A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Victoria

19.08.2007 09:49:19 | badawi
badawi
Ahoj všem.
Jaké máte zkušenosti s touto CK? já osobně tak z 90% vše OK. Až na neochotu animátorky, jsem si v Chorvatsku neměla na co stěžovat. Ale co vy? V pohodě? dočetla jsem se všechno možné...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
26.08.2018 13:33 78.45.130.***
Re: CK VICTORIA  

Naprosto souhlasím se vším co bylo napsané.Ráno vyklidit stan ,odnosit si kufry do vzdáleného děravého stanu u recepce a poté až do devíti večer čekat na autobus.Samozřejmě není k dispozici ani erární lednice. K tomu malé děti a skoro celodenní déšť a bouřka.Paní delegátka nám sdělila, že bohužel s tím nemůže nic dělat.Díky veliké bouře jsme měli posunutý odjezd až k desáté hodině večer, kdy provazy deště neustávaly a děti padaly únavou.Nasedli jsme totálně mokří do autobusu.Nechápu tuto organizaci.S Atlas Adria se nám toto nikdy nestlo.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
26.08.2018 13:33 78.45.130.***

Naprosto souhlasím se vším co bylo napsané.Ráno vyklidit stan ,odnosit si kufry do vzdáleného děravého stanu u recepce a poté až do devíti večer čekat na autobus.Samozřejmě není k dispozici ani erární lednice. K tomu malé děti a skoro celodenní déšť a bouřka.Paní delegátka nám sdělila, že bohužel s tím nemůže nic dělat.Díky veliké bouře jsme měli posunutý odjezd až k desáté hodině večer, kdy provazy deště neustávaly a děti padaly únavou.Nasedli jsme totálně mokří do autobusu.Nechápu tuto organizaci.S Atlas Adria se nám toto nikdy nestlo.

Neregistrovaný uživatel
21.08.2018 16:29 81.200.57.***
Re: CK Victoria  

Byli jsme s touto ck asi 8 krát hlavně Chorvatsko.Dříve solidni levná cestovka.Nyní rok od roku horší.Karavany i stany jsou zanedbané, polorozbité a mizerně vybavené.Asi proto,že pamatují Švédy na Karlově mostě.Když chodite po kempu a sledujete jak vypadají karavany a stany jinde tak si po návratu pripadáte jak v chudinské čtvrti.Tato cestovka se už dávno nedá pokládat za levnou a výhodnou.Už ne.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
21.08.2018 13:19 83.240.61.***
San Marino  

Z dovolene v tomto kempu jsem se vraztla pred par dny..nemuzu rict ani pul sliva na stan,kemp, ci plaz vse super a pro deti idealni. Umyvarny ciste, vsude okolo poradek. ALE, co se tyce delegatu to je katastrofa. Vylety s neuplnou cenou, transfer ne levny a cena sdelena az dodatecne, nehlede na to, ze se nam stalo ze nemely ridice a tak se schanel z rad dovolenkaru v kempu

Dalibor.sik 08.08.2018 13:47
Re: Camp Sám Marino Chorvatsko  

ano.. delegátka je taková jak píšete.. ale jelikož jsem tam byl 4 roky tomu a letos znova myslel jsem si nejdříve že má anorexii nebo cosi ale to evidentně nemá.. už by nebyla mezi náma.. ;) ale energie má na rozdávání... to se musí uznat..

Dalibor.sik 08.08.2018 13:46
Re: cestování s CK  

a nenechám páč na rozdíl od někoho jsem registrovaný zde a mám čisté svědomí... ck mi určitě neplatí jen nemám rád cílenou provokaci bez důkazu.. jen výkřiky do tmy...

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
02.08.2018 18:29 89.176.0.***
Re: CK Victorka už nikdy  

náno.

Neregistrovaný uživatel
02.08.2018 18:23 89.176.0.***

Svatá pravda.

Neregistrovaný uživatel
30.07.2018 11:01 83.208.220.***
Istria,Vrsar  

Každoročně jezdím s CK Victoria, ale už nikdy nepojedu do Vrsaru na Istrii. Stany CK jsou umístěné přímo pod skládkou odpadků(v tom horku slušný odér), kam kolem třetí ráno zamíří rackové,dělají rámus při hledání zbytků..Na rozdíl od našich i ostatních turistů Chorvaté absolutně nedodržují noční klid. Dospávala jsem se akorát po obědě.Vstupy do moře jsou dost nebezpečné!!

• Anonym (4)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
29.07.2018 20:20 46.135.103.***

Jak skončí Vaše dovolená,předáte stan,jste pro ně *****,které zaplatilo a víc se od něj neočekává...….Napřipravený odjezdový stan,neinformovanost,kam třeba dětem můžete dát jídlo,nezastřešené posezení,na které si ani nemůžete sednout,protože jste od smůly......KATASTROFA,KATASTROFA.....

Zpět na všechny diskuze