A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Victoria

19.08.2007 09:49:19 | badawi
badawi
Ahoj všem.
Jaké máte zkušenosti s touto CK? já osobně tak z 90% vše OK. Až na neochotu animátorky, jsem si v Chorvatsku neměla na co stěžovat. Ale co vy? V pohodě? dočetla jsem se všechno možné...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Dalibor.sik 20.04.2018 09:18
Re: CK Victorka už nikdy  

Dávám za pravdu a za jedna.. maximální souhlas.. sice já si vozím hodně věcí ale jídlo skoro žádné.. jen takové "důležité" věci jako gril, pruty apod.. a proto taky jezdíme svým autem ;) :-)

Neregistrovaný uživatel
02.03.2018 10:41 46.135.101.***

Možná,kdyby si každý vzal tolik zavazadel kolik ma i na váhu,tak by se zavazadla nemuseli dávat do uličky.Kapacita kufrů autobusu je dostačující.Jen my někdy "potřebujem" u moře i věci nepotřebné..pytle brambor,kozervy,piva,sedatka na pláž atd a pak si od moře odvézt kameny na skalku a tak.Nebyl jsem jiný,ale teď si vozím jen plavky a pár zakladních věci.Já jsem se službama spokojen a rád s nima cestuji.Lidi jezděte si na dovolenou užívat a ne hned fotit negativa...všude je něco i u Vás doma přeci není uplně vše Ok..s usměvem na každou dovču Jiří

• Anonym (5)
Dalibor.sik 27.02.2018 14:53
Re: cestování s CK  

no reagovat na příspěvek z prosince 2014... dobrý no.. :-D :-D :-D :-D :-D

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
26.02.2018 09:50 80.188.34.***
Re: cestování s CK  

Tak to tam ta delegátka nemusí být

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
30.01.2018 10:41 85.132.194.***
Re: Lido degli Estengi  

Mohu jen potvrdit

• Anonym (1)
Dalibor.sik 12.01.2018 09:52

cestu busem nemůžu hodnotit.. jezdím svým autem... co se zbytku nabídky týče... vždy spokojenost.. splnili to co slíbili....

Neregistrovaný uživatel
05.01.2018 11:39 95.82.135.***
CK Victorka už nikdy  

CK z počátku jejich podnikání byla výborná. Nyní je už klienti nezajímají. Dávejte si pozor a doporučuji raději od začátku nástupu do autobusu vše co se vám nepozdává fotit jako například zaskládané schody nebo ulička kuframa. Délku k moři uváděnou v katalogu uvádí CK i několikanásobně kratší než je ve skutečnosti. Pokud máte důkazy nebojte se do sporu soud vám dá za pravdu.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
31.12.2017 16:52 86.61.193.***
Re: Lido degli Estengi  

Komáru je tam šílených.. Domu jsme dojeli , jak po tyfusu .. A S MÁLÝMI DĚTMI TY BYLI DOŠTÍPANÝ ŠÍLENĚ...) CO SE TÝČE CK TAK SUPER..)

Dalibor.sik 21.08.2017 09:59
Re: CK Victoria  

no já neříkám že vymýšlejí.. kde to píšu?? zásadně píšu jen svůj názor a své zkušenosti pokud umíš číst.. a z viktorky nejsem ani náhodou.. 8-)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
18.08.2017 13:18 90.179.83.***
Re: pobytová taxa  

Pane nebo spíše paní J..á,je to o zákonu,kdo ho porušuje musí počítat ze sankcí,a velkou.Snad vám to dojde co nejdříve,že klienti se nepodvádí.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze