A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Victoria

19.08.2007 09:49:19 | badawi
badawi
Ahoj všem.
Jaké máte zkušenosti s touto CK? já osobně tak z 90% vše OK. Až na neochotu animátorky, jsem si v Chorvatsku neměla na co stěžovat. Ale co vy? V pohodě? dočetla jsem se všechno možné...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Evča565
14.07.2011 18:51 90.177.173.***
Re: CK Victoria  

Pro demijon: My tam byli poprvé již v roce 2000, byl to poslední rok, kdy to nebyla ještě rezidence, ale kemp s vybavenými stany , místo hotelu byli sociálky. Apartmány nebyli vůbec. U bazénu byly chatky, které jsou tam i teď. A tak jsme se tam vypravili v roce 2009, abychom zjistili změny.Stany se přestěhovali vedle do kempu Stella del Sud.Mezi tím jsme s Victorkou navštívily Chorvatsko a jiné destinace Itálie. Nedáme na CK dopustit, styl a rozsah jejich služeb nám vyhovuje, vždy si vybereme. Jen nejezdíme na sedm nocí. Zdá se nám to málo. Než se člověk rozkouká, jede domů.
Termíny vybíráme vždy ke konci srpna, letos jedeme 22.8. (loni to bylo myslím 23.8.) na jedenáct nocí z Přerova. Bereme si vždy tu větší chatu za hotelem. U apartmánů nám nevyhovuje to, že když jste venku, vidíte si až do úst. Ale to je jediné. Přiznám se, že ještě jsme letos dovču neabsolvovali a už víme kam pojedeme příští rok. Opět to bude Itálie - Palmovka - Martinsicuro - Mobilhome. Už pojedeme jen dospělí. Protože mne propustili, tak jsem šla do důchodu, švagrová je taky již důchodkyně a můj přítel dělá sám na sebe, takže termín nerozhoduje, ale asi to bude zase ten srpen. Líbí se nám italské moře, je teplé a pozvolný vstup do vody je dobrý hlavně pro děti. Tak jsem se trochu rozepsala, ale už se nemůžeme dočkat, hlavně holky. Jak píšete je to tam úžasný a jestli je tam i nová delegátka (píšete, že skvělá), tak to bude ještě úžasnější. Zdravím a přeji dobré zdravíčko. Evča z Moravy. :-[
:-[

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
demijon
14.07.2011 17:01 109.183.72.***

Brána do bazénu byla uzamknuta kvůli siestě, takže jsme se tam nedostali, ale dveře od sprch byly stejně odstraněny, myslím že napořád, takže by se tam nedalo stejně převléknout. Autobus odjížděl tentokrát už o půl 5, takže jsme se i sprchovali na pláži. Jestli jezdíte termín konec srpna, začátek září tak se určitě známe podle vidění. My jsme tam byli s manželkou a s vnoučaty před 4 lety a naprosto úžasné,jako každý rok.

• Anonym (2)
Evča565
14.07.2011 15:07 90.177.173.***

Děkuji za odpověď. Jen jestli můžu, vrátila bych se ke sprchám co jsou u bazénu. Ty se opravují nebo byly zamknuty z důvodu, že bazén už byl zavřen? Jinak, nám se tam moc líbí, proto už tam jedeme po čtvrté. :-) Letos jedeme poprvé s vnučkama, tak doufám, že těch vychytávek bude co nejméně. Ještě jednou děkuji za info a přeji příjemný den.

• Anonym (2)
demijon
14.07.2011 13:06 89.24.5.***

Dobrý den, nákupy ve Vigu a výlety se konají, kromě ostrova Trimity, alespon´pro náš turnus nebyl, autobus jel tam patrový a zpátky úplně nový, velmi pohodlný nízký, za slunečník jsme platili 35 respektivě 50Eur za prodloužený pobyt. Ještě jsme měli smůlu, že opravovali venkovní amfiteátr, takže se nic venku nekonalo,jen ve sklepě hotelu, ale za Vás už to bude v pořádku, takže si i s dětmi užijete dětský program i diskotéky. S tím převlíkáním jsme to samozřejmě taky zvládli, ale proč si mám připadat skoro jako méněcenný a převlékat se tam, kam se chodí dělat něco jiného. Prostě mě to uráží. Jinak je vidět, jak tam lidé začínají nacházet cestu a celé to pobřeží začíná vzkvétat.

• Anonym (2)
Evča565
14.07.2011 11:07 90.177.173.***

pro Demijon: Z obsahu příspěvku soudím, že jste byli v rezidenci Adria. Odjíždíme tam v srpnu do větší chatky již potřetí za sebou. Jsem z toho trochu překvapená, což o to, převlékání se asi nějak zvládne, ale taška s nějakým jídlem na zpáteční cestu, celý den na slunku, to je mazec. Jedeme ještě s dvěma dětmi 5 a 7 let.
Podle jména paní delegátky soudím, že konečně vyměnili paní Navrátilovou, která tam byla loni a předloni. Takže výlet do fabriky na olivové oleje se už nekoná? A jezdí se na trhy do městečka Vico Garganico? Ještě bych se chtěla zeptat, jaký jel autobus a kolik se platí za slunečník na pláži. Služeb CK Victoria využíváme již dvanáctým rokem a zatím vždy spokojenost. Děkuji.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
demijon
13.07.2011 17:44 109.183.203.***

Dnes jsme se vrátili z Gargána, delegátka Kateřina naprostý profík, přímo vzorná,obě cesty jako vždy ze strany řidičů dokonalé, ale protože jsme tam byli už po 4té, pár změn mě otrávilo. Poslední den se vždy dávaly kufry do společné místnosti, kde jsme se i převlékali před odjezdem, ale byla přestavěna k jiným účelům, takže jsme měli kufry v tom parnu venku na zemi, převlékali jsme se jako v ilegalitě na 1 WC, protože sprchy byly zamknuty a stejně měly nově odmontovány dveře. Do apartmánů se nově připlácí za klimatizaci a výlet do Pompejí nově vychází na 69 Euro. Zájezdy na ostrovy Trimity se už nekonaly. Co takhle postavit na poslední den alespon´párty stan na kufry a převlečení a bylo by to naprosto dokonalé. Této dovolené dávám 99%. Mám jen ty nejlepší dojmy jak z dovolené,tak ze služeb ck Victoria.

• Anonym (1)
Evča565
12.07.2011 19:55 90.177.173.***
Re:  

Nevím jestli Vám to nějak pomůže, ale pár dojmů a postřehů mi ještě utkvělo v paměti a při pohledu na fotky si i zavzpomínám. Byli jsme v kempu Lovišča již v roce 2001 s CK Victoria, ubytování jsme měli ve vybavených stanech. Součástí kempu jsou i apartmány. Poloha kempu se ale zřejmě nezměnila, takže tím jsme byli docela překvapeni, jelikož není u otevřeného moře, ale u takové větší zátoky. Po zjištění, že pláže jsou již dopoledne docela plné a po radě, kterou nám dali lidé, kteří už to znali, jsme začali chodit k otevřenému moři. Muselo se ven z kempu (kolem recepce) a pak takovou polní cestou k otevřenému moři. Ovšem zde byl složitější vstup do moře pro děti, dospěli to zvládli, a větší hloubka hned od kraje. Jinak voda krásně čisťoučká, nádherný rozhled, opalovat se dalo na takových jakoby skalních kamených plotnách. Přístup na ně byl bez problémů. Cesta trvala asi dvacet minut, takže to chtělo i nějaké jídlo a pítí. Bylo tam menší občerstvení s příjemným posezením pod slaměnýma slunečníkama, pamatuji si, že jsme si dávali pivo .
Také se v kempu pořádali taneční večery, soutěže a hry pro děti.
Asi půl hodiny chůze, kolem pláží,pak část po cestě, se dalo dojít do městečka, název už nevím. Je tam zvedací most, který se v určitou dobu zvedal kvůli lodím. Bylo tam příjemné posezení v místních zahradních restauracích, obchod s pečivem, zeleninou i dobrou zmrzlinou a další obchůdky. Dobře si vybavuji obchůdek, kde soukromník prodával víno jak do plastových lahví, tak i třeba dvě deci, a tak jsme koštovali, seděli pod slunečníkem, prostě pohoda. Udělali jsme si taky výlet do Šibeníku. Jeli jsme místní dopravou, taky "zážitek". Ale město stojí zato navštívit. Je tam kamenná vyvýšenina, něco jako rozhledna, odkud je krásný rozhled do krajiny a je vidět i most, přes který se vlastně jede na Murter.
Snad se Vám alespoň těchto pár, víceméně vzpomínek, bude hodit. Třeba napíše i ten, kdo tam již letos byl a budete mít čerstvější informace. Přeji příjemnou a prosluněnou dovolenou.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jana
12.07.2011 10:18 178.72.224.***

Souhlasím .S touto c.k. jezdím již hodně let a dá se říct,že jsem procestovala celkem celé Chorvatsko. Vždy jsem byla spokojena , někdy opravdu animatorky pro děti nemají dobrý progra. Něco o tom vím sama jsem jezdila na ozdravné pobyty dětí do zahraničí.Ale na dovolenou člověk jede proto , aby si jí užil a to jsou malé věci. C.k. Viktorie je bezvadná.

• Anonym (1)
snehurka30
05.07.2011 20:41 88.102.178.***

Tak jsme se vrátili z Biogradu z chatiček v kempu Soline.
Strašně moc se nám tam líbilo,služby CK spokojenost.Autobusem z Brna v 17,30 a v Biogradu jsem vystupovali v 6.30 ráno,to jsme se ještě zdrželi na hranicích.Cesta zpět taky v pohodě,jeli jsme z Biogradu již v 17,30 a v 7h jsme vystupovali v Praze.takže žádné čekání na svozy v Brně,takže jsme byli max.spokojeni.
Už ted se moc tešíme na přístí rok a jedeme jedine do Biogradu.Můžu jedině doporučit.

• Anonym (1)
Tuxi
05.07.2011 19:18 213.19.34.***
Caorle - autobus  

Zdravím, víte zde někdo, jaký jejich z autobusů jezdí do destinace Itálie - Caorle ?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze