A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Vsacantour

22.06.2008 16:19:06 | lilie
lilie
Byl někdo z vás na poznávacím zájezdě s ck Vsacantour? a jak jste byli spokojeni?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
25.11.2016 10:16 85.71.20.***
2x v Alpách se Vsacanem - velká spokojenost!  

Byli jsme s CK Vsacantour v roce 2015 na zájezdu v Alpách (Schladming-Dachstein) a bylo to úžasné! Letos (2016) jsme neodolali a jeli znovu s touto CK do Alp, tentokrát do oblasti Saalbachu a Hinterglemmu - opět paráda! Navíc nás vždy provázel p. Olejníček a to je jistota a kvalita! Nemáme námitek ani k programu, ani k ubytování, ani ke stravě.
A že cesta trvá déle, s tím se musí počítat - řidiči navíc mají vždy patřičnou výbavu, takže se jízda dá prožít bez útrap. Rádi bychom jeli v roce 2017 znovu, ještě uvidíme kam. Zdraví Ing. Robert a Mgr. Gabriela Duchoňovi, Brušperk

Neregistrovaný uživatel
21.07.2016 09:26 85.220.100.***
Bureš  

Moje zkušenos s Burešem je taky "už nikdy více". Celou dobu jsme měli pocit, že nejsme jeho klienti, ale přítěž ,která se nasomrovala nezvaně k němu. A on se ji znaží celou dobu zbavit jako blech. Tak arogantního člověka jsme ještě nepotkali. Se Vsanem jsem nejeli poprvé a do potkání Bureše jsem myslel, že jsou určitě bez chyby. Najivně jsem si myslel, když pojede majitel bude to super. Ale byla to tragedie. Pokud ma někdo jiný návrh, který nezapadá do jeho progrsmu. Tak uděla hystericku scénu. Např. půjdeme na místo XXX a za 2 hodiny do muzea tam mame listky na přesný čas.. A vy mu řeknete v klidu tam jsem už byl dám si individuelne místo YYY. A sejdeme se už u muzea. Cokoli idividuelně způsobí obrovský konflikt. Ten člověk tam prostě není pro vás, ale vy pro něj. Nesdnaši když není neomezený bůh.

Neregistrovaný uživatel
21.06.2016 11:40 217.195.174.***
Re: USA - Kanada  

To byl asi jiný Bureš, protože pan Bureš je nervosní, protivní chlap.

Fiš 20.01.2016 23:15
Re: CK Vsacantour  

Byla jsem na poznávačce Kréta 2014 a bylo to super.Na každé cestě se něco vymamlasí :-\,někdy více někdy méně.S tím by každý měl trošku počítat a nedělat z toho vědu,když nejde o nic závažného.Cestovka má vše dobře ošéfované.Chystám se s nimi znovu. (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
19.01.2016 20:04 109.81.209.***

To není pravda byli jsme naprosto spokojeni! Účastníci zájezdů.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
03.12.2015 09:52 194.228.11.***

Skotsko letos v létě - naprostá spokojenost

Neregistrovaný uživatel
25.10.2015 08:00 89.24.249.***

Byla jsem v létě 2015 s Vsacantour ve Skotsku a byl to ten jednoznačně nejhorší zájezd na kterém jsem byla. Špatná organizace, špinavé ubytování, nepříjemná průvodkyně.
S Vsacanem už nikdy!

KREJČÍ LUDMILA - BRNO
29.07.2015 20:41 89.102.11.***
Pochvala a doporučení na zájezdy Pobaltí a Madeiru  

Právě jsme se vrátili ze zájezdu CK Vsacanouru POBALTÍ A PETROHRAD .I když byl zájezd téměř 4000Km,neměl chybu !Program byl 100% splněný ,průvodkyně p.Táňa měla nádherný zvučný hlas a max. snahu nám vše ukázat,promptně vyřešit,hodně říci..všem se moc líbila! Poděkoání patří též ochotným řdičům:Zdenkovi a Jindrovi!
Mohu též vřele doporučit poznávací Madeiru s Ing.Jiřím Olejníčkem,který byl též ohromný s tímto nádherným portugalským ostrovem nás dokonale seznámil.

S CK Vsacantourem určitě cestujte - je to záruka kvality a milých lidí !!! Krejčí L.

• Anonym (1)
Pavla
05.07.2015 13:10 78.102.88.***
Severské metropole - Vsacan tour  

Dobrý den,
v srpnu 2015 se chystáme s touto CK na poznávací zájezd "Severské metropole" - Dánsko, Norsko, Švédsko a Finsko. Máte prosím někdo s tímto zájezdem zkušenosti? Jak jste řešili vlastní stravování? Jaké byly kajuty na lodích? Uvítám jakékoliv informace k tomuto zájezdu. Cestujeme 3, nevím zda nás na ubytování rozdělí.
Děkuji za informace.

• Anonym (10)
Bára
18.12.2014 09:55 89.102.255.***
Turecko  

Byl někdo z vás na velkém okruhu Tureckem s Vsacantour? Jaké je Vaše hodnocení? Spokojenost? Děkuji za postřehy. Krásné Vánoce!

• Anonym (10)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze