011 22:28 89.176.158.***
Re: CK West Holiday  

S CK Westholiday jsem září 2011 absolvovala zájezd na Mallorcu. A dopadl na jedničku: delegátka paní Renáta naprosto super, ubytování na jedničku. (((clap)))

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Hana
10.09.2011 22:21 78.156.137.***
Re: CK West Holiday  

Tak nás například nečekal na letišti průvodce, dostavil se náhradní až po urgenci do Česka. Bydleli jsme u Alanye, když se program odehrával v okolí Antálye-cca 100km, zato poslední noc před odletem, přijíždějíc z Kappadokie, jsme bydleli až 70 km za Antalyí zase z druhé strany. Mimochodem ve vybydlených pokojích , bez teplé vody. Úroveň průvodkyně chatrná, pletla Řeky s Římany, chetitům říkala Hetité-z německého překladu tureckého průvodce-, na letiště už nás pro jistotu také nedoprovodila. Ne vždy nám bylo umožněno vlastní stravování v poledne, mohli jsme si přece koupit značně předražené obědy od CK! Když jsme si stěžovali, turecký průvodce na nás německy křičel, že nechápe, proč zrovna Češi musí držet Ramadán,že všichni turisté z ostatních zemí si jejich polopenzi kupují. My už rozhodně s touto cestovkou nepojedeme.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zubr ml.
04.12.2009 15:02 88.103.10.***
Výlet do Istanbulu  

Právě jsem se vrátil z Istanbulu, ck West holiday slibovala ve svém katalogu 4 hvězdičkový hotel Anatolia Suite.Hrůza ! Vše, co nabízeli, byla lež.Žádná recepce, žádná restaurace, žádný bar,žádný výtah. Hezky pěšky po úzkých schodech s kufrem do 4.p. Servis žádný, na otevření zamčených dveří od "hotelu" čekáte 30 minut ! Vrcholem bylo, že jsme poslední den zjistili, že nám z uzamčeného! trezoru ukradli peníze. Dohromady 500,- E ! Nedoporučuji vám tedy tuto CK !

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
kaččka
23.10.2009 15:05 83.208.31.***
RE: CK West Holiday  

já být vámi negativní reakce vůbec neberu v potaz, protože to většinou píše konkurence ck. West holiday je dobrá ck, moje rodina s nimi byla několikrát a vždy bez problému. Podle mě jsou názory tady hpdně zavádějící a nepravdivé,což je škoda, protože jinak by to bylo dobré forum

• Anonym (1)
eva ml.
20.08.2009 17:52 213.250.201.***
CK West Holiday  

Máte ještě někdo zkušenost s poznávacími zájezdy od CK West Holiday? Ty negativní už jsem přečetla a protože se chystám v září na poznávací zájezd do Turecka, trochu jsem znervózněla. Kvalitu jídla v hotelích a jiné drobnosti včetně úrovně delegátů neřeším, spíš mě zajímá spolehlivost organizace dopravy a ubytování.
Díky.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze