A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Victoria

19.08.2007 08:49:19 | badawi
badawi
Ahoj všem.
Jaké máte zkušenosti s touto CK? já osobně tak z 90% vše OK. Až na neochotu animátorky, jsem si v Chorvatsku neměla na co stěžovat. Ale co vy? V pohodě? dočetla jsem se všechno možné...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
03.04.2014 17:24 178.255.168.***
Re: dovolena  

Dalibore to je pravda,ale v tuto dobu se cela rodina vzdy tesime na zimni radovanky ktre take absolvujeme c CK Victoria a to do Passo Tonale,je to uzasna oblast na lyzovani pro vsechny lyzujici,me deti jsou tam velice spokojeni tajk jako v lete a to jezdime s Victorii uz nekolik let ale nejvice me deti vzalo stredisko na Rabu a to na Loparu.Uuzasne.Vsem doporucuji a je jedno v jakem obdobi,je to ostrov tudis zaruka pekneho pocasi. <3

Dalibor.sik 03.04.2014 11:33
Re: dovolena  

no já z mnoha důvodů (zdaleka ne jen cenových) rezervuji už v říjnu na další rok.. a nemůžu si vynachválit.. cena je taky vždy moc výhodná... skoro jak 2v1.. navíc je většinou ještě vše volné...

klient ck
03.04.2014 11:12 178.255.168.***
dovolena  

Zdravim priznivce cestovani s ck victoria,chci upozornit na momentalni akci ck a to je 2v1 !!! Nyni mate moznost si zakoupit dovolenou za velmi zvyhodnenou cenu a doprava z cele cr bez priplatku!!!!Ja uz zarezervoval celou rodinu.Hura na dovcu!!! :-)

Neregistrovaný uživatel
30.03.2014 16:26 212.80.67.***
Re: ck viktoria  

Dobrý den,
mám zarezervovaný zájezd od Ck Victoria se slevou. Jedná se o 7 nocí (10 dní s cestou - 6.6 - 15.6.) v kempu Sutlika, Podgora, Makarská riviera. Je to přímo u moře, karavany v hustém borovicovém lese. Cena 2590 pro jednoho i s cestou! Krásná oblázková pláž.
Kamarádka nemůže jet, tak naposlední chvíli hledám spolubydlící. Když tak se mi hned ozvěte, zítra do 9 h musím podepsat smlouvu.
Jana Štromajerová (jsem taky seniorka), Pardubice, tel: 606625988, meil: janastromajerova@seznam.cz

rodrigo 27.03.2014 06:22
Na Rivieru.  

Moc se mi líbí že pořádají třeba i jednodenní koupání na Fr.rivieře.Prostě si vyjedete na jeden den okoupat se do St.Tropez.Za 990,-Kč.To by šlo,ne?Samozřejmě se tam s nima dá vyrazit i na týden ale už za víc.

justina
26.03.2014 12:31 46.13.37.***
ck viktoria  

Dobrý den,ozval by se mi někdo,kdo pojede poslední týden v květnu do Solarisu na seniorský pobyt? Ráda bych se přidala,nechci jet sama někam,kde nikoho neznám. Jsem 61letá důchodkyně, nekuřačka silné postavy, nekonfliktní. Nebo kdyby chtěla nějaká paní se domluvit na nějakém jiném termínu nebo někam jinam v Chorvatsku, nebránila bych se domluvě. Můžete mi napsat na ina.u@seznam.cz. Zdravím všechny příznivce slané vody. Justina

Dalibor.sik 11.03.2014 14:18
Re: Taliansko-mobil dom Caorle  

já byl vloni v martinsicuru ale už nevím zda to byl lux myslím že jo.. ale rozdíl bude asi jen v novosti a velikosti.. ;)

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Janka
11.03.2014 10:35 85.135.178.***
Taliansko-mobil dom Caorle  

Dobrý deň,
vedel by mi niekto napísať rozdiel medzi mobil dom cool a lux? našla som len ríšerné recenzie ,že Caorle nikdy viac..a som z toho úplne hotová.. bol vôbec niekto ubytovaný aj v v luxe?
Dakujem

Dalibor.sik 29.01.2014 21:17
Re: Chorvatsko-Krk-Zablače  

pokud jsou stejné jako na rabu tak co jak nejdál od nich.. a ještě se při útěku raději ohlížet.. ;-)

• Anonym (12)
  • Anonym (83)
čenda
29.01.2014 18:31 194.50.64.***
Chorvatsko-Krk-Zablače  

Zdar, máte někdo zkušenost s dovolenou v karavanu s CK Victoria v kempu Zablače?Kemp znám ale jde mi spíše o ty karavany.Díky

• Anonym (14)
  • Anonym (25)
Zpět na všechny diskuze