A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Victoria

19.08.2007 08:49:19 | badawi
badawi
Ahoj všem.
Jaké máte zkušenosti s touto CK? já osobně tak z 90% vše OK. Až na neochotu animátorky, jsem si v Chorvatsku neměla na co stěžovat. Ale co vy? V pohodě? dočetla jsem se všechno možné...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Dalibor.sik 22.03.2011 13:37
garagano - lido del sole, rezidence adria chatky  

Dobrý den
četl jsem zdejší příspěvky o chatkách ve výše uvedené lokalitě a jsou dosti rozporuplné.. myslím ty postřehy.. všude ale píšete o větší 6-ti osobové chatce.. nevíte jak je to s tou menší 4 osobovou?? jsme 2 dospělí a 2 děti 4+3 roky vlastní doprava.. předpokládám že to bude asi stejné přesto ale.. máte k tomu někdo nějaké info? případně na co si dát pozor? předem děkuji :-P

• Anonym (5)
  • Anonym (6)
marteen
24.02.2011 21:06 78.108.101.***
Živogošče  

Ahojky byl někdo z Vás v hotelu Nimfa s ck Viktoria?Prosím podělte se o dojmy!díky

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
fifi15 13.02.2011 21:45
RE: RE: san marino  

My jsme tam byli s detma 11,14,16 a byli spokojeni,je tam hezka promedana,stanky atd...herna,hriste,moznost pujceni kol,jezdime take s Viktorkou a jsme spokojeni,az na svozy,kdyby jste chteli vic podrobnosti staci napsat soukr.zpravu,byli jsme tam asi 5krat 8-)

• Anonym (3)
Bety41
13.02.2011 17:21 213.129.148.***
RE: san marino  

Dobrý den ,od Victorky už jsem byla na dovče několikrát.Na Loparu nikdy .Máme děti staré 7+12let je tam prosím vyžití pro ně .Líbilo by se jim tam.Není tam mrtvo.Jsou tam prosím proménady,stánky a občerstvení.Děkuji

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
marie 2
19.01.2011 17:22 82.117.156.***
RE: RE: RE: Murter Jezera Lovišča  

Chtela bych upozornit.že kemp Dole je v ŽIVOGOŠČE ne na Murteru,tam je totiž jít každý den jinam a namoc pěkná místa,také nerada leží celé dny u moře

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
Andrea73
02.01.2011 14:53 89.103.124.***
Istrie  

S cestovkou jsme byli v létě na Istrii v Medulinu u Puli. Místo krásné, ale bohužel vstup do vody je hodně kamenitý a vůbec ne pro malé děti, zachránili to bazény. Jinak ubytování a služby výborné, paní delegátka Musilová se snažila a vymýšlela spoustu aktivit.S touto cestovkou jsme jeli už několikrát a zatím spokojenost. :-P

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Lenka Malíková 29.12.2010 15:44
z pohledu konkurence :-)  

"viktorka" je pro nás konkurence, ale musíme je pochválit, ačkoliv je to konkurence. moc dobře vědí co dělají, a dělají to dobře. Je to solidní firma, máme o nich jen dobré reference od dopravců i zákazníků a proto jim fandíme, ačkoliv jsou pro nás konkurencí. Jsou pro nás vzorem a chceme dělat svoji práci také dobře jako oni. Tým Bohemia Guide :-) - www.bohemia-guide.cz

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
brňáci
24.11.2010 20:25 78.102.110.***
RE: Solaris  

Jedním slovem perfektní, tzn. mobilhoumy jsou jako nové, čisto, klima, auto u houmu, kousek do samošky, ne na jídlo do hotelu,
k moři s jemnými kaménky. Autobus MHD so Šibeniku.

• Anonym (1)
neskažený
12.11.2010 17:20 89.190.59.***
dovolená  

S ck. Victoria jezdíme již 14let, poslední 2roky svým autem. Nevím jestli jsme tak nenároční, vždy se nějaký problém vyskytne,ale prkotiny neřešíme, jsme ns dovolené. Pokud jsme jeli autobusy ck. řidiči i autobus honocení 1s hvězdičkou,delegáti - pokud byla potřeba vyšli vstřic. Zapoměli jsme peníze v apartmánu na Istrii a po telefonátu z česka delegát ck. vše zařídil a peníze poslal. do chorvatska se jezdí za teplem, mořema né brouzdat po internetu, to je můj osobní nazor. Na dovolené se má odpočívat a klidnit nervi. Ck Victoria hodnotíme kladně.

• Anonym (5)
  • Anonym (8)
Čopina
09.10.2010 16:13 213.29.147.***
Solaris  

jaké máte zkušenosti s mobildomky v Solarisu od téhle CK ?

• Anonym (4)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze