A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Victoria

19.08.2007 09:49:19 | badawi
badawi
Ahoj všem.
Jaké máte zkušenosti s touto CK? já osobně tak z 90% vše OK. Až na neochotu animátorky, jsem si v Chorvatsku neměla na co stěžovat. Ale co vy? V pohodě? dočetla jsem se všechno možné...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
03.06.2018 18:04 83.208.19.***
Elba 2018  

Před odjezdem na Elbu letos 13.5.jsem předchozí zájezdy stouto ck chválila dokonce jsem byla ráda že jsme dodatečně dva dny před odjezdem mohli doplatit nadlimitní zavazadlo.To jsem ale netušila co nás čeká.Při odjezdu nás nacpali do malého mikrobusu,kde nás jelo 16 plus 3 řidiči a průvodkyně.Pokud bych měla deset zavazadel tak to bylo jedno,vezli jsme za sebou vozík na zavazadla.Nevím proč když se neobsadil celý autobus tak zájezd nezrušili,nebo nenabídli něco jiného.On je rozdíl se za stejné peníze jet pohodlným autobusem nebo tím malým přibližovadlem beze vzduchu.Řidiči i průvodkaně byli v pořádku,jenom nevím kdy řádně odpočíval ten který neřídil.No naštěstí vše dopadlo dobře a na zpáteční cestě nás u rakouských hranic přesadili do poloprázdného autobudu který jel z Gargána.Nejvíc mi ale vadí že si klidně nechají zaplatit zavazadlo navíc když ví jak bude cestování vypadat.S Viktorkou jsem byla spokojená ale po letošním poznávacím zájezdu asi budu uvažovat o jiné cestovce.

Neregistrovaný uživatel
30.05.2018 21:31 90.179.83.***
Neregistrovaný uživatel
30.05.2018 21:30 90.179.83.***
Majitel  

Protože se nemohu spojit s panem ing Jarým,majitelem C.K Victoria touto cestou
žádám o schůzku.Daný slib.

Neregistrovaný uživatel
05.01.2018 11:39 95.82.135.***
CK Victorka už nikdy  

CK z počátku jejich podnikání byla výborná. Nyní je už klienti nezajímají. Dávejte si pozor a doporučuji raději od začátku nástupu do autobusu vše co se vám nepozdává fotit jako například zaskládané schody nebo ulička kuframa. Délku k moři uváděnou v katalogu uvádí CK i několikanásobně kratší než je ve skutečnosti. Pokud máte důkazy nebojte se do sporu soud vám dá za pravdu.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
04.08.2017 12:12 79.170.251.***
Riva Nuova - Martinsicuro  

Také jsme navštívili kemp Camping Village RIVA NUOVA. Musím jen přidat spíše negativní hodnocení. Kemp má čtyři hvězdičky od CK Viktoria. Tyto čtyři hvězdičky jsou ovšem velmi zavádějící.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.07.2017 11:17 185.149.128.***
Palmová Riviéra, kemp Tam Tam  

S Victorkou jezdíme už nějaký rok, hlavně Itálie. Většinou spokojenost. Velmi nepříjemným zážitkem byl pobyt v Mediteraneo, kdy jsme připlatili 1200 Kč za pobyt v první zóně blíž k moři. Po návratu jsme celá rodina přes 2 týdny ještě trpěla bolesti celého těla, protože měli v domku proležena matrace, pružiny se nám zařezávali doslova do těla, matrace neměla téměř žádnou vrstvu na pružuinach kromě potahu a nějakého hadru, žádný molitan. Pružiny byly vidět pouhým okem. Delegatka sdělila, že nemá náhradní a po návratu nám CK odpověděla, že nemůže všem vyhovět jejích standardům.
Kemp Tam kapitola sama o sobě. Přijeli jsme po obědě. Klienti domky opustili v 9. Delegátka Lada Čechová nebyla schopná je uklidit, venku 33 stupni, po 16 hodinové cestě jsme se schovávali po stromy, ani neřekla který domek kdo má mít abych k němu mohli dat zavazadla. Nasadila si sluchátka a "uklizela". Mezi tím dvě rodiny s malými dětmi uspávali děti přímo na zemi u kufrů. Musím říct, že CK Viktoria nemá v tomto kempu žádné sociální zázemí pro přijíždějící a odjíždějící, žádná varná konvice či lednice. NIC. V den příjezdu byl na sociálce otevřen jen jeden záchod, který se ani nezamýkal, všude pavučiny a plíseň, nesvítilo světlo. Sprcha byla na žetony a v umyvadlech netekla žádná teplá voda. Děs a hrůza. Po několika urgencích teplá voda tekla jen ve sprchách bez žetonů a byl otevřen další záchod, pro změnu bez prkénka a stejně špinavý. Mám vše nafocené. Děs a hrůza. Hned za kempem je řeka, v době přílivu a odlivu se do moře dostával bažinovitý humus s řeky, vypadalo to na hladině jak ropa z havarovaného tankeru. Těsně za kempem byl radiový vysílač, takže pokud někdo hledal odpočinek v přírodě před městským radio smogem má smůlu. Ubytování bylo po 16 hodině. Nechtěla jsem ani věřit, že domky, kde měli být 2 rodiny s malými dětmi byli před tím neobsazené a tim padem nepotřebovali úklid. Takové nelidské chování jsem v životě nezažila. Ubytování všude probíhalo podle míry úklidu domků, tady než se uklidil poslední nebyl nikdo puštěný i kdyby nevím co. No samozřejmě celou krásu dovršily pružinové matrace. Naštěstí se dalo požádat o nějaké deky navíc ale i tak po 3. dni bolelo celé tělo. Domů jsme se vraceli naštvaní a dobití. Tento kemp s touto cestovkou a už vůbec s touto delegátkou vůbec nedoporučují. Hrůza a děs a vyhozené peníze. P.S. Ve stejném kempu byli Češi z jinou cestovkou, jejích pobyt byl o polovinu levnější a ubytování kvalitnější.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
29.05.2017 14:24 46.135.233.***
Samaria  

Dobry den.
Mate nekdo zkusenost s vyletem z Kavrosu na soutezku Samaria? V kolik se vyjizdi rano, kolik se plati, vcetne vstupu a lodniho listku ? Diky.

Neregistrovaný uživatel
14.05.2017 14:55 85.163.8.***
Lido degli Estengi  

Dobrý den.
Můýete mi někdo napsat jak je to v tomhle kempu s výskytem komárů v červnu a také v září ? Chtěli bychom to zkusit příští rok, ale celou dovolenou plácat komáry, to by se nám asi nelíbilo. Děkuji za všechny informace týkající se tohoto kempu.
Dana

Neregistrovaný uživatel
14.09.2016 13:22 37.48.35.***
Itálie palmová riviéra 2.-11.9.2016  

byla jsem se skupinou 36 klientů za ččk praha 7, slečny ck v praze, myslíkova 10 absolutně profesionální, laskavé a ochotné, velká pochvala. řidiči perfektní a to i cestou do itálie i zpět, perfektní, ochotný, příjemný. pobyt - moře krásné, pláže čisté, každé ráno čištěné, ubytování pěkné, jídlo dobré, kuchařka velmi milá paní, ochotná vždy pomoci. jediné co bych mírně kritizovala, byla naše delegátka, byla sice milá, ale informací málo a hlavně před odjezdem v pátek odletěla na pohřeb, což mě, jako vedoucí zájezdu zapomněla nějak říct, a nejhorší byl odjezd, celá moje skupina byla připravena na stanoveném místě včas, přijel autobus, slečna se tam bavila s řidiči ale informaci, že máme nastoupit, že je to náš autobus, nám dala až po dotazu, je to náš autobus? tak se šla zeptat a pak dala pokyn, že můžeme nastoupit. Nemyslím si, že je to dívka, která je profesionální. Maličko, ale jen maličko nám kazila jinak perfektní dovolenou. Ti co si to zaslouží, mooooc děkujeme za kolektiv ččk praha 7 olga hadáčková :-)

Neregistrovaný uživatel
01.09.2016 17:46 85.71.132.***
Caorle San Francesco  

Ne, vybydlené, staré mobilhoumy. Lepší to měli ti co měli mobilhomelux. Je to jak to psala ta paní pomočené skrvny na matracích, kapající kohoutky, díry v zemi. Za nás zklamání. Moře kalné, pláž malá přeliněná. Obchoy v kempu jsme nevyužívali, jezili jsme do Ildypy nebo Alipery. Opakování ne i pro hluk. Delší procházka na pláž, ale nevadila. <3

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze