A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Voma Třebíč

16.07.2008 22:21:46 | jarri kurri
jarri kurri
Má někdo zkušenosti s CK Voma Třebíč? Dělají podle mne zajímavou poznávačku Grand Paříž a zajímá mne jakákoli zkušenost. Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Petra
09.11.2014 14:01 89.102.255.***
Re: CK Voma Třebíč  

Souhlasím. Byli jsme s touto CK pětkrát na jednodenních zájezdech a vždy bez problému, všechno v pořádku. Mohu doporučit a určitě také znovu služeb této CK opět někdy využijeme.

Neregistrovaný uživatel
22.10.2014 12:30 195.113.207.***

CK VOMA je třebíčská cestovní kancelář, která je suprová. Byla jsem s nimi na jednodenních zájezdech i vícedenních a vždy supr. Vřele doporučuji.

Kolmanová Anna
03.05.2013 14:01 213.226.245.***

Byla jsem s ck Voma 3x a vždy jsem byla velice spokojena. Turecko 2011- nezapomenutelný zájezd s příjemnou paní Vondráčkovou. Oetscher v Rakousku- jednodenní zájezd a loni 2012 Pyreneje s panem Petrem Horákem, příjemným , znalým a velice pružným průvodcem. Řidiči , pan Chadim se svým mladším kolegou - příjemní. Letos jsem s ck opět přihlášena na Korsiku... :-) Chválím...

• Anonym (9)
  • Anonym (3)
Hatlák
13.04.2013 19:44 188.246.111.***

Byl jsem s touto cestovkou loni v Itálii na poznávačce a jsem maximálně spokojen. Paní průvodkyně Vondráčková je velice příjemná dáma a měla vždy velmi dobře připravený výklad. Ubytování bylo vždy v hotelech na úrovni a stravování bezvadné. Za cenu, kterou zájezd stál jsem spokojen. Pokud bych měl něco vytknout, musel jsem dlouho uvažovat a na nic jsem si nevzpomněl.

Milada
31.01.2013 22:58 213.226.245.***

Byla s touto CK na poznávačce ve Švýcarsku. Páni řidiči byli příjemni, ochotní a jezdili bezpečně. Bohužel paní průvodkyně Vondráčková je nejhorší průvodkyně, jakou jsem kdy zažila. Opakování je matka moudrosti, ale slyšet denně o Čtyřkantonálním jezeře, které podle paní průvodkyně mělo každý den jinou hloubku, opravdu nemusím. Do Švýcarska jsem jela nejen kvůli krásné přírodě, ale chtěla jsem se něco o něm dozvědět, marně. Když mluvila o historii, neustále opakovala datum založení Švýcarska a pověst o Vilému Telovi. V Interlakenu se ani nenamáhala nám říct kudy se dostaneme ke známému kasínu a kde se sejdeme, takže část výpravy pobíhala po hlavní třídě a hledala kasíno a část autobus. Během cesty nám ani nic neříkala o místech, kudy jsme projížděli. Zájezd bych oznámkovala 1, ale díky "profesionalitě" paní průvodkyně dávám 3-, můžu srovnávát, byla jsem na hodně poznávačkách.

Tapky
18.09.2012 22:41 176.109.56.***
Re: moje zkusenosti  

Moje zkusenost ze Spanelska velice podobna a negativni.

Tapky
18.09.2012 22:37 176.109.56.***

V nedeli jsme se vratili ze Spanelska a tedy musim priznat ze cestovka mne moc sklamala. Napr Barcelonu jsem projeli v rychlosti... Prosto ocekavala jsem vic...

emuschka
23.08.2010 20:46 89.235.18.***
Dovolená Itálie 2010  

Na začátka srpna jsem si užila bezvadný poznávací zájezd ITALSKÉ DOLOMITY s CK VOMA TŘEBÍČ.Vše se uskutečnilo podle mých představ,ba i předčilo očekávání.Cesta busem bezpečná,ubytování na jednom místě bezvadné,strava snídaně a večeře tak chutné,že talíře obsluha sbírala vyjezené.Průvodce p.Vondráček opět nazklamal,výklad o všem kudy jsme projížděli bezvadný.Počasí nám první den ukázalo,jak se umí mračit a promokli jsme na kůži,ovšem další tři dny slunce,slunce.Navštívili jsme jak horské vrcholy2239m,2779m,tak jsme se koupali v kouzelném jezeře LAGO di GARDA.Tento zájezd můžu srovnávat s lonˇským zájezdem po ŠVÝCARSKÝCH ALPÁCH.Ten byl můj první za hranice ČR.Celý rok budu vzpomínat na krásné chvíle a těšit se na příští rok a dovolenou s CKVOMA TŘEBÍČ.Nemůžu jinak než doporučit :-P Ema z Mor.Krumlova

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
emuschka
Dovolená Itálie 2010  

Na začátka srpna jsem si užila bezvadný poznávací zájezd ITALSKÉ DOLOMITY s CK VOMA TŘEBÍČ.Vše se uskutečnilo podle mých představ,ba i předčilo očekávání.Cesta busem bezpečná,ubytování na jednom místě bezvadné,strava snídaně a večeře tak chutné,že talíře obsluha sbírala vyjezené.Průvodce p.Vondráček opět nazklamal,výklad o všem kudy jsme projížděli bezvadný.Počasí nám první den ukázalo,jak se umí mračit a promokli jsme na kůži,ovšem další tři dny slunce,slunce.Navštívili jsme jak horské vrcholy2239m,2779m,tak jsme se koupali v kouzelném jezeře LAGO di GARDA.Tento zájezd můžu srovnávat s lonˇským zájezdem po ŠVÝCARSKÝCH ALPÁCH.Ten byl můj první za hranice ČR.Celý rok budu vzpomínat na krásné chvíle a těšit se na příští rok a dovolenou s CKVOMA TŘEBÍČ.Nemůžu jinak než doporučit :-P Ema z Mor.Krumlova

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
emuschka
Dovolená Itálie 2010  

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze