A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Victoria

19.08.2007 08:49:19 | badawi
badawi
Ahoj všem.
Jaké máte zkušenosti s touto CK? já osobně tak z 90% vše OK. Až na neochotu animátorky, jsem si v Chorvatsku neměla na co stěžovat. Ale co vy? V pohodě? dočetla jsem se všechno možné...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
28.08.2012 13:27 62.240.190.***
CK VICTOIA  

Letos jsme byly v Itálii v kempu San Francesco v Caorle a byly jsme moc spokojeni jak s ubytováním ,tak i s paní delagatkou Ivou.Paní delegátka byla moc milá a vstřícná ve všem,co se týkalo ubytování,výletu..atd.Moc děkujeme za pěknou dovolenou a určitě doporučujeme!!!!

• Anonym (4)
  • Anonym (5)
Neregistrovaný uživatel
28.08.2012 12:20 81.19.45.***
Re: CK Victoria už né  

Co to pisete za hovadiny? pokud vim, delegatka nam radila, abychom sli na verejnou plaz a nemuseli tak utracet. Nejsou vsichni tak chytri jako vy pane.
A pochybuju o tom, ze by nekdo nekomu prikazoval, at chodi jist do restaurace misto aby si varil. Ja tam byla asi 4x a nikdy nic takoveho z delegatky z ust nevyslo. Ano, rika, ze je v kempu mozne se najist v pizzerii nebo restauraci. Takove hlouposti, ktere pisete, si jen vymyslite.
Plaz je daleko - v katalogu snad máte jasně napsáno, jak je daleko ne? Tak si máte koupit jinou destinaci, kde byste pláž měl za rohem. Vy jste zas jeden z těch, co buzerují na každou ptákovinu a patříte do hotelu all inslusive, i když i tam by z vás asi měli jen husí kůži.

Elba - Lacona - pro vás určitě ne, stany a moře hóóódně daleko, Marina Di Campo - pláž za rohem, ale taky by se vám nemuseli líbit karavany, tento kepm je však krásně čistý, má bazény (placené), čisté toalety, restauraci, obchůdek.

Pěkný den

Neregistrovaný uživatel
24.08.2012 19:54 77.242.90.***
CK Viktoria  

Letos jsme byli koncem června v Biogradu na Moru v MH, vybavení perfektní, služby v campu také, nemůžeme si stěžovat. Delegátka příjemná, i když nejlepší jsme měli v Martinsicuru v Itálii, ale to je už pár let. Jinak jezdíme s touto cestovkou již delší dobu, byli jsme i na Elbě, hodně v Chorvatsku, a vždy jsme byli spokojeni, takže pojedeme i příště. Samozřejmě, že hodně záleží, jestli jste ubytováni ve stanu nebo v MH, letos to bylo nejlepší, protože jsme měli klimu. Ale i stany jsou velké a dobře vybavené.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
xxx
24.08.2012 09:09 85.163.75.***
Re: CK Victoria  

Nesouhlasím nikdy jsem nepotkal nikoho sprostějšího, arogantnějšího jak je paní Jará. Několik let s nima bylo super, ale její způsob řešení reklamací se mi zdá naprosto otřesný.Chorvatskem to pro mě skončilo. Né, spokojenost nebyla. Přesný je termín po zaplacení je zákazník nezajímá. Podobný přístup má Adrialand. Lidičky zvažte s kým kam jedete, protože právě nepříjemný delegát, špatné ubytování a spousta dalších je to co Vám na spokojenosti nepřidá. <3

• Anonym (1)
xxx

Nesouhlasím nikdy jsem nepotkal nikoho sprostějšího, arogantnějšího jak je paní Jará. Několik let s nima bylo super, ale její způsob řešení reklamací se mi zdá naprosto otřesný.Chorvatskem to pro mě skončilo. Né, spokojenost nebyla. Přesný je termín po zaplacení je zákazník nezajímá. Podobný přístup má Adrialand. Lidičky zvažte s kým kam jedete, protože právě nepříjemný delegát, špatné ubytování a spousta dalších je to co Vám na spokojenosti nepřidá. <3

xxx

Neregistrovaný uživatel
22.08.2012 17:56 78.2.1.***
Re: padova 3  

lidicky vzdyt jedete na dovolenou a ne stale kritizovat cestovku a delegaty , ja mam zkusenosti jen dobre,cestovka se stara,to jsme zazili na vlastni oci jak pani majitelka kontroluje s delegaty kemp ,uzivejte dovolene , vybrali jste si ji sami, tak se vice inbnformujte na prodeji kde kupujete !!!

Neregistrovaný uživatel
20.08.2012 14:40 188.246.100.***
Evča565
20.08.2012 12:45 90.177.173.***

-188.246.111. : nevadí, i tak děkuji. Je mi líto, že máte špatné zkušenosti s CK, my s nimi jezdíme již dvanáct let. Zatím vše v pohodě, tak doufám, že to tak bude i letos. Jen jsem si někde zde na Orbionu přečetla, že je letos v Martinsicuru dost nepříjemná delegátka. Jedem jen dospělí, tak snad ji nebudeme potřebovat. Jezdíme jen od Martinsucura níže. Na severu jsme nebyli a ani nás to moc netáhne. Byli jsme s nimi několikrát i v Chorvatsku a taky v pohodě. Snad Vám to vyjde příště.Hezký den. :-) :-\

Neregistrovaný uživatel
20.08.2012 08:35 188.246.111.***

pro Luboš - i my měli před 5 lety zcela jiný pocit jak letos. souhlasím s Lubošem, že po zaplacení o hodně ochladl přístup. Delegátka se vším hned hotová. Máte palačinkárnu tak máte promenádu a co? Ale věřím, že jsou i tací co hlavně, že jsou v Itálii nehledí na podmínky.

Zpět na všechny diskuze