A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Victoria

19.08.2007 09:49:19 | badawi
badawi
Ahoj všem.
Jaké máte zkušenosti s touto CK? já osobně tak z 90% vše OK. Až na neochotu animátorky, jsem si v Chorvatsku neměla na co stěžovat. Ale co vy? V pohodě? dočetla jsem se všechno možné...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
21.08.2018 13:19 83.240.61.***
San Marino  

Z dovolene v tomto kempu jsem se vraztla pred par dny..nemuzu rict ani pul sliva na stan,kemp, ci plaz vse super a pro deti idealni. Umyvarny ciste, vsude okolo poradek. ALE, co se tyce delegatu to je katastrofa. Vylety s neuplnou cenou, transfer ne levny a cena sdelena az dodatecne, nehlede na to, ze se nam stalo ze nemely ridice a tak se schanel z rad dovolenkaru v kempu

Neregistrovaný uživatel
30.07.2018 11:01 83.208.220.***
Istria,Vrsar  

Každoročně jezdím s CK Victoria, ale už nikdy nepojedu do Vrsaru na Istrii. Stany CK jsou umístěné přímo pod skládkou odpadků(v tom horku slušný odér), kam kolem třetí ráno zamíří rackové,dělají rámus při hledání zbytků..Na rozdíl od našich i ostatních turistů Chorvaté absolutně nedodržují noční klid. Dospávala jsem se akorát po obědě.Vstupy do moře jsou dost nebezpečné!!

• Anonym (4)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
29.07.2018 19:46 46.135.103.***
CK VICTORIA  

Dnes jsme se vrátili z ostrova RAB-Padova 3 a můžu říci,že katastrofa největší!Na pláž si musíte dát osušky nejlépe v 6 hodin ráno,katastrofa…..Ale co je nejhorší,že nefungují delegáti.PODOTÝKÁM NEFUNGUJÍ,zvláště pak pan Eda,nejdůležitější ze všech,který při předávání řeší barvu dek,ale to,jak jsou zesrané už nikoliv.....Když je potřebujete,neexistuje žádná pracovní doba,prostě lítáte jako kreténi,protože jeden tohle může,druhý to udělat nemůže......Tečka za celou dovolenou bylo,že všem přirostl k srdci,ale zapoměl dodat,že jen těm,se kterými byl každý večer v lihu......Jsou lepší a levnější dovolené,ale tohle byl PROPADÁK...…..A né zrovna do stanu nejlevnější.....Dále DOPRAVA.....KATASTROFA......12 hodin v minibusu a ještě s přestupem,který vůbec nebyl potřeba a je potřeba poslouchat i řidiče,jak je to na *****......Co to tam plánuje za magory,nad tím zůstává rozum stát......

Neregistrovaný uživatel
23.07.2018 11:56 195.29.215.***
Padova III a Bunculuka  

Přidávám svoji recenzi. S CK Victoria jezdíme již několik let do stanu nebo karavanu. Letos jsme si na poslední chvíli koupili karavan v kempu Bunculuka na ostrově Krk (nudistických kemp) a hned týden poté karavan v kempu Padova III. Nevím, zda lze vůbec tyto dvě lokality porovnávat, protože je to nebe a dudy, tedy pro nás spíše nebe a peklo. Na Bunculuce jsou novější karavany s klimatizací, vše je v dobrém stavu. Kemp má 4 hvězdičky, všude čisto, sociálky nepřetržitě uklízené. Pláž oblázková, vždy jsme našli místo. Moře čisté, na pláži restaurace a obchod. Všeobecně klidné místo. Parcely pro karavany dostatečně velké, takže má člověk jakž takž soukromí. Oproti tomu Padova přeplněný kemp. Všude hlava na hlavě, karavan na karavanu. Pláž jen pár metrů široká a několik desítek metrů dlouhá. Není pomalu kam šlápnout. Karavany od cestovky v dezolátním stavu, uvnitř to moc nevoní, okna se nedají otvírat, všude se něco rozpadá. Predstany jsou vcelku nové, vybavení stejné jako ve všech ostatních stanech a karavanech. Pro nás nepřijatelný kemp, ale někomu se tu může ta přelidněnost líbit. V minulých letech jsme byli ještě v San Marinu v Loparu a na Murteru v kempu Lovišča. Pokud bych měla subjektivně seřadit, tak na prvním místě jednoznačně Bunculuka, pak dlouho nic, následuje Lopar, Murter a někde hodně vzadu Padova. To byl zatím největší omyl, ale na poslední chvíli už nebyl moc výběr a hodně jsme dali na recenze, kde hodně lidí tento kemp chválí.

Neregistrovaný uživatel
19.07.2018 22:30 90.177.6.***
kemp Padova III  

Letos prvně a naposledy. Byli jsme v zařízených stanech na Rabu a ve stanu jsme měli blechy! Poštípaní byli i v sousedním karavanu. V odpovědi na reklamaci bylo, že si na blechy stěžovali i další klienti po nás, ale že deratizátor tam žádné nenašel a o blechy se tedy nejednalo, ale že jde o alergii na housenku jakéhosi bourovčíka. Na nás ta blecha přitom přímo skočila. Delegát byl velmi arogantní. Reklamace na vše zamítnuta - stan byl o dost dál než bylo uvedeno v katalogu, vedle stanu bylo staveniště - bagry a další těžká technika.

Neregistrovaný uživatel
03.07.2018 09:01 94.199.195.***
Nejlepší z nejlepších  

Z ck jezdili na dovolenou do Chorvatska na ostrov Rab už mí prarodiče, po té i mi rodiče a když jsem se narodila tak s nimi i já, vždy jsme jezdili do kempu Padova III. V roce 2015 byla naše poslední dovolená na padově, a začali jsme jezdit do San Marina je to blízko líbí se mi přístup do moře, a somozrejmě jedinečná p. Delegátka Dana valová. I na padově se rádi vracíme vždy alespoň na rapskou fjeru a vždy se rádi potkáme s p. Delegátem eduardem Janoszkem. P Valová a p. Janoszek jsou opravdu ti nejlepší delegáti, kteří vás nezatěžují se žádnými zbytečnosti. Za 13 dní jsme tam, už se těšíme :-) :-) :-*

Neregistrovaný uživatel
23.06.2018 17:32 89.102.101.***
Camp Sám Marino Chorvatsko  

My byli s touto cestovkou už několikrát a nemůžu si stěžovat.Jen to čekání v Brně,ale s tím člověk počítá.Letos jedeme znovu.Tak doufám ,že to dopadne všechno ok (((H)))

Neregistrovaný uživatel
22.06.2018 20:23 31.31.228.***
SARDINIE  

jedu v září s Viktorií poznávačku na Sardinii.Máte někdo z tohoto zájezdu zkušenosti?

Neregistrovaný uživatel
03.06.2018 18:04 83.208.19.***
Elba 2018  

Před odjezdem na Elbu letos 13.5.jsem předchozí zájezdy stouto ck chválila dokonce jsem byla ráda že jsme dodatečně dva dny před odjezdem mohli doplatit nadlimitní zavazadlo.To jsem ale netušila co nás čeká.Při odjezdu nás nacpali do malého mikrobusu,kde nás jelo 16 plus 3 řidiči a průvodkyně.Pokud bych měla deset zavazadel tak to bylo jedno,vezli jsme za sebou vozík na zavazadla.Nevím proč když se neobsadil celý autobus tak zájezd nezrušili,nebo nenabídli něco jiného.On je rozdíl se za stejné peníze jet pohodlným autobusem nebo tím malým přibližovadlem beze vzduchu.Řidiči i průvodkaně byli v pořádku,jenom nevím kdy řádně odpočíval ten který neřídil.No naštěstí vše dopadlo dobře a na zpáteční cestě nás u rakouských hranic přesadili do poloprázdného autobudu který jel z Gargána.Nejvíc mi ale vadí že si klidně nechají zaplatit zavazadlo navíc když ví jak bude cestování vypadat.S Viktorkou jsem byla spokojená ale po letošním poznávacím zájezdu asi budu uvažovat o jiné cestovce.

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
30.05.2018 21:31 90.179.83.***
Zpět na všechny diskuze