A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Victoria

19.08.2007 08:49:19 | badawi
badawi
Ahoj všem.
Jaké máte zkušenosti s touto CK? já osobně tak z 90% vše OK. Až na neochotu animátorky, jsem si v Chorvatsku neměla na co stěžovat. Ale co vy? V pohodě? dočetla jsem se všechno možné...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
SIM
26.10.2012 13:38:48 188.75.182.***
Re: CK Victoria  

:-D
Milá Jano, co je nádhera? Já byla s mužem v Caorle před 3 lety a nikdy víc, malá přelidněná pláž, drahý obchod, promenáda skoro žádná. Když jsem byli my byl mobil home v pořádku. Příšerná byla akorát cesta zpět, časté stání. Od té doby jezdíme sice s Viktorkou, ale vlastní dopravou.

Evča565
19.10.2012 22:51:22 90.177.173.***
Re: dovča 2013  

:-\ Záleží na každém, já jsem dala paní v pobočce CK emailovou adresu a veškeré novinky, akce a hlavně upozornění, že už je katalog na internetu, mi chodí elektronicky na email. Takže jakmile bude katalog na internetu, přijde mi zpráva, že už je možno vybírat z nabídek letních pobytů. Tištěné katalogy chodí tak mezi vánočními svátky a silvestrem, jak píše Dalibor. :-) :-[

• Anonym (1)
Dalibor.sik 18.10.2012 21:29:31
dovča 2013  

tak teď jsem se díval a mají už nějaké nabídky.. zatím je to v Itálii jen sicílie ale jistě brzo dají další.. ;)

Dalibor.sik 18.10.2012 07:29:35

Jana999
no na katalog jsem se ptal přímo ve victorce a bylo mi sděleno že na netu budou mít stany, mobilhomy a chatky jž koncem října... a co se týče hotelů atd tak později každopádně prý před vánoci zašlou katalog pro ty co s něma byli.

Jana999
18.10.2012 00:10:33 83.208.5.***

Já byla letos v mobilních domcích v Caorle a v Lanterně a mohu říct, že opravdu nádhera. Prostě super, super dovča a jak je VŠE naorganizované. Holky na prodejně jsou příjemné a vše znají. Jsem ráda, že tento styl dovolené někdo dělá. Jsou v tom opravdu na úrovni a profesionálové. Victorko díky. Jen už byste mohli mít katalog na příští rok, už bych se ráda těšila zase na dovolenou

????
04.10.2012 13:35:13 77.240.186.***

Právo na názor má každý mě nechutná koprová a sousedi ji milují a vo tom to je. Nikdo nežije za vás a ničí názor nebude stoprocentně shodný s tím vaším. I když asi většina z těch co píší negativně by asi radši měli pohodu o dovolené místo těchto negativních zážitků. Dalibore to od Vás není fér soudit jiné. Byly jste tam s nima?Jel jste s Luderovem, Lubošem a jinýma v tom stejném autobuse- nejel, tak nekomentujte. Já autobus nemusím používám vlastní dopravu. Podle mě - za ty peníze to není luxus, ale je to dostačující. Ale máme projeto hodně v Chorvatsku a jsou místa lepší i horší, pro mě taky Padova patří mezi slabší.Mě nevyhovoval svoz autobusem z několika míst proto volím auto. Ale chápu, že cestoce by se poloprázdný bus nerentoval. Taky mám zkušenost sezení na vrchu a dole, podle mě je dole lépe, ale nahoře víc místa. Ovšem zase individuální podle velikosti postavy.
Takže za mě Viktorku beru, protože je levná. Takto nám to stačí. Byli jsme , ale i letecky a to bylo opravdu o úplně něčem jiném - ale i o ceně a službách!!!

Neregistrovaný uživatel
04.10.2012 13:24:48 77.240.186.***
Dalibor.sik 29.09.2012 20:38:39

no o fan clubu neuvažuji... ;) rád čtu všechny názory a to i ty negativní nejsem příznivec zaslepeného pozitivismu ale ani negativismu... jen uznávám objektivitu... za sebe můžu říct.. já byl s tou cestovkou tuším 4x a vždy max spokojenost.. samozřejme letecky na tahiti s all inclusive bude asi o něčem jiném než ubytování ve stanech nebo chatičkách ale tohle vím dopředu... tohle mne nepřekvapí.. ale spokojenost s tím co CK nabízí v katalogu a jaká je skutečnost.. nic víc nic míň.. ;) za sebe ano a znám dalších x lidí co by řekli totéž neznám nikoho.. upozorňuji NIKOHO kdo by si na ní stěžoval co se dopravy a dalších věcí co píšete týká... toť můj názor..

29.09.2012 17:02:55 89.176.167.***

Hou hou Padova III otřes se vším všudy a kdo měl možnost přímé reklamace s paní Jarou, která je velmi hrubá, Jarý vedle ní sedí jak hřib zjistí, že je zbytečný se podepisovat. Tahle baba se neštítí ničeho. Naprostý zhnusení. Otřesná cesta, bydlení, chování delegátky a co bylo to snad levný.Pro Dalibor a jiné spokojené, otevřete si fan klub.

29.09.2012 17:02:52 89.176.167.***

Hou hou Padova III otřes se vším všudy a kdo měl možnost přímé reklamace s paní Jarou, která je velmi hrubá, Jarý vedle ní sedí jak hřib zjistí, že je zbytečný se podepisovat. Tahle baba se neštítí ničeho. Naprostý zhnusení. Otřesná cesta, bydlení, chování delegátky a co bylo to snad levný.Pro Dalibor a jiné spokojené, otevřete si fan klub.

Zpět na všechny diskuze