A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Victoria

19.08.2007 09:49:19 | badawi
badawi
Ahoj všem.
Jaké máte zkušenosti s touto CK? já osobně tak z 90% vše OK. Až na neochotu animátorky, jsem si v Chorvatsku neměla na co stěžovat. Ale co vy? V pohodě? dočetla jsem se všechno možné...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
20.07.2018 23:00 109.233.66.***
Re: CK Victorka už nikdy  

Za ty peníze co stojí dovolená s ck victoria příště poletím za stejné penize do bulharska ze vším všudy s počítejte si to

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
20.07.2018 22:55 109.233.66.***

Ty jsi idiotka

Neregistrovaný uživatel
19.07.2018 22:30 90.177.6.***
kemp Padova III  

Letos prvně a naposledy. Byli jsme v zařízených stanech na Rabu a ve stanu jsme měli blechy! Poštípaní byli i v sousedním karavanu. V odpovědi na reklamaci bylo, že si na blechy stěžovali i další klienti po nás, ale že deratizátor tam žádné nenašel a o blechy se tedy nejednalo, ale že jde o alergii na housenku jakéhosi bourovčíka. Na nás ta blecha přitom přímo skočila. Delegát byl velmi arogantní. Reklamace na vše zamítnuta - stan byl o dost dál než bylo uvedeno v katalogu, vedle stanu bylo staveniště - bagry a další těžká technika.

Neregistrovaný uživatel
16.07.2018 08:14 37.48.19.***
Re: Elba 2018  

S CK jezdíme již 12 let a to autobusem. Všichni máme vždy supper pocit jak je o nás postaráno . Letos poprvé, ale nejsme spokojeni. Hlavní důvod je lidská několikadenní potřeba jít na WC. V autobusu je sice WC ALE JE NÁM DOPORUČENO HO NEPOUŽÍVAT. Celou cestu VC zapáchalo močí , připadala sem si že sedím v septiku.Co je ale ještě zarážející ,že řidič dělal sice povinné pauzy ,ale bez možnosti si odskočit na WC. Takže jsme byli nuceni zalézat do křoví bez možnosti se opláchnout. V minulých letech se toto nikdy nestalo. Vedení by řidiče mohlo proškolit i o tom že lidé nají potřebu a nefunkční A ZAPÁCHAJÍCÍ WC je k těmto cestám velice nepříjemmé. Nejednalo se jen o jednu cestu ,obě naše cesty měli stejný scénář a ptala sem se i jiných klijentu z jiných autobusů se stejnou CK a i oni mě potvrdili stejné.Minulosti se stavělo v Rakousku u restaurace ,toalety nás doprovázeli po celou cestu u čerpacích stanic. Proč to nyní nejde,? Jinak pobyt v kempu OK až na výlet do Benátek. Jeli jsme co nejblíže na dovolenou k Benátkám kemp Cavalino aby jsme si tuto
vyhlášenou destinaci prohlédli ovšem odpolední 4 hodinový výlet nás plně neuspokojil. Asi by bylo vhodnější plánovat výlet v ranních hodinách tak aby bylo na klientech zda budou sami v prohlídce pokračovat. Ráda by jse věděla kdo je za výlety zodpovědný zda delegátka si takto sama plánuje časové limity.Také mě zajímá jak dopravní společnost spolupracuje s CK. Takovouto cestu by jsem již nerada zažila..

Neregistrovaný uživatel
10.07.2018 17:26 80.188.34.***

Vy jste trapná

Neregistrovaný uživatel
03.07.2018 09:01 94.199.195.***
Nejlepší z nejlepších  

Z ck jezdili na dovolenou do Chorvatska na ostrov Rab už mí prarodiče, po té i mi rodiče a když jsem se narodila tak s nimi i já, vždy jsme jezdili do kempu Padova III. V roce 2015 byla naše poslední dovolená na padově, a začali jsme jezdit do San Marina je to blízko líbí se mi přístup do moře, a somozrejmě jedinečná p. Delegátka Dana valová. I na padově se rádi vracíme vždy alespoň na rapskou fjeru a vždy se rádi potkáme s p. Delegátem eduardem Janoszkem. P Valová a p. Janoszek jsou opravdu ti nejlepší delegáti, kteří vás nezatěžují se žádnými zbytečnosti. Za 13 dní jsme tam, už se těšíme :-) :-) :-*

Neregistrovaný uživatel
02.07.2018 21:53 94.199.195.***

Jezdím každý rok na 14 dní a nedokážu si představit nemit na každý den nové a stylové oblečení, MAKEUP, A NA KAZDY DEN JEDNY PLAVKY, JE NECHUTNÉ MÍT TŘEBA SEBOU JEN 3 NEBO 4. CK VICTORIA JE NEJLEPŠÍ O:-)

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
28.06.2018 10:07 88.102.84.***
Re: viva viktorka  

Letos jsme byli na dovolene v Chorvatsku přes Viktorku a musím říct perfektní mela jsem strach z cesty autobusem a dopadlo to na jedničku páni řidiči byli super vlastně všechno bylo úžastne paní delegátka taky super prostě jsem si to uzily byli jsme moc spokojeni s vaši cestovkou Děkuji Markéta

Neregistrovaný uživatel
27.06.2018 09:57 37.188.156.***
Re: Camp Sám Marino Chorvatsko  

Bohužel je to pravda nepříjemná delegátka,ck viktoria lhala že tu děti maji vyžití lžou kemp je plny italú turisti zastrčeni v zadu nic zde nefunguje ani pro děti a ten bazén v ceně?trapas!!pokud máte rádi nudu a chcete vyhodit penize tak doporučuji Gargano camp stella de sud

Neregistrovaný uživatel
26.06.2018 09:40 89.176.0.***
Re: Camp Sám Marino Chorvatsko  

San Marino neznám,ale s touto CK jsme byli loni na Gargánu. Vše bylo tak,jak si dovolenou za 12 000 na 10 nocí pro dva lidi představuji. Jen delegátka je katastrofa. Vypadá jako čerstvě propuštěná z koncentráku,stará se jen o to,aby vám vnutila spoustu předražených věcí,které vyrábí její kamarádi. Vybere od vás 6 eur na autobus,který stojí jen dvě eura,atd. Jinak jsme byli spokojeni a této "delegátky" jsme si nevšímali.

Zpět na všechny diskuze