A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Victoria

19.08.2007 09:49:19 | badawi
badawi
Ahoj všem.
Jaké máte zkušenosti s touto CK? já osobně tak z 90% vše OK. Až na neochotu animátorky, jsem si v Chorvatsku neměla na co stěžovat. Ale co vy? V pohodě? dočetla jsem se všechno možné...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Iriska 28.06.2009 08:14
CK Victoria  

Ahoj, vždyť toto téma - CK Victoria tu už je: http://cestovni-kancelare.orbion.cz/diskuse/ck-victoria-1371/, proč tedy zbytečně zakládat nové? :-?

• Anonym (4)
  • Anonym (7)
Danča1 27.06.2009 15:22
CK Victoria  

Poprvé jsem cestovala sama se svými dětmi s CK Victoria autobusem do Itálie Gargano-konkrétně kemp Stella del Sud-do stanu.Bohužel jsme si vybrali špatný termín-kdy stále pršelo-kemp byl v podstatě celý zatopený a tak jsme požádali o odvoz zpět domu po necelých 3 dnech pobytu-chci tímto moc poděkovat příjemným řidičum autobusu,kteří nás bezpečně a vpodstatě rychle přepravili domu.Nejvíc jsem byla překvapena-velmi mile,že po příjezdu do Brna byl přistaven mikrobus do 5 minut,který nás dovezl až do našeho místa bydliště!-ono když máte za sebou v podstatě 3 dny deště,místo slunného pobřeží,tak se fakt těšíte domu-a milý přístup pracovníka této cestovky potěší….Horší to bylo s delegátkou,která byla v kempu-absolutně nezkušená slečna,která asi v životě nezažila povoden,takže místo aby lidem v nouzi pomáhala,tak klienti museli delegátku neustále prosit,at konečně něco řeší…Takže jen doufám,že příští rok pojedeme do Gargana znova-s lepší delegátkou-a hlavně se sluníčkem-myslím,že Gargano je bez toho deště opravdu krásné….

• Anonym (4)
  • Anonym (9)
trncata
23.03.2011 11:52 77.87.234.***
RE: RE: san marino  

Zdravím,na ostrově Rab, kemp San Marino, super dovolená, je tam živo, hezká večerní promenáda, spousta stánků, hodně restaurací, příjemní lidé. My byli ubytováni ve stanech od cetoky Viktoria, super delegáti, stany v pohodě, sociálky čisté, pláž pro malé děti výborná, pro dospělé také koupání i ve větší hloubce, výletní lodě i půjčovna loděk,tobogán, výlety na okolní ostrovy, no prostě nádhera. Byli jsme tam už dvakrát a možná se tam ještě jednou podíváme, všem se tam moc líbilo. Opravdu nebudete zklamaní.

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
Dalibor.sik 23.03.2011 07:06
RE: RE: garagano  

zdravím taky
díky za reakci.. no ano otázek mám spoustu zakže pokud budu moci otravovat písnu meila.. díky.. ;) 8-)

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
pepino14 22.03.2011 21:29
RE: garagano  

Zdravím,
já v nich byl loni a byl jsem mile překvapen.Jsou prostorné a je v nich vše co je potřeba,taky záleží co člověk od toho čeká.Jestli chcete něco vědět,klidně pisnite na mail,rád poradím ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Dalibor.sik 22.03.2011 13:37
garagano - lido del sole, rezidence adria chatky  

Dobrý den
četl jsem zdejší příspěvky o chatkách ve výše uvedené lokalitě a jsou dosti rozporuplné.. myslím ty postřehy.. všude ale píšete o větší 6-ti osobové chatce.. nevíte jak je to s tou menší 4 osobovou?? jsme 2 dospělí a 2 děti 4+3 roky vlastní doprava.. předpokládám že to bude asi stejné přesto ale.. máte k tomu někdo nějaké info? případně na co si dát pozor? předem děkuji :-P

• Anonym (5)
  • Anonym (6)
marteen
24.02.2011 21:06 78.108.101.***
Živogošče  

Ahojky byl někdo z Vás v hotelu Nimfa s ck Viktoria?Prosím podělte se o dojmy!díky

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
fifi15 13.02.2011 21:45
RE: RE: san marino  

My jsme tam byli s detma 11,14,16 a byli spokojeni,je tam hezka promedana,stanky atd...herna,hriste,moznost pujceni kol,jezdime take s Viktorkou a jsme spokojeni,az na svozy,kdyby jste chteli vic podrobnosti staci napsat soukr.zpravu,byli jsme tam asi 5krat 8-)

• Anonym (3)
Bety41
13.02.2011 17:21 213.129.148.***
RE: san marino  

Dobrý den ,od Victorky už jsem byla na dovče několikrát.Na Loparu nikdy .Máme děti staré 7+12let je tam prosím vyžití pro ně .Líbilo by se jim tam.Není tam mrtvo.Jsou tam prosím proménady,stánky a občerstvení.Děkuji

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
marie 2
19.01.2011 17:22 82.117.156.***
RE: RE: RE: Murter Jezera Lovišča  

Chtela bych upozornit.že kemp Dole je v ŽIVOGOŠČE ne na Murteru,tam je totiž jít každý den jinam a namoc pěkná místa,také nerada leží celé dny u moře

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze