A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Victoria

19.08.2007 09:49:19 | badawi
badawi
Ahoj všem.
Jaké máte zkušenosti s touto CK? já osobně tak z 90% vše OK. Až na neochotu animátorky, jsem si v Chorvatsku neměla na co stěžovat. Ale co vy? V pohodě? dočetla jsem se všechno možné...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
badawi 19.08.2007 08:49
CK Victoria  

Ahoj všem.
Jaké máte zkušenosti s touto CK? já osobně tak z 90% vše OK. Až na neochotu animátorky, jsem si v Chorvatsku neměla na co stěžovat. Ale co vy? V pohodě? dočetla jsem se všechno možné...

• Anonym (1)
Vveverka
03.09.2007 19:23 89.24.5.***
Ital  

Jezdíme jako kolektiv a až na řešitelné problémy, dobrá zkušenost již sedm let. Každý problém se hned vyřeší a vždy ochota vyhovět. Doporučila bych ji jako spolehlivou a vždy Vás dovezou tam i zpět bez problému.Na místě se o vás starají a poradí když je potřeba. :-P

Frape-x 09.09.2007 19:48
CK Victoria  

Do letoška jsme s touto CK byli spokojeni po dovolené v Orebiči už spokojený nejsme. Delegátka k ničemu a místo, kde mají napsáno moderní sociální zařízení najdete Turecké záchody nebo strašné normální záchody. Takže si vyberte. Když jsme se na toto ptali v CK tak jsme do této doby nedostali odpověď. :-|

KOVIK
09.09.2007 20:07 83.240.1.***
RE: CK Victoria  

Byli jsme letos na ostrově Rab-Lopar-San Marino--totální neochota delegátky Fialové,půjčovna rozbitych(životu nebezpečných) kol a k tomu všemu nás vyhnala v den odjezdu na celý den s malými dětmi do děště (odjezd 20.00h.)když mela polovinu stanů volných a jěště se k nam chovala jako bysme byli její děti,ale ve škole. Prostě ta baba je h....o a neumí jednat s lidmi.Jo a animační program pro děti = 5%

• Anonym (1)
badawi 20.09.2007 21:42
RE: RE: CK Victoria  

Kemp Jezera - Lovišča. Paní Ilona - jstejně jako Kovik popisuje, i tady to byla "mamina" a v 22 je večerka a chtěla disciplínu jako na táboře. Stany v pohodě (až na myši, které se u nás zabydleli), na kemp si v žádném případě s touto CK stěžovat nemůžu, problém pouze s paní delegátkou a jejím přístupem k lidem a k řešení problémů.

sleczna
03.10.2007 12:06 82.100.43.***
RE: RE: CK Victoria  

Mám s paní Fialovou podobnou zkušenost a mí klienti si na její chování také stěžovali. Při přebírání karavanu mi vysvětlila, že nemám čůrat do sprchy, což sem si málem vzala osobně ;)) a když sem se štítivě dotkla opravdu hodně zasviněnejch skleniček, tak mi odsekla, že se tam holt práší a že je zvědavá, jak bude karavan vypadat po mně. To, že ceny výletů byly na místě o hodně dražší, někdy i o polovinu, vysvětlila tak, že se CK řídí podle LOŇSKÝCH cen.. nechápu co je za problém, aby delegát napsal e-mail s aktuálními cenami fakulťáků a na centrále to v pokynech přepsali.. Je fakt, že paní Fialová s lidmi jednat neumí. Na druhou stranu pomáhal jí její přítel/kamarád/druh (jak ho sama představila:) a další dvě šikovný mladý holky.
Na delegáty od této CK jsem slyšela ze strany klientů hodně stížností a osobně mě to mrzí, jinak by byla tato CK bez problémů.

• Anonym (1)
ma.anaj
10.10.2007 02:19 195.113.158.***
živogošče  

Dnes jsem si pročítala, jak byl každej spokojenej s kempem Dole. Nevím jestli je to tím, že jsem jela až v září, ale musím říct, že paní delegátka není delegátka a neumí se o nic postarat. Za prvé jsme měli hroznej stan, celej doškubanej, ale bylo nám řečeno, že končí sezóna, tak na co to řešit. Pak nám pořád vypadával proud a v ten nejchladnější den jsme byli bez elekřiny, tzn.bez ledničky asi 3x i bez vařiče, na kterým bysme si uvařili aspoň čaj. A kde byla paní delegátka abysme ji to řekli? Nevím nebyla k zastižení. Pak přišla animátorka a půjčila nám její vařič, ale zase si ho hezky odnesla, tak jsme "náš" vařič dostali až druhý den.Paráda! Takže kemp v poho až na sociálky a hlavně na paní delegátku, kterou já bych okamžitě vykopla, protože její chování nám naznačovalo, že to tam má pěkně na háku. A pak že nám delegát se vším pomůže ha ha

sleczna
22.10.2007 10:48 82.100.43.***
RE: živogošče  

Bylo by dobré u reference na delegáta uvést i jeho jméno.

bejuska
05.03.2008 14:44 195.39.86.***
RE: viktorka:-)  

my jsme byli loni v san marinu..a spokojenost maximální, i s paní Fialovou. žádné problémy jsme neměli a navíc jsme dokázali pochopit, že jsme taky jenom lidi a pokud jsme ji zrovna nenašli, vyšla třeba z wc:-) :-P

p.davy
16.03.2008 04:55 85.134.172.***
RE: živogošče  

Dobrý den, rád bych reagoval/a na Váš příspěvek. Vaše nepohodlí ve stanu bych nenazýval/a slovy "hroznej stan." Pokud totiž ve stanu pro maximálně 6 osob-standartně pro 4 (vy, kteří cestujete s CK Victoria si velikost stanu jistě představit dokážete) bylo ubytovaných ve Vašem případě osob 7 společně ještě s obrovským psem, pak se bohužel nelze divit, že je to na úkor pohodlí :-? . Co se týče elektřiny, tak každý, kdo jezdí častěji na Makarskou riviéru ví, že za nepříznivého počasí, obzvláště dešťů či blížících se bouřek, dochází na celém pobřeží Makarské riviéry k výpadkům elektřiny-bohužel :-( . Poslední věc: v případě naléhavého případu, kdy delegát musí z kempu odjet (úraz klienta, řešení problému mimo kemp, prac.schůzka ...) je k dispozici animátor, který delegáta dočasně zastupuje. Jistě, že animátor není tak kvalitně vyškolen jako delegát - animátor se v této práci teprve zaškoluje, nicméně se snaží Vám maximálně pomoci stejně jako delegát. Ve Vašem případě byla chyba animátora, že s Vámi vůbec konzultoval možnost, vzít si od Vás vařič zpět. Nicméně tak učinil po domluvě s Vámi, kdy jste s tímo řešením souhlasili. Další Vámi zmíněné věci (lednice,věta delegátky: "Že je konec sezony,tak proč to řešit";) se bohužel nezakládají na pravdě, tak se k nim ani nebudu vyjadřovat. S pozdravem P.Davy

Zpět na všechny diskuze