A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Victoria

19.08.2007 09:49:19 | badawi
badawi
Ahoj všem.
Jaké máte zkušenosti s touto CK? já osobně tak z 90% vše OK. Až na neochotu animátorky, jsem si v Chorvatsku neměla na co stěžovat. Ale co vy? V pohodě? dočetla jsem se všechno možné...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Evča565
16.09.2012 20:41 90.177.173.***
Re: CK Victoria  

V Zablače jsme nebyli, karavany hodnotit nemůžu, ale autobusem s cestovkou jezdíme jíž nějaký rok. Nevidím problém v tom, že je autobus plně vytížen, také se nám to již stalo a zasedací pořádek v autobusu nedělá delegátka. Pokud vím a letos to bylo stejné, vozí zasedací pořádky řidiči již z Česka. Takže delegátka s tím nemá nic společného. Ze zkušenosti vím, že v horní části patrového autobusu je na nohy více místa, než dole. Dají se třeba na chvíli natáhnou do uličky, nebo na povinných zastávkách. Jediné východisko vidím v tom, že můžete jezdit vlastní dopravou. V autě si můžete natáhnout nohy třeba "kam chcete". Závěrem: lepší vystižení vašeho problému, než jak napsal Hardy snad ani neexistuje. :-)

hardy 16.09.2012 18:14
Re: CK Victoria  

pro evik: a co by ste tak jako ještě chtěli ? třetí patro s postelema ? :-@

evík
16.09.2012 17:03 89.102.26.***
Re: CK Victoria  

Byli jsme letos v karavanech v kempu Zablače.Výborné sociální zaříření, i když daleko od karavanů.Karavany jsou dost zanedbané,okna se nesmějí otevírat,měli jsem kliku na fungující klimatizaci,ale větráním nám teklo na podlahu(a to nám lilo přes polovinu zájezdu).Nejhorší byla cesta zpět,kdy jsme jeli místo 11 hod, 16 hod.!!! Z Krku jsme odjížděli v 15 hod.místo večer a nabírali jsme na Rabu 2 kempy,navíc nás umístěli do horní části patrového autobusu a ti poslední si seděli pohodlně dole s možností natažených nohou.Bylo to od delegátky neseriozní-nás nejdéle sedící dát tak nevýhodně.Celou dobu jsme seděli(nad schodami) se skrčenými nohami!!!!! Už nikdy nemáme zájem jet s vaší CK autobusem.

Globík 07.09.2012 07:45
Re: CK Victoria  

Čemu říkáte normální cena (nápojů)?

Neregistrovaný uživatel
06.09.2012 22:19 90.181.188.***
Re: CK Victoria  

My byli v Chorvatsku v Medulinu, ubytovaní v hotelu ok,každý den úklid,polopenze -výběr bohatých švédských stolů,bohatý animační program po celý den pro děti, tak i pro dospělé, delegátka velmi příjemná nebylo si na co stěžovat, snad jenom nápoje u večeře mohli být zadarmo a nebo za normální cenu. Dovolenou jsem objednávala jako last pře internet a zcela bez problému, ocenila jsme paní v CK Brno, že mi při objednávání vyšla max.ve všem vstříct.Příští rok pokud finanční situace dovolí jedem s CK VICTORIA zas :-)

Luboš
06.09.2012 21:25 90.182.23.***
Re: CK Victoria  

To jste se nenechali pojistit u CK Victoria jako já s rodinou, totiž od nich cestovní pojištění neobsahuje základní pojistné podmínky od euro pojišťovny, které dávají svým klientům,je to veliký podvod na klienty CK. Všeobecné podmínky ,totiž v praxi neplatí.Na to jsem přišel až po 4 dení hospitalizaci dcery v nemocnici v Itálii.Plně souhlasím s xxx85.163.75

  • Anonym (2)
J.
02.09.2012 10:27 77.48.157.***
Re: CK Victoria už né  

Všem hezký den, my jsme letos na Elbě byli v Marina di Campo v červnu. Kemp je pěkný a čistý, sociálky šůrují permanentně, k dispozici je i pračka za polatek, bazén tuším za 3 eura na den, nutná je koupací čepice, je tam obchod a restaurace. Ubytování v karavanech aspoň tam kde jsme bydleli my, tak bylo OK. Pláž je za rohem. Co nedoporučuji je pizzerie 3P nad kempem, moc jsme si nepochutnali, ale výhled na zátoku byl krásný 8-) Pláž je opravdu za rohem, moře nádherně čisté. Městečko je trochu z ruky, ale to u kempů bývá, u delegátky je možné si půjčit kola za poplatek. Jinak delegátka Mirka a její manžel byli fajn, Mirka je trochu akčnější, ale to asi k tomu patří. Pro mně to byla nejlepší delegátka jakou jsem kdy na svých cestách poznala i když má taky své mouchy... Dost teda buzeruje při konečném úklidu, ale zase podle toho karavany vypadají, protože se opravdu starají, je to můj názor a někdo samozřejmě nemusí souhlasit. Super zážitek byl pro mne výlet lodí po východním pobřeží a na pláž kde jsme sbírali minerály a další výlet autokarový západní Elbou . Jede se malou dodávkou pro 8 lidí s manželem Mirky a nemá to chybu. Taky je pěkný zážitek návštěva podmořského akvária kousek od kempu. Akorát se připravte na Elbu jako na velmi drahou destinaci. Je tam opravdu dost draho a to jsem zvyklá na dost. Od 1.7. se tam prý zvedají ceny ještě výš, to jsem slyšela, nevím jestli je to pravda. V jiných letech byla Elba opravdu vyprodaná, ale přisuzuji to tomu, že lidé mají asi opravdu stále hlouběji do kapsy, takže se ničeho nebojte a na Elbu se zajeďte s Viktorkou podívat. Stojí to za to, Elba je opravdu nádherný ostrov a kemp v marina di campo je opravdu moc pěkný. A to já byla v kempu podruhé v životě, jinak jezdím hotely a studia, s jídlem i bez:-) Laconu nedoporučuji, lidé co s námi jeli trajektem, byli docela rozčarovaní. Říkali, že stany dobrý, ale kepm hodně daleko od moře a kolem v podstatě nic není.

  • Anonym (1)
Marcela Nováková
30.08.2012 16:57 89.177.21.***
Dovolená.  

Dobrý den všem přeji.Letos jsem byla poprvé s rodinou s touto cestovkou.Mohu říct a vřele doporučit.Byla jsem s rodinou v Martinsicuro,paní delegátka velmi ochotná,vše nám ukázala,kde se dá dobře levne nakupovat ovoce a zelenina a veškeré potraviny.. Bylo nám tam všem hezky,už víme že příští rok s touto cestovkou jedeme a do stejneho kempu zase. :-)

snad objektivní
30.08.2012 11:07 193.165.147.***
Re: CK Victoria  

Rád bych taky zaujmul objektivní názor k San Francesco Itálie, jde o starší kemp s mobil home, které už něco pamatují. Ten náš mobil home byl v pořádku, pravdou jsou menší postele a stísněnost ve sprše. Ale sousedi si stěžovali na zápach z matrací a na zápach celkově. Z toho soudím, že asi všechny mobil home nejsou zcela OK. Každopádně v kempu je obchod k zakoupení nejnutnějšího, je tam i dost restaurací, to jsem nevyzkoušel. Pravdou, ale je, že tam promenáda není. Nebudu se dohadovat, ale umístění mobil home CK Viktoria je vzadu, na levnějších místech takže i já mohu potvrdit vzdálenost o dost větší, než je v katalogu udáváno . Delegátka byla hodně srdečná, což ve mě částěčně půsopbilo vlezlým dojmem. Fakultativní výlet jsem nevyužil, každopádně jsem se podíval do Caorle, jezdí tam od kempu autobus a musím říct bylo se na co dívat. V závěru delegátka byla dosti zarputilá ve věci úklidu, trvala na omývání i plast. židlí. Já osobně jsem na kemp zvyklý, mě to vyhovovalo, ale jak píšu výše byl jsem svědkem, že né všichni byli spokojení. Každopádně s dětma bych tam nejel, protože tam kromě bazénů vyžití není. Pláž je čistá, ale dosti přelidněná. Snad Vám můj objektivní názor pomůže v rozhodování. Já osobně sever Itálie už opakovat nebudu, ale láká mě Elba nebo Solaris. O:-)

Itálie
29.08.2012 12:47 1.1.1.15, 85.71.143.***
Re: CK Victoria  

My taky byli v Caorle San Francesco a nesdílíme nadšení, spíše se přikláníme k těm záporným reakcím. Je to již několikátá naše Itálie a San Francesco hodnotíme jako nejslabší. Promenáda, která je uváděna skutečně není. Pláž je dost daleko a je přelidněná. Delegátka Iva Medvecká je průměrná. Mnohem lepší je Martinsecuro. Aspoň pro nás lepší pláž i promenáda.

Zpět na všechny diskuze