A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Vlna

13.04.2008 16:53:26 | Lepton
Jaké máte zkušenosti s CK Vlna. Prý dělají krátkodobé lyžařské zájezdy. O to bych měl zájem, ale prý vaří z konzerv a organizace a další služby jsou prý také slabší.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Smike
04.06.2008 23:04 83.69.40.***
CK Vlna  

S Vlnou jezdím každou zimu do Ramsau a opravdu jsem si ještě nikdy nemohla na nic stěžovat. Ani s jídlem jsem problém neměla, podle mého názoru vaří výborně, a na 100procent to říci nemohu, ale podle mě z konzerv nevaří.

Firefly
17.04.2008 10:28 82.100.11.***
RE: CK Vlna  

Tak s touhle cestovní kanceláří mám jenom dobré zkušenosti, každou zimu s nimi s přítelem jezdíme do Rakouska a býváme ubytováni v Penzionu Alpenkrone a na jídlo jsme si zde nikdy nestěžovali, ba naopak vaří výborně:-)

Lepton
13.04.2008 16:53 213.153.47.***
CK Vlna  

Jaké máte zkušenosti s CK Vlna. Prý dělají krátkodobé lyžařské zájezdy. O to bych měl zájem, ale prý vaří z konzerv a organizace a další služby jsou prý také slabší.

Zpět na všechny diskuze