A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Victoria

19.08.2007 09:49:19 | badawi
badawi
Ahoj všem.
Jaké máte zkušenosti s touto CK? já osobně tak z 90% vše OK. Až na neochotu animátorky, jsem si v Chorvatsku neměla na co stěžovat. Ale co vy? V pohodě? dočetla jsem se všechno možné...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Mirka
28.06.2011 21:08 78.157.169.***
Re: Hvar  

Moc krásná dovolená.
Teď jsme přijeli - vše bylo super. V 18 hod. odjezd z Brna a ráno v 7 hod. jsme byli ve Splitu. Zde je nutno vzít zavazadla a asi 100 m je přenést na trajekt. Pokud je kufr na kolečkách nebo taška, je to pohodlné. 2 hodiny plavby na trajektu. V Starem Gradě opět zavazadla z trajektu přenést do nakl. auta , které odveze kufry do hotelu až do recepce.My jsme jeli menší lodičkou k hotelu.Ubytování jsme byli okamžitě po příjezdu. Koupání perfektní pro plavce, pro malé děti a neplavce kousek dále v zátoce, a venkovní bazén také neměl chybu. K dispozici lehátka slunečníky kolem bazénu. Strava super. Paní delegátka perfektní, ochotná řešit naše přání.
Moc hezké místo. určitě se tam vrátíme. :-)

i am
27.06.2011 13:15 62.245.103.***
Re: Makarská  

Proč tak pozdní odejzd?Z nařízení ck Victoria,autobusy nesmí přijet do Brna dřív než na 12h dopolední.Kvůli rozvozům dále po republice.I pro řidiče je to za terst,natahovat cestu jak se dá,ovšem z jejich hlav to není...

• Anonym (1)
  • Anonym (12)
Mafra72 25.06.2011 17:44
Hvar  

Ahoj, jedu poprvé s Viktorkou na Hvar-Stari Grad-hotel Arkáda. Máte někdo osobní zkušenost? Na jak dlouhou cestu se máme připravit? :-\

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Miki
24.06.2011 09:59 88.101.214.***
Makarská  

Ahoj všichni,bylo to supe,byli jsme na Makarské ve čtyřlůžkovým pokoji,je perfektní,jídlo super,koupání super,byli jsme tam už i loni.
Jen jediný co nám vadí je tedy ten pozdní odjezd z Makarské,bylo to až v 23.00h,jako poslední,nevím tedy proč,když do ní řidiči dojeli o půl osmé ráno,tak se múže jezdit dřív,je to únavný nejvíc pro děti,když celý den nemáte kde být,jo a ještě něco v den odjezdu už vám stojí uklizečky u pokoje a čekají až odejedete nejlépe asi hned,my jsme pokoj neopuszili dřív než v deset jak mám napsaný.Před náma tam byla ženská která se teprve v jedenáct balila kufry do auta a my jsme museli čekat až do jedné než nás ubytovali,zatím co ostatní ubytovali už v deset,a my s děckama jsme čekali,no prostě síla :-( .Ještě se nám smála do obličeje,že musíme milostově čekat.Jinak všechno je perfektní:) :-)

• Anonym (2)
i am
20.06.2011 14:29 62.245.103.***
Re: Živogošče  

příjezd do kempu mezi cca 8-10h dopo,dle počtu rozvozu ostatních klientů po trase...odjezd zpět z kempu v cca 22h,příjezd do Brna v neděli mezi 11-12h dopoledne

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
fifi15 17.06.2011 22:03
Re: Živogošče  

Upozornuji,ze jsem tam nebyla,ale zajimala by me cesta autobusem do Zivogoste jedeme 24.6 kemp dole tak v kolik se tam asi prijizdi a potom odjizdi,me hlavne prekvapil prijezd na nase svozove misto,tak jestli ma nekdo zkusenosti v kolik as.hod.je autobus v Brne na ceste zpatky dik 8-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
cajac
11.06.2011 15:46 89.111.97.***
Kemp Lovisca  

Bylo vam v tomto kempu prijemne,jak je daleko k mori a tak???

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
jana
05.06.2011 19:26 90.182.43.***
hotel Padova  

Chtěla jsem se zeptat, zda byl někdo v tomto hoteluna ostrově Rab? Zda jste byli spokojeni a jaká je pláž? Jedu hned na začátku července se dvěmi dětmi.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
JanaT.1 29.05.2011 13:42
Re: CK Victoria  

kampak na Rab to bude? Padova nebo San Marino. Oba mohu doporučit. Já budu celou sezonu na Padove

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
JanaT.1 29.05.2011 13:41
Re: Kemp Dole  

Dobrý den,
byla jsem v kempu před loni,jako animatorka. Je to fajn kemp. Určitě pokud jedete busem, tak penízky na výlety. Pokud autem, můžete si do okolí zajet. V kempu nic není, ale to má i své výhody. Poblíž vesnička Blato (restaurace, suvenýry, trampoliády). Jinak fajn, pokud chcete více rada napišu JanaT.1@seznam.cz

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze