A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Victoria

19.08.2007 09:49:19 | badawi
badawi
Ahoj všem.
Jaké máte zkušenosti s touto CK? já osobně tak z 90% vše OK. Až na neochotu animátorky, jsem si v Chorvatsku neměla na co stěžovat. Ale co vy? V pohodě? dočetla jsem se všechno možné...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
08.04.2014 19:11 178.255.168.***
Re: CK Victoria  

:-)Nene,nic neruste,Solaris znam a je tam krasne,luxusni stredisko,jedno z nejnavstevovanejsich co jsme slysela . :-)

Hanka
08.04.2014 17:26 46.13.94.***
Re: CK Victoria  

Mame zakoupeny zajezd do mobilh. Šibenik Solaris a po tom co jsem zde všechno četla si říkám MAM TO ZRUŠIT? Kdo jste tam byli prosim recenze diky

Neregistrovaný uživatel
08.04.2014 15:12 178.255.168.***
dovolena  

Ráda se přidám se svými poznatky.Ostrov Rab kemp San Marino je destinace pro všechny dovolenkare ,jsou tam odlehla mistecka at nuda plaze nebo i s textilem,hlavní pláž Rajská plaža je s velmi pozvolným vstupem do moře ale za to je to ráj pro děti,nemusíte mít strch že vám vlna smete dítko,můžete se čachtat a nebo si s dětma užívat jemneho pisku,.Take starší lide ale i NEPLAVCI si zde přijdou na své,v hlavní sezoně jsou to lázně. <3Také ti co rádi jezdí na kole si zde najdou spoustu cyklo tras,take delegáti zde pořádají cyklo vylety na překrásná místečka ostrova.Večerní vyžití nemá konkurenci jak pro děti tak mladistvé ale i ty
kteří si rádi posedí u pěkné chorvatské či jine hudby.Delegáti mají pěkné výlety jak lodní se skvělou posádkou či auto karové do nedalekych Plitvickych jezer a to musím říci že jsem se těchto vyletů zúčastnila s celou svojí rodinkou a všichni byli nadšeni.Do hlavního městečka Rabu jezdí místní autobus ale spolehlivější je organizovaný výlet delegáty s prohlídkou starobyleho městečka ..Letos se tam vracíme,už před vánocemi jsme si dovču zaplatily a moc se těšíme také pro to že nám loni paní delegátka dala informaci o novém wellness centru a také pro děti překvapení. 8-)

bubu
06.04.2014 22:52 89.102.213.***
Re: výběr  

Pavlínko, díky moc :-)

Neregistrovaný uživatel
06.04.2014 00:40 83.240.114.***

V okolí Dole malé plážičky najdete. Dojít pěšky do větší vesnice nebo města nelze. Je to tam opravdu takové přírodnější a skoro samota. Ten kdo je zvyklý na to,že jde večer na procházku do nějakého centra, projde město, přístav, tak tady to není. Pouze sousední apartmánová čtvrť Blato, je tam malý přístav, pár restaurací, 2 stánky se zmrzlinou, 2-3 stánky se suvenýry. projíté to máte za půl hodiny tam i zpět. Chodili jsme tam i přes den na zmrzku, takže za ten týden znáte skoro každý šutr a proto že jsou tam v kempu cesty vysypané kamínkama tak nedoporučuju žádné podpadky, já tam nakonec chodila celou dobu v pryžových nazouvácích. Byli jsme tam 3 týden v červenci, nebylo přeplněno, moře čisté, pokud nebyly vlny tak bylo i u bo'jí vidět na dno. Mě se tam líbilo doufám že se tam ještě někdy vrátím, ale je fakt ,že mi tam chybělo nějaké to městečko na ty večerní procházky. Ti co byli autem tak na tom byli lépe, že vyjížděli do okolí. Ale týden jsme zvládli uplně v pohodě a neměli jsme žádný apsťak po civilizaci, vydrželi by jsme i déle. Mají tam opravdu velkou nabídku zájezdů mi jsme byli v tom Mostaru, ale je lákavý i Dubrovník a syn chtěl na sjíždění Cetliny. Finance však byly omezené. Rab Padova III. má dostupné to město Rab , do kteráho se dá dojít pěšky asi 45 min. nebo jet lodním taxi. Lodním taxi jsme jeli jednou ,protže to bylo v ceně prohlídky města. Jinak jsme chodili pěšky protože jsme se stejně skoro celý den jen vyvalovali. Město Rab je sterobylé a velmi pěkné, dá se procházet opakovaně je tu mnoho stánků. restauraci, zmrzlinářství.Já najezdím na dovolenou nakupovat suvenýry a jiné cetky, ale ten ruch toho města mi v Dole chyběl, já i když nenakupuji tak si to ráda vše projdu. Také jsme u jedné restaurace chytali připojení na internet. Na Rabu se dá jít do moře i bez bot, je to tam písčité voda je čistá. ale trochu zakalenější oproti Dole. Voda dosti teplá, protože vstup do moře je pozvolný a plýtký tak je to vyhřáté. Cachtali jsme se co to šlo, měla jsem uplně rozmáčenou kůži na rukách. Nabídka výletů je zde omezenější Ale také se sem chci jednou vrátit. Pavlinka

bubu
05.04.2014 14:44 89.103.30.***

Ahoj Pavlínko,
moc děkuji za odpověď. Četla jsem, že v Dole se dají najít opuštěné plážičky...to by se mi líbilo. Jde z Dole někam zajít do města pěšky?

ilo
05.04.2014 13:17 109.81.231.***
Mare pineta  

kdo jede 30.kvetna autobusem-mare pineta

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
04.04.2014 23:53 83.240.114.***

Byla jsem na Rabu Padova III i v Dole Živogošči. Obojí ve stanech. Spokojenost byla tam i tam, ale nejlépe nasypat do pytle , protřepat a vysypat. Dole je taková samota, bez dopravního prostředku vše málo dostupné. ale auaem nebo busem možno zajet do Gradače, na Makarskou. Podgory nebo jinam. Je tam velký výběr výletů, byli jsme v Mostaru+Meždugorie+Kravické vodopády a velmi spokojení.Výšlap na Biokovo Ke kapličce byl taky pěkný zážitek. Vše je tam taková přírodnější. Nejsem ani tremp a ani snobák, Vybavení stanů v obou případech bez problémů, je dobré vzít si sebou zubatý nůž na krájení toho jejich chleba.Obchod byl zásoben dostatujícně, ceny také dobré. Směnárna na recepci. Restaurace v blízkosti. Padova má plýtký vstup do moře, takže je to vhodné pro malé děti a je více vyhřátá voda.Je dostupné město Rab, které lze projít několikrát. Nabídka výletů je malá.Obchod,směnárna, tržiště v kempu. Ceny příznivé Jeli jsme na výlet lodí na ostrov Goli a jiné.taky dobý. Pavlinka

bubu
04.04.2014 12:01 62.141.0.***
výběr  

poraďte Rab Padova III nebo Dole Živogošče??
Díky.

• Anonym (1)
Dalibor.sik 04.04.2014 10:32
Re: dovolena  

no na loparu jsem byli 2x letos jedem potřetí.. ale raději máme itálii no a osobně zimu moc nemusíme.. a na lyže chodíme v podstatě za dům kde máme několik poměrně dobrých sjezdovek.. a osobně nelyžuji.. :-P :-P

Zpět na všechny diskuze